63 مقاله
در این ویکی

هکتور آلکازارهکتور آلکازار | Hector Alcázar

large.Alcazar_Render.jpg.88566b6d950f0e4

وضعیت مرده (آگوست 2015 -6 ماه پیش از وقایع آنچارتد4)
شناخته شده برای

ارباب مواد مخدر

قصاب پاناما

دیده شده در آنچارتد 4: پایان یک دزد
صداگذار رابین آتکین دونز

 

هکتور آلکازار (انگلیسی: Hector Alcázar) یک شخصیت در سری آنچارتد است و در بازی آنچارتد 4: پایان یک دزد ظاهر می شود.آلکازار در آنتاگونیست اصلی ولی دروغین این بازی بود و گرچه در بیشتر مراحل هدف نیتن نجات برادرش سم برابر تهدید آلکازار بود ولی بالاخره مشخص میشود که کلا این تهدید دروغ بوده است.

آلکازار با لقبش که قصاب پاناما است شناخته میشود که یک امپراتوری قاچاق مواد مخدر داشته و به خاطر بی رحمی و قصاوت مورد وحشت و ترس میباشد. در بیشتر مراحل آنچارتد 4 نیتن با این داستان سر و کار دارد که آلکازار باعث فرار سم از زندان شده و سم برای اینکه دینش را ادا کند باید گنج گمشده هنری ایوری را پیدا کند.تاریخچه

هکتور آلکازار در سال های 1970 و 1980 هنوز داشت از پله های ترقی خلافکاری بالا میرفت. در اوایل این دوران یک بار آلکازار نقش رابط را برای رئیس برعهده گرفت که به فرهنگ نظامی ژاپنی علاقه داشت و با یک قاچاقچی به اسم ویکتور سالیوان معامله داشتند. سالیوان چند نسخه خطی قدیمی به رئیس آلکازار فروخت که از طریق آلکازار به دست رئیس او رسید.

در دهه 2010 به بعد بود که آلکازار اسم و شهرتی پیدا میکند و در دنیای خلافکاران و قاچاقچی ها مشهور میشود. او به یک امپراتور قاچاق مواد در پاناما تبدیل میشود و زیردست ها و دشمنانش به او لقب قصاب پاناما را میدهند که به خاطر بی رحمی هایش است.


وقایع آنچارتد 4

large.59c568a1218ed_Uncharted4_AThiefsEn

ساموئل دریک و برادرش نیتن وقتی جوان بودند به زندان پاناما نفوذ میکنند تا سرنخ گنج گمشده ناخدا هنری ایوری را پیدا کنند. ولی درنهایت مجبور میشوند تا از زندان پاناما فرار کنند ولی سم تیر میخورد و سقوط میکند. نیتن که فکر میکند سم مرده فرارش را ادامه داد ولی سم از سقوط و تیر زنده میماند و به زندان برگردانده شد. او حدود 15 سال در زندان بود. به ادعای سم چندماه آخری که در زندان بود او هم سلولی هکتور آلکازار بوده و همیشه از گنج ایوری برایش صحبت میکرد و گفت اگر آزاد بود گنج را پیدا میکرد.

به گفته سم چندین ماه هم سلولی بودن با آلکازار باعث شد که آلکازار هم شیفته داستان گنج 400 میلیون دلاری گمشده بشود.او واقعا باور کرده بود که سم با این اطلاعاتی که از خودش نشان داده حتما بتواند گنج را پیدا کند. یکی از این روزها، آلکازار که مدتی بود نقشه فرار کشیده بود کارش را عملیاتی میکند و افراد وفادارش به زندان حمله میکنند. آلکازار کل این مدت داستان گنج گمشده ایوری برایش "لالایی قبل خواب شیرین" شده بود و تصمیم گرفته لود سم را هم با خودش فراری دهد.

در روزی که نقشه عملی شد آلکازار سم را هم با خودش بیرون آورد و آنها اکثر نگهبانان را کشتند. تعداد افراد آلکازار زیاد بود و آنها کمک کردند که آلکازار و سم زنده بمانند. درنهایت کل زندان به هم ریخت و همه زندانیان هم آزاد شدند. ساختمان زندان تقریبا نابود شد ولی آلکازار و سم موفق به فرار میشوند.

وقتی که اینها سوار ماشین بودند، آلکازار از سم پرسید که حالا چه کار میخواهد کند و گنج را چطور میخواهد پیدا کند. سم شروع کرد به طفره رفتن و... که آلکازار عصبانی شد.او با چاقو روی گردن سم را تهدید کرد و گفت که نباید تنبل باشد و چون به سم باور داشته او را هم فراری داده است. او سم را تهدید میکند که باید گنج را خیلی سریع پیدا کند. وقتی سم میگوید که حداقل 6 ماه وقت نیاز دارد آلکازار تهدید میکند که 3 ماه وقت دارد و باید نصف گنج را پیدا کرده باشد. او این تهدید را هم کرد که اگر کار احمقانه ای کند و پیش پلیس برود کارش ساخته است.واینکه وقتی گنج پیدا شود او پیدایش میشود و سهمش را از سم میگیرد.
سم این داستان را برای نیتن برادرش تعریف کرد.و نیتن که چند سالی بود از زندگی دزدی توبه کرده بود را دوباره با این داستان وارد ماجراجویی میکند. پس نیتن راضی میشود به برادرش کمک کند تا گنج ایوری را پیدا کند و سم را نجات دهد.


افشاگری

سم و نیتن وقتی در لیبرتالیا بودند و ریف ادلر و شورلاین آنها را گیر انداختند، ریف ادلر حقیقت را میگوید. او به نیتن میگوید که آلکازار حدود 6 ماه پیش در تیراندازی در آرژانتین کشته شده است. واصلا آلکازار نبوده که سم را فراری داده. دراصل دو سال پیش ریف ادلر با رشوه سم را از زندان آزاد کرده و در این دو سال هم این دو شراکت داشتند تا اینکه سم ناپدید میشود. به این شکل نیتن این حقیقت را میفهمد که زندگی عادی خودش را به خاطر دروغ برادرش پشت سر گذاشته بوده و زنش النا فیشر را از خودش رانده بود.


منابع

 بازخورد کاربر

پست‌های توصیه شده

تاکنون دیدگاهی ارسال نشده است
لطفا از بخش نظرات، تنها برای اظهار نظر درباره مقالات استفاده کنید

مطالب شما نیاز است به تایید مدیران برسد

مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال دیدگاه

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

  حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

در حال بارگذاری