1 مقاله
در این ویکی

سم فیشرSamuel Fisher

large.Sam_Fisher_Render_SCBL.png.fc7c3c0791566e934fa2e2a30a49d4f3.png

اطلاعات درون 

اولین حضور اسپلینتر سل ۱
صداکذاران میچل ایرون ساید_اریک جانسون

اطلاعات شخصی

نام ساموئل فیشر
لقب سم فیشر
وابسته به اسپلینتر سل
تولد آمریکا

ساموئل فیشر ( به انگلیسی:Samuel Fisher ) ملقب به سم فیشر ( به انگلیسی:Sam Fisher ) عضو سابق نیروی دریایی بود. بعد ها او عضو گروه عملیاتی اسپلینتر سل شد. این گروه ماموریت های ویژه ی third echelon را انجام می داد که یکی از شاخه های آژانس امنیت ملی NSA است. 
تاریخچه


معرفی

ساموئل فیشر در 17 آوریل 1957 متولد شد و در حومه بالتیمور Towson، مریلند بزرگ شد. پدرش یک مامور اداره اطلاعات مرکزی بود که در طول جنگ سرد مخفیانه در مسکو کار می کرد. در حالی که خیلی از دوران کودکی او اطلاعاتی نیست ، مشخص است که سم پس از مرگ پدر و مادرش درست زمانی که یک کودک بود، در مدرسه شبانه روزی نظامی حضور داشت و در علم سیاست شناسی و همزمان در آکادمی نیروی دریایی ایالات متحده بود. در اواسط دهه 1980، سم برای سیا به عنوان یک کمک کننده دیپلماتیک در شرق اروپا مشغول به کار شد ، در آنجا بعدها با یک تحلیلگر NSA به نام ریگان برنز در جمهوری سوسیالیستی پس از شوروی گرجستان ملاقات کرد. آنها یک مراسم عروسی کوچک و آرام را در یک پایگاه نظامی ایالات متحده در فرانکفورت، آلمان، جایی که تنها فرزند آنها، که هر دو آنها اسمش را سارا گذاشتند ، بعد از 31 مه 1985 متولد شد ، برگزار کردند. با وجود اینکه شرایط برایشان سخت بود ، سم و ریگان یکدیگر را دوست داشتند، اما کار هردویشان در زندگیشان دردسر ایجاد می کرد. آنها در نهایت پس از سه سال ازدواج طلاق گرفتند. ریگان به ایالات متحده رفت و سارا را با خود برد. سم از ریگان و سارا جدا شد و به کارش ادامه داد. عملا در افغانستان (پس از حمله شوروی)، آلمان شرقی، و ماهواره های شوروی در سال های پیش از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی فعالیت می کرد. بعد از آن ریگان سرطان گرفت و پس از مرگش سام سرپرستی سارا را دریافت کرد، به کار ایالات متحده بازگشت و کار اداری را با سیا انجام داد و در آنجا کار خود را در توسعه سلاح ها انجام داد و در مورد سلاح ها تحقیق کرد تا بتواند وقت بیشتری پیش سارا باشد و او را پرورش دهد.


حضور در ارتش

فیشر به عنوان یک مربی خود در بین افرادش شناخته شد. فیشر به عنوان یک افسر ارشد نیروی دریایی ایالات متحده در (O-4)[7] فعالیت می کرد و در حال حاضر به عنوان یک اپراتور در نیروی دریایی ایالات متحده تیم دریایی (SEAL)، جایی که او در عملیات های ویژه ای در خلیج فارس، بولیوی، کلمبیا، سنگال، کوزوو و سایر نقاط دیگر در سراسر جهان شرکت کرده بود. فیشر حدودا سه سال (2 سال و 11 ماه) به عنوان یک تحلیلگر هوشمند وقت خود را صرف کرد. او بعد ها یک مدال دریافت کرد. او بعد ها در چند عملیات در مکان هایی مثل کویت و بغداد شرکت کرد.


عملیات ها

large.Sam_Fisher_Navy_SEAL_Gulf_War.jpg.f59acac0cab2294332e98c2101d71e1a.jpg

سم فیشر به عنوان یک نیروی دریایی نیروی دریایی که در خلیج فارس خدمت می کند.
سم فیشر جانباز جنگ خلیج فارس (1990-1991) است که طی آن در عملیات SEAL در خلیج فارس مشارکت داشت. او همچنین در عملیات طوفان صحرا حضور داشت و در آن با ویکتور کاست آشنا و دوست شد.شتلند

سم در ادامه با داگلاس شتلند آشنا شد. در سوم ماه مه ، سم فیشر سومین تماس خود را با داگلاس شتلند داشت. این دو در مقابل نیرو های انقلابی کلمبیا مبارزه می کردند.


دیگر وقایعبازخورد کاربر

پست‌های توصیه شده

تاکنون دیدگاهی ارسال نشده است
لطفا از بخش نظرات، تنها برای اظهار نظر درباره مقالات استفاده کنید

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری