58 مقاله
در این ویکی

جولی کیدمن


Movyn

Julie Kidman

cf35679eca2eb44cad2c2a42cbe65cd7.png

 

 

اطلاعات شخصی

تولد نامشخص
سن 27
وضعیت زنده
ملیت آمریکایی
فعالیت کارآگاه پلیس

مامور MOBIUS

اطلاعات فیزیکی

جنسیت زن
قد 175 س.م
وزن 54 ک.گ

اطلاعات در بازی

دیده شده در شیطان درون

The Assignment

The Consequence

شیطان درون 2

صداگذارها Jennifer Carpenter

جولی کیدمن (انگلیسی: Julie Kidman) یکی از شخصیت‌های اصلی همراه در بازی شیطان درون است. او همچنین در دو بخش از DLC این بازی شخصیت اصلی و قابل بازی است. کیدمن یک کارآگاه پلیس شهر کریمسون سیتی و همکار سباستین کستلانوس و جوزف اودا است.

 

جولی در اصل و به شکل پنهانی مامور موبیوس نیز بود. او در جریان ماموریتی از طرق موبیوس وارد ماشین STEM شد و بدون گفتن نقشه اصلی خود، دیگر اعضای پلیس از جمله سباستین و جوزف را وارد دنیای روویک در STEM کرد.

 پیش‌زمینه

جولی کیدمن یک کارآگاه است که در اداره پلیس شهر کریمسون به تازگی به بخش کاستیانوس منتقل شده بود. در جریان یکی از ماموریت‌ها او، سباستین و جوزف به یک بیمارستان روانی اعزام می‌شوند تا پیرامون گزارش چندین قتل و همچنین مفقود شدن یک گروه پلیس تحقیق کنند ولی این آغاز یک کابوس بود، او وارد یک دنیای شیطانی می‌شود که با خاطرات مختلفی از زندگی خود مواجه می‌شود.

 

کیدمن دارای شخصیتی مرموز است، او بخش بزرگی از خاطرات گذشته خود را از دست داده است، از خاطرات دوران کودکی خود، پدر و مادرش و اینکه چگونه به اینجا رسیده بی‌اطلاع است بنابراین او در این دنیای مرموز هرگاه که با این قسمت از خاطرات خود مواجه می‌شود، به آن نگاه نمی‌کند. نگرانی‌های جولی این است که در این دنیا باید چه کاری انجام دهد و چگونه در آن زنده بماند.

 


کودکی

براساس اطلاعات DLC، کیدمن کودکی نسبتا خشنی را در روستای Elk River پشت سر گذاشته بود. او نسبت به خواهر و برادرش معمولا توسط مادرش نادیده گرفته می‌شد. زمای که بزرگ‌تر شد، خانواده را ترک کرد و به گفته خودش حتی به دنبال او نگشتند. در مورد محل زندگی، او گفت که یک مجسمه از یک فرشته در وسط روستا قرار داشت که چهره ناراحتش در دستانش قرار گرفته بود. به گفته کیدمن، این محل واقعا جای وحشتناکی بود و هر وقت که به آن فکر می‌کند به زندگی رقت انگیزش بیشتر پی می‌برد.

 


همکاری با موبیوس

زمانی که او وارد موبیوس شد، ابتدا مورد پرسش و پاسخ قرار گرفت تا از طریق تلقین‌درمانی بر مشکلاتش غلبه کند. آن‌ها در مورد همه چیز از جمله گذشته و سرگذشت وی با او مصاحبه کردند. به نظر در این زمان او مورد یک تزریق نیز قرار گرفت. پس از تزریق او مورد یک سری سوالات دیگر نیز قرار گرفت. به نظر این تزریق باعث شد که او سوالات و مصاحبه را فراموش کند اما در جریان نسخه‌های الحاقی The Assignment و The Consequence او به بخش زیادی از این وقایع پی برده و آن‌ها را به خاطر می‌آورد.

 

موبیوس دراصل قصد داشت تا با وارد کردن کیدمن به ماشین STEM، لزلی ویترز را از خواب طولانی مدتش در ماشین خارج کند. لزلی مدت‌ها بود که در STEM به دام افتاده بود و دکتر خیمنز پی برده بود که این کار آگاهانه و توسط روویک انجام شده است. مدیر موبیوس پس از این از کیدمن خواست وارد STEM شده و لزلی را برگرداند. کیدمن نیز این ماموریت را پذیرفت و بدون بیان نقشه اصلی خود به پلیس شهر، سباستین، جوزف و اسکار کانلی را وارد بیمارستان و در ادامه وارد STEM کرد.

 

او در جریان ماموریت از اینکه سباستین و دیگر اعضای پلیس را وارد STEM کرده بود پشیمان شده بود و دیگر حتی قصد بازگرداندن لزلی را نیز نداشت زیرا متوجه شده بود که بازگشت لزلی یعنی بازگشت روویک به حیات.

