64 مقاله
در این ویکی

اورکاOrca | اورکا

large_Orca.jpg.0015cd6eb8855bf9029d2600c

اطلاعات بیوگرافی

وضعیت مرده
تاریخ مرگ 2017
ملیت آفریقای جنوبی

اطلاعات سیاسی

ارتباطات

شورلاین

نیدین راس (گذشته)

ریف ادلر

آساو

پیشه

دستیار فرمانده (زمان نیدین) در شورلاین

فرمانده شورلاین

اطلاعات در بازی

دیده شده

آنچارتد 4: پایان یک دزد

آنچارتد: میراث گمشده

صداگذار گیدیون امری

 

اورکا (انگلیسی: Orca) دستیار فرمانده شرکت نظامی شورلاین و یک آنتاگونیست در بازی آنچارتد 4: پایان یک دزد بود. او در بازی آنچارتد: میراث گمشده تبدیل به فرمانده شورلاین میشود و در این بازی آنتاگونیست ثانویه است.

در بازی آنچارتد 4 و لاست لگیسی صداپیشگی اورکا را  گیدیون امری انجام داده است.آنچارتد 4: پایان یک دزد (2016)

اورکا و کنات هم وقتی که ریف ادلر شورلاین را استخدام کرد به کمک او رفتند تا گنج گمشده ناخدا هنری ایوری را پیدا کنند.این برای شورلاین با وجود تجهیزات و امکانات کامل هم سخت بود چون رقبای ریف نیتن دریک که یک جوینده گنج مشهور بود و برادرش ساموئل دریک بودند. شورلاین با همه توان سعی میکند این دو را کنار بزند ولی در هر مرحله یک قدم همیشه عقب تر بودند. اورکا وقتی سم نیدین را گرفته بود همراه با ریف از راه میرسد. بعد از این شورلاین سم را به عنوان راهیاب مجبور به همکاری کرد. بعد  از این گنج ایوری موقعیت یابی شد و موقعیت کشتی ایوری را سم پیدا میکند. او بعد از این باز هم متواری میشود که شورلاین باز هم در کشتنش ناکام است. بعد از این وقتی به کشتی رسیدند و چند صندوقچه گنج برداشتند نیدین قانع شده بود و دید که کافی است. بعد از این سم قایقی می دزدد و وارد کشتی میشود که ریف عصبانی میشود. او میگوید که باید آنها هم به کشتی بروند ولی نیدین قبول نمیکند. بعد از این وقتی این دو با هم درگیر شدند، اورکا و کنات پشت ریف درآمدند و ریف گفت که خوبی مزدور این است که وفاداری آنها قابل خریدن است و او قبلا این کار را کرده. آنها بعد از این وارد کشتی میشوند و گنجینه هایی را خارج میکنند. و بدون ریف از محل خارج میشوند.


آنچارتد: میراث گمشده (2017)

Orca_Survived_the_Wreckage.jpg.3d30ae545184f4add6a7dba1a822e30f.jpg

در آنچارتد: میراث گمشده معلوم میشود که اختلافاتش با نیدین ادامه پیدا کرده و حالا او فرمانده شورلاین شده است. او در اواخر این بازی دیده میشود که عاج گانش را در قبال یک بمب بزرگ به آساو می فروشد. او آماده بود که با هلی کوپتر فرار کند ولی رئیس سابقش نیدین و کلویی فریزر متوقفش می کنند. ولی اورکا زنده ماند ولی قبل اینکه بتواند به تفنگش برسد نیدین او را متوقف میکند. اورکا در اینجا از اینکه نیدین با سم دریک تیم شده تعجب میکند. او سپس سعی میکند با عاج گانش حواس نیدین را پرت کند تا به نفنگ برسد ولی نیدین غافلگیرش میکند و او را با شلیک گلوله می کشد.


منابع

  • Orca در آنچارتد ویکی

 

الگو:شخصیت های آنچارتد میراث گمشدهبازخورد کاربر

پست‌های توصیه شده

تاکنون دیدگاهی ارسال نشده است
لطفا از بخش نظرات، تنها برای اظهار نظر درباره مقالات استفاده کنید

مطالب شما نیاز است به تایید مدیران برسد

مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال دیدگاه

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

  حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

در حال بارگذاری