64 مقاله
در این ویکی

کسی دریککسی دریک

Cassie Drake

large.5a585285d7917_CassieDrakeSmolandSw

تولد حدود 2017-2018 (مدتی بعد از آنچارتد 4)
ملیت آمریکا
جنسیت زن
وضعیّت زنده
ارتباطات

ناتان دریک (پدر)

النا فیشر (مادر)

ساموئل دریک (عمو)

کاساندرا مورگان (مادربزرگ)

ویکتور سالیوان (دوست خانوادگی)

ویکی (سگ خانگی)

حضور آنچارتد 4: پایان یک دزد
شغل جوینده گنج (قانونی)
صداگذار و موشن کاپچر کتلین دور

 


کسی دریک (Cassie Drake) دختر پروتاگونیست سری آنچارتد یعنی ناتان دریک و النا فیشر است. او در مرحله Epilogue در بازی آنچارتد 4 قابل کنترل می باشد.

او توسط کتلین دور صداگذاری و موشن کاپچر شده است.بیوگرافی


پس زمینه

کسی دریک در سال 2017 یا 2018 (چند وقت بعد از وقایع بازی آنچارتد 4 از ناتان دریک و النا فیشر متولد شد. او تنها بچه این خانواده است و عمویی هم به اسم ساموئل دریک دارد. او در مرحله اپیلوگ بازی آنچارتد 4 بین سن 11 تا 13 سالگی نشان داده میشود و قابل کنترل نیز هست. او هم مثل پدر و مادرش علاقه شدیدی به ماجراجویی دارد.


Uncharted 4: A Thief's End

در وقایع اپیلاگ بازی آنچارتد 4 به نظر خانواده دریک قبل از سفری به هند برنامه یک گشت و گداز دریایی با قایق تفریحی هم داشتند.کسی مشغول بازی کامپیوتری بود و بعد متوجه شد که پدر و مادرش نیستند.او اتاق ها را جست و جو کرد و در اتاق پدرش کلید کمد مخصوص ناتان را پیدا کرد.او که خیلی در این مورد کنجکاو بود چون هیچ وقت اجازه دیدنش را نداشت از نبودن پدر و مادر نهایت استفاده را برد و کمد را باز کرد. که این باعث حیرت و تعجب او شد چون وسایل عجیب و غریبی پیدا کرد. او همینطور کتابی درباره دزدان دریایی پیدا کرد و مشغول خواندنش شد که چند عکس از جمله عکس کودکی ناتان و ساموئل دریک و همینطور عکس ناتان، مادرش النا و ویکتور سالیوان روی یک تپه از طلا و جواهر را دید. همین موقع بود که پدر و مادرش وارد شدند و مچش را گرفتند. او از این دو نفر خواست که درباره محتویات کمد توضیح بدهند. چون خبر نداشت که والدینش قبل اینکه جستجوگر و سیاح شوند قبل از آن ماجراجو و جوینده گنج غیر قانونی بودند. به هر حال النا از ناتان میخواهد که همه چیز را به کسی بگوید و این سه درحالی که به سمت قایق می رفتند ناتان درباره ماجراجویی های خطرناکش تا قبل از به دنیا آمدن کسی با او صحبت کرد.


منابع

 بازخورد کاربر

پست‌های توصیه شده

تاکنون دیدگاهی ارسال نشده است
لطفا از بخش نظرات، تنها برای اظهار نظر درباره مقالات استفاده کنید

مطالب شما نیاز است به تایید مدیران برسد

مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال دیدگاه

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

  حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

در حال بارگذاری