 


رویدادها در بازی


مرحله نخست

جولی کیدمن به همراه سباستین کاستیانوس و جوزف اودا، دو کارآگاه دیگر در مقابل بیمارستان روانی Beacon توقف کردند تا پیرامون گزارش‌های رسیده از وقوع قتل‌های زنجیره‌ای تحقیق به عمل آورند. پیش از ورود به ساختمان، سباستین به جولی گفت بهتر است بیرون بماند و به عنوان نیروی پشتیبان، زمانی که نیاز شد وارد ساختمان شود. پس از ورود سباستین و جوزف به داخل ساختمان، کیدمن بیرون منتظر ایستاد ولی هیچ وقت لازم نشد که وارد آنجا شود.

 

پس از این شهر کریمسون سیتی دچار زلزله شد و کیدمن به همراه لزلی ویترز و دکتر خیمنر سوار آمبولانس اسکار کانلی شدند. پس از مدتی کوتاه سباستین نیز به سرعت خود را به آمبولانس رساند و ماشین بدون منتظر ماندن برای جزف از محل فرار کرد. شهر درحال لرزه و جابجایی بود. جولی و دکتر خیمنز در کابین عقب در کنار بیمار روانی به نام لزلی ویترز بودند. این بیمار مرتب در حال تکرار کلمه "خوبم (Fine)" بود. ناگهان سباستین روویک را در کنار آن‌ها دید و پس از این، لزلی به جای گفتن کلمه Fine دائما در حال تکرار کلمه "سقوط (Fall)" بود. راننده ماشین یعنی افسر کانلی، دچار تغییر شکل شد و با از دست دادن کنترل آمبولانس، ماشین به یک دره سقوط کرد.

 


مرحله پنجم

در مرحله پنجم سباستین و جوزف، کیدمن را داخل یک محفظه آب مشاهده کردند که به دام افتاده و هرلحظه جریان آب ممکن است باعث خفگی وی شود. این دو کارآگاه پس از این مهاجمین را نابود کرده و در انتها، سباستین با غیرفعال کردن سیستم کیدمن را از محفظه خارج کرد. پس از خروج، زمین زیر پای او و جوزف شکافت و باعث سقوط آن‌ها به اعماق شد. در ادامه سباستین آن‌ها را پیدا کرد و این سه نفر مسیر خود را ادامه دادند تا اینکه محیط ناگهان دچار تغییر شد و با ظاهر شدن لائورا، جولی بار دیگر از آن‌ها جدا شد.

 


مرحله ششم

در این مرحله سباستین و جوزف برای لحظه‌ای کوتاه کیدمن را به همراه لزلی دیدند که به سمت کلیسا می‌رفتند و زمانی که این دو وارد کلیسا شدند، کیدمن در حال رفتن از محل از راه محراب بود.

 


مرحله یازدهم

در این مرحله سباستین کیدمن را در جریان مسیرش به بیمارستان Beacon می‌بیند که در حال فرار از دسته‌ای از Hauntedها است. او تلاش می‌کند خود را به کیدمن رسانده و وی را نجات دهد اما بیشتر مسیر او از طریق آب و شنا کردن است؛ درحالی که داخل آب موجوداتی به نام Shigyo حضور دارند و بی‌اندازه خطرناک و کشنده هستند. پس از رسیدن به کیدمن، این دو با همراهی یکدیگر به جستجوی لزلی پرداختند.

 

زمانی که این دو به انبار رسیدند، سباستین ناگهان درحال تبدیل شدن به یک Haunted بود و پس از اعلام هشدار به کیدمن حمله کرد. کیدمن که پشت سر او روویک را می‌دید، با شلیک به او باعث ناپدید شدن روویک شد و در ادامه سباستین نیز به حالت اولیه بازگشت. با این وجود کیدمن اتاق را ترک و درب را قفل کرد و به سباستین گفت چاره‌ای جز این کار ندارد و از این بابت متاسف است.

 


مرحله دوازدهم

درحالی که سباستین و جوزف داخل اتوبوس درحال صحبت بودند، کیدمن سراسیمه وارد اتوبوس شد و به سرعت آن را راه انداخت. سباستین و جوزف بلافاصله متوجه شدند که درتعقیب یک هیولای بزرگ هستند. درحالی که کیدمن به سرعت در حال حرکت بود، سباستین و جوزف در عقب اتوبوس به هیولای Heresy تیراندازی می‌کردند تا بتوانند اندکی او را منحرف کنند. پس از مدتی نسبتا طولانی از تعقیب و مبارزه، Heresy با یک ساختمان برخورد کرد و کشته شد.

 

پس از بازگشت آرامشی نسبی، جوزف گفت حتی با وجود تخریب و ویرانی دائمی شهر، تیمارستان Beacon کاملا سالم و فاصله‌اش از آن‌ها نیز همواره ثابت است و از هرجا می‌توان آن را دید. ناگهان او مورد اصابت شلیک گلوله قرار گرفت و کیدمن سریعا اتوبوس را نگه داشت. با توجه به نزدیک بودن یک آمبولانس به آن‌ها، کیدمن قصد داشت از این آمبولانس جعبه کمک‌های اولیه بردارد تا از آن برای سلامت جوزف استفاده کند. در اینزمان سباستین به جولی گفت خودش این کار را می‌کند. مسیر رسیدن سباستین به آمبولانس مملو از Hauntedها بود. او درنهایت موفق به برداشتن جعبه و بازگشت به سمت اتوبوس شد. پیش از رسیدن به اتوبوس، یک کامیون بزرگ مجهز به سلاح خودکار سنگین وارد محوطه شد. سباستین ابتدا Haunted را کشت و بعد با به دست گرفتن کنترل این سلاح دیگر Hauntedها را نیز تار و مار کرد و در پایان به اتوبوس برگشت. زمانی که آن‌ها حرکت خود با اتوبوس را بار دیگر آغاز کردند، روویک در وسط جاده ظاهر شد و آن‌ها را به محلی دیگر انتقال داد.

 


مرحله سیزدهم

کیدمن در این مرحله، در حالی دیده شد که لزلی را همراهی می‌کرد. در این زمان لزلی باعث شد همه چیز متوقف شود و از حرکت بایستد. کیدمن نیز اسلحه خود را سمت لزلی هدف گیری کرد و قبل از اینکه لزلی را بکشد از او عذرخواهی کرد. سباستین در این زمان به سمت کیدمن اسلحه کشید و گفت اجازه نمی‌دهد لزلی را بکشد. درحالی که کیدمن تلاش کرد دلیل این کار را توضیح دهد، لزلی با فریاد از محل فرار کرد و شلیک کیدمن به قصد کشتن لزلی، ناگهان به جوزف برخورد کرد. او سپس به دنبال لزلی رفت در حالی که زمین زیر پای سباستین و جوزف شکافت و آن‌ها به پایین سقوط کردند.

 


مرحله پانزدهم

سباستین در این مرحله، لزلی را دید که در نزدیکی ماشین STEM در حال فرار از کیدمن بود. لزلی از ترس کیدمن پشت سباستین پنهان شد و سباستین نیز با در نظر گرفتن شرایط به کیدمن گفت که دیگر به او اعتماد ندارد و اجازه نمی‌دهد لزلی را بکشد. کیدمن که از حقایق مطلع بود سعی کرد به سباستین بفهماند که لزلی باید کشته شود زیرا او کلید بازگشت روویک به دنیای حقیقی است. اما سباستین که از حقایق پشت پرده آگاهی نداشت این اجازه را به کیدمن نمی‌داد. پس از این، روویک ظاهر شد و سباستین با تعجب شاهد حرکت لزلی به سمت روویک بود. زمانی که لزلی به مقابل روویک رسید، او با لمس کردن، لزلی را به مایعی تبدیل کرد؛ مایعی که به سرعت وارد ماشین STEM و ناخودآگاه روویک شد و محیط را تغییر داد. سباستین پس از این از پنجره به بیرون افتاد؛ جایی که آخرین مبارزه با روویک در انتظار وی بود.

 

پس از شکست روویک، سباستین در داخل STEM به هوش آمد و این بار کیدمن را همراه با دیگر کارکنان محل دید. پس از رفتن این افراد، سباستین از STEM خارج و Orbitoclast را از گردنش جدا کرد.

 


The Assignment

در بسته الحاقی The Assignment مشخص شد که کیدمن یک مامور وفادار به موبیوس بوده و برای ماموریتش یعنی خارج کردن لزلی ویترز از استم که مستقیما از مدیر گرفته، سباستین و جوزف را درگیر ماجرا می کند. او اما در طول ماموریت می فهمد که روویک می تواند روی لزلی کنترل داشته باشد و سرانجام با استفاده از او به دنیای حقیق برگردد. او که این ها را فهمیده بود هدفش تغیر کرد و میخواست لزلی را بکشد که روویک مانع از او شد. مدیر هم که فهمیده بود کیدمن سرکش شده ابتدا هشدار داد ولی کیدمن توجه نکرد. مدیر بعد از این در شکل یک سایه او را تعقیب کرد ولی کیدمن موفق شد فرار کند.


