64 مقاله
در این ویکی

شورلاینشورلاین (انگلیسی: Shoreline) شرکت نظامی و خصوص بود که در دو بازی آنچارتد 4: پایان یک دزد و آنچارتد: میراث گمشده حضور داشتند.قبلا فرمانده شورلاین نیدین راس بوده که شرکت را از پدرش به ارث برده و پدرش درواقع شرکت را تاسیس کرده بود.بک گراند

shoreline-jung-ingame-knot-orca.jpg.670b

از راست به چپ: اورکا، نیدین و کنات


شورلاین "یک ارتش برای استخدام" است و آنها قراردادهای مختلف نظامی و امنیتی از همه جای دنیا می بندند. این شرکت اول پول قرارداد را میگیرد و بعد سرباز ارسال میکند و نمیتوان با وعده پول در آینده آن ها را خرید. در گذشته ویکتور سالیوان یک بار هم مقابل گروه قرار گرفت که موفق هم بود. البته نیدین راس بعدها که با سالی صحبت میکرد به نظر ناراحتی از او به خاطر آن موقع نداشت. از وقتی نیدین فرمانده شورلاین شد هم این شرکت در هیچ معامله اسلحه ای هم شرکت نداشته است.

درست است که فرمانده شورلاین نیدین راس و یک زن است ولی سربازان شرکت همگی مرد هستند.


وقایع در آنچارتد 4

ریف ادلر که سال ها دنبال گنج گمشده هنری ایوری در اسکاتلند است شورلاین را استخدام میکند چون با ساموئل دریک هم به هیچ نتیجه ای نرسیده بود.پس از مدت ها جستجو آن ها سرنخی پیدا میکنند که یک صلیب کوچک سنت دیسمس است. ریف و سم سال ها قبل یکی از این صلیب ها را پیدا کردند اما آن صلیب شکسته شده بود. نیدین پیشنهاد داد که با شورلاین بروند و صلیب را بدزدند ولی ریف مخالفت کرد. او میخواست اصولی جلو بروند و منتظر حراجی باشند. در روز حراجی نیدین و ریف موفق نبودند و سم دریک با همکاری سالیوان صلیب را دزدیدند. بعد از این نیدین و ریف به اسکاتلند برگشتند. اینجا نیدین به شورلاین دستور داد که از دینامیت برای تخریب استفاده کنند تا راه مخفی اگر باشد پیدا شود. ریف اینجا هم مخالفت میکند و میگوید که باید روی شواهد تحلیل انجام دهد. به خاطر همین هم نیدین دستور میدهد تا قبل از استفاده از دینامیت، سربازان شورلاین از آنجا عکس برداری و فیلم برداری کنند.

تخریب ها بالاخره به نتیجه میرسد و شورلاین راه مخفی را پیدا میکند. درست زمانی که سم دریک و برادرش نیتن دریک از قبل به همانجا رسیده بودند. بعد از این شورلاین بدون ترحم به این دو نفر حمله میکنند ولی این دو از پس این ارتش  بر می آیند و فرار میکنند.

بعد از این هم شورلاین به ماداگاسکار میروند چون سرنخ بعدی گنج ایوری اینجا بود. در اینجا سربازان شورلاین همه جای کینگز بی پخش می شوند و آثار قدیمی دوره دزدان دریایی را بررسی میکنند. روش آنها منفجر کردن و تخریب بود. رقیبان آنها هم در اینجا بودند و نیتن و سم با وجود اینکه فقط سه نفر بودند ولی در این رقابت جلوتر از شورلاین بودند. آن ها با همه قوا و تجهیزات بارها و بارها به نیتن و سم حمله میکنند ولی این دو نفر باز هم موفق میشوند. درنهایت ولی شورلاین موفق میشود سم را اسیر بگیرد و با وجود او بتواند محل کشتی ایوری را پیدا کند. شورلاین بعد از این هم با سم و نیتن درگیر میشود و تلفات بسیار زیادی را در کل رقابت میبینند. در نزدیکی خط پایان هم ریف برای نیدین فاش میکند که معاونانش یعنی اورکا و کنات را خریده و این دو به نیدین خیانت کردند. با این حال ریف میمیرد و شورلاین و نیدین گرچه تلفات سنگین دیگری را هم متحمل میشوند و کنوت میمیرد ولی سهم بزرگی از گنج را برمیدارند.

بعد از این، اورکا معاون نیدین جنگ قدرت را از او برد و فرمانده شورلاین شد.


وقایع در آنچارتد لاست لگسی

در اواخر بازی لاست لگسی مشخص میشود که آساو شورلاین را استخدام کرده تا به در رسیدن به هدفش کمک کنند. او عاج گانش را با یک بمب بزرگ با شورلاین معامله میکند. درپایان نیدین، کلویی و سم اکثر باقیمانده های شورلاین را میکشند. و اورکا را هم خود نیدین خواهد کشت. بعد از این شورلاین نابود میشود و نیدین هم از هدفش برای بازسازی شورلاین دست بر می دارد.


منابع

 بازخورد کاربر

پست‌های توصیه شده

تاکنون دیدگاهی ارسال نشده است
لطفا از بخش نظرات، تنها برای اظهار نظر درباره مقالات استفاده کنید

مطالب شما نیاز است به تایید مدیران برسد

مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال دیدگاه

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

  حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

در حال بارگذاری