64 مقاله
در این ویکی

وارگاسVargas.jpg.a471315b0c7ed7c788f68edacb106


وارگاس (انگلیسی: Vargas) شخصیت و آنتاگونیست جزئی در آنچارتد 4: پایان یک دزد است. وارگاس در مرحله دوم این بازی دشمن اصلی محسوب می شود.او رئیس زندان و فردی فاسد در زندان پاناما است و با گرفتن رشوه از ریف ادلر که او و دو نفر دیگر یعنی نیتن دریک و ساموئل دریک اجازه میدهد تا به زندان نفوذ کنند. این سه نفر مدرکی از گنج گمشده داشتند که باید رد سرنخ را در زندان پاناما میگرفتند.وارگاس وقتی فهمید که موضوع گنج گمشده هنری ایوری است گفت سهمش کم است و سهم بیشتری میخواهد. او به همین دلیل نیز توسط ریف کشته شد.معرفی

اطلاعات زیادی از اوایل زندگی وارگاس در دست نیست. او وقتی رئیس زندانی در پاناما بود از ریف ادلر رشوه گرفت تا وارد زندان شوند و قسمت های قدیمی زندان را جستجو کنند. ریف با نیتن دریک و ساموئل دریک وارد شدند و وارگاس به نیتن اجازه داد که قسمتهای قدیمی زندان را جستجو کند.


وقایع در آنچارتد 4

در مرحله دوم (سال 2001) یک مبارزه درگرفت بین نیتن دریک و زندانی دیگری به نام گوستاوو که وارگاس و نگهبانان مبارزه را متوقف کردند. بعد از این هم وارگاس نیتن را به سلول انفرادی انداخت. مدتی بعد وارگاس نیتن را از سلول بیرون آورد و آن را به پشت زندان برد. او که فهمیده بود سرنخ نیتن و دوستانش یک دست نوشته از خدمه کشتی هنری ایوری بوده در این باره تحقیقاتی کرده بود. او به نیتن اجازه داد که روی سرنخ کار کند و زندان قدیمی را بگردد. ولی این را هم گفت که پول رشوه که گرفته در مقابل ارزش 400 میلیونی گنج ایوری هیچ است. نیتن نیز میگوید که بهتر است اول کمی جستجو کند چون زندان قدیمی 300 سال قدمت دارد و احتمال دارد اصلا چیزی پیدا نشود. او گفت که درباره سهم بیشتر هم باید با خود ریف هماهنگ کند.

وارگاس منتظر ماند و بعد از مدتی نیتن برگشت. نیتن ادعا کرد که چیزی پیدا نکرده و شاید هم اشتباه از او بوده یا جایی بوده که در این 300 سال خراب شده است. او گفت که وارگاس اگر نقشه یا مدارکی از زندان قدیمی داردآن ها را بررسی کند و شاید در آنجا چیزی پیدا شود. بعد از این هم وارگاس که حرف را قبول کرده بود نیتن را به زندان اصلی برگرداند.

مدتی بعد وارگاس و نگهبانان از راه میرسند تا یک مبارزه دیگر بین نیتن و گوستاوو را ختم کنند. دراینجا نگهبان جیب نیتن را می گردد و یک صلیب شکسته بزرگ پیدا میکند. وارگاس که خیلی عصبی شده بود دستور داد که نیتن و دو همراهش یعنی سم و ریف را به دفترش منتقل کنند. وارگاس اینجا از دروغ نیتن عصبانی است و آن ها را به مرگ تهدید میکند. صحبت نیتن هم بی اثر است. تا اینکه ریف میگوید بهتر است به جای تهدید به توافق برسد. او پیشنهاد 50 درصد داد و ریف هم گفت که 10 درصد. درنهایت آن ها قبول کردند که سهمشان 25 درصد و برای 4 نفر مساوی باشد. که به گفته نیتن 400 میلیون به خوبی تقسیم بر 4 میشود. وارگاس خوشحال از توافق بود و داشت با ریف دست میداد که ریف ناگهان او را با چوقو میزند. وارگاس اسلحه اش را بیرون آورد و شلیک کرد ولی ریف دست او را بالا گرفته بود. او سپس چاقوی دوم را زد که باعث مرگ وارگاس شد.

تیری که وارگاس شلیک کرد باعث شد که نگهبانان به دفتر بریزند و آن سه نفر هم متواری شوند. و درحالی که نیتن و ریف به خوبی فرار کردند،سم تیر خورد و زمین افتاد. هم نیتن و هم ریف فکر میکردند که سم مرده ولی سم را پزشکان بخیه کردند و نجات دادند. او سپس به جرم فرار از زندان و قتل به حبس ابد محکوم شد.


منابع

  • Vargas در آنچارتد ویکیا

 بازخورد کاربر

پست‌های توصیه شده

تاکنون دیدگاهی ارسال نشده است
لطفا از بخش نظرات، تنها برای اظهار نظر درباره مقالات استفاده کنید

مطالب شما نیاز است به تایید مدیران برسد

مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال دیدگاه

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

  حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

در حال بارگذاری