The Consequence

کیدمن که رفته رفته از وفاداری به مرحله زیر سوال قرار دادن انگیزه های موبیوس و مدیرش رسیده بود از طریق دنیای روویک به نوار ضبط شده ای دست پیدا کرد که فاش می کرد مدیر در واقع از کیدمن به عنوان یک نمونه زمایشی استفاده کرده تا ببیند یک مامور موبیوس شستشوی مغزی شده چه عملکردی در استم خواهد داشت. مدیر نیز در ادامه ماموریت فاش کرد که کیدمن در واقع یک نمونه آزمایشی بوده که موبیوس وش جدیدی برای کنترل غیر مستقیم در دنیای استم امتحان کند. ولی کیدمن که در ماموریتش شکست خورده بود مدیر گفت که موبیوس درحال کار روی یک روش جدید است. او سپس گفت که کیدمن باید در ادامه وفاداری مطلق نشان دهد. در پایان ولی کیدمن موفق نشد لزلی را از استم خارج کند و روویک درنهایت لزلی را گرفت. حالا که کیدمن رفتار سرکشی هم نشان داده بود و قصد مبارزه با مدیر را داشت و این دو در استم مبارزه کردند. پس از یک مبارزه طولانی کیدمن توانست مدیر را شکست بدهد و با او از نزدیک و چهره به چهره مواجه شود. مدیر در اینجا گرچه گفت که همیشه در بخشی از وجود کیدمن باقی می ماند ولی کیدمن ماشه را کشید و به سر مدیر در دنیای استم شلیک کرد.

کیدمن با این کار خودش را از نفوذ مدیر آزاد و از استم خارج شد ولی از طریق مایرا فهمید که مدیر همچنان در دنیای واقعی مقام عالیرتبه موبیوس است و توقع توضیح کاملی از ماموریت را از کیدمن دارد.


شیطان درون 2

کیدمن در بازی شیطان درون 2 همچنان مامور موبیوس است ولی برخلاف گذشته وفاداری مطلق به موبیوس ندارد و در پشت پرده و بدون دانستن مدیر و افرادش، با مایرا و چند نفر دیگر از کارمندان موبیوس توطئه می کنند تا لیلی را از استم بیرون آورده و موبیوس را از درون نابود کنند. این افراد درحال دنبال کردن نقشه بودند که یکی از اعضای تیم یعنی تئودور والاس نقشه را به هم ریخت و لیلی را خودش ربود. با گم شدن لیلی به عنوان هسته پایدارکننده یونیون موبیوس ول سعی کرد با فرستادن تیم نظامی شرایط را کنترل کند ولی عمل نکرد. سپس کیدمن و مدیر رو به سباستین آوردند.  در کافه بود که همکار سابقش جولی کیدمن نزد او رسید و فاش کرد که دخترش هنوز زنده است. به گفته او، موبیوس درواقع مرگ او را جعل کرد و در ادامه از ذهن او برای جلو بردن برنامه استم استفاده کرد. او همچنین گفت که لیلی حالا مدتی است که در دنیای خودش مفقود شده و موبیوس به سباستین نیاز دارد تا مجددا لیلی را برگرداند. سباستین که ابتدا شوکه شده بود، پیشنهاد جولی را قبول کرد چون موبیوس به کسی بهتر از او که قبلا از دنیای دیوانه‌وار استم زنده بیرون آمده بود نمی توانست فکر کند. حالا که سباستین به استم رفته بود، کیدمن در دنیای واقعی به او مشاوره می داد.

با پیشرفت کار و وقتی که مشخص شد لیلی پیدا شده و هسته استم نجات پیدا کرده مدیر دستور داد سباستین کشته شود. کیدمن ولی تمرد کرد و مدیر افرادش را فرستاد تا کیدمن را بکشند. ولی کیدمن با سلاح مخفی اش افراد را کشت. مدیر سپس هشدار داد که یا سریعا تسلیم شود یا مجازاتش "افسانه ای خواهد بود.". کیدمن که باز همم تمرد کرد، مدیر چیپ موجود در سر کیدمن را فعال کرد ولی متوجه شد که کیدمن از قبل چیپ را درآورده است. پس از این نیز مایرا در دنیای استم با تبدیل شدن به ویروس همه چیپ های داخل سر افراد موبیوس را تحت تاثیر قرار داد که شامل مدیر هم می شد. به این ترتیب مدیر و سایر افرادش هم کشته می شوند.


منابع


ویرایش شده در توسط Movyn (نمایش تاریخچه)بازخورد کاربر

پست‌های توصیه شده

توضیح هاتون کامل و دقیق نبود و یه جاهایی رو هم اشتباه کردین بودین لطفا اطلاعات بیشتر دقیق تر و اشتباهات کامل کنین ممنون

به اشتراک گذاری این دیدگاه


لینک به نظر
به اشتراک گذاری در سایت های دیگرلطفا از بخش نظرات، تنها برای اظهار نظر درباره مقالات استفاده کنید

مطالب شما نیاز است به تایید مدیران برسد

مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال دیدگاه

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

  حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

در حال بارگذاری