195 مقاله
در این ویکی

اتصالات


Movyn

large.Tentsu_case.jpg.ddfd701a899044ef0e

اتصالات (انگلیسی: The Connections) سندیکای جنایی مرتبط با سلاح‌های بیولوژیکی و پولشویی است که در رزیدنت اویل 7، مسئول ساخت سلاح‌های بیولوژیکی نوع E و اولین بوده است. میا وینترز یکی از کارمندان این شرکت بوده است.تاریخچه

شرکت ناشناخته سازنده B.O.W، در گذشته با گروه H.C.F هم همکاری داشته است؛ گروهی که در گذشته تحت رهبری آلبرت وسکر، به جستجو و ضبط بسیاری از عوامل جهش‌زا می‌پرداختند. شرکت ناشناخته، در سال ۲۰۰۰ و از زمان آغاز ساخت ماده باکتریایی جدید، پنج خط تولید ساخت سلاح‌های بیولوژیک با استفاده از این عامل جهش‌زا کرد. ویژگی مهم این ماده، امکان دادن به میزبان برای ترشح ماده‌ای بود که مبتلایان به ماده را از نظر روانی، تحت کنترل B.O.W قرار می‌داد. تلاش‌های اولیه، به خصوص خط تولید B.O.Wهای «نوع A»  به زودی با شکست مواجه شد. دیگر تلاش‌ها نیز به تدریج با شکست مواجه شد و تنها یک مورد، یعنی خط تولید B.O.Wهای نوع E آن‌ها ثمربخش بود.

هدف از تولید این سلاح‌های بیولوژیک، استفاده از قدرت ذهنی به عنوان یک عامل هجومی بود. به این ترتیب شرکت می‌توانست نمونه کودکان با DNA دستکاری شده خود را به فروش رسانده و خریداران با کمک آن‌ها، و بدون خسارات جانبی که B.O.Wهای سنتی به بار می‌آوردند، کنترل مناطق را به دست بگیرند. از دید شرکت، چنین سلاح‌هایی علاوه بر منسوخ کردن B.O.Wهای ویرانگر سنتی، حتی می‌توانست جایگزین سلاح‌های سنتی دیگر مثل بمب، موشک، شیمیایی، هسته‌ای و ... نیز باشد.

با ساخت اولین نمونه کودک خط تولید نوع E (به اختصار E-001 یا اولین) در سال ۲۰۱۴، شرکت‌های تولید کننده B.O.W رقیب، و حتی اسلحه‌سازان سنتی شدیدا نگران تغییر جهت تقاضا در بازار شدند. به این ترتیب، شرکت مجبور شد تا اولین را مخفیانه از مقر خود، به محل دیگری انتقال داده و آن را مخفی کند. شرکت این کار را از طریق یک کشتی حمل گاز مایع صورت داد که از طریق رودخانه می‌سی‌سی‌پی گذر می‌کرد. شرکت از دو کارمندش یعنی میا وینترز و آلن داگلاس به عنوان پدر و مادر صوری این کودک استفاده کرد تا انتقال این سه جنبه عادی‌تری بگیرد. به هر شکل کشتی در لوئیزیانا گرفتار طوفان و سپس سرکشی اولین شد و تلاش میا و داگلاس نیز در جلوگیری از قدرت مخرب اولین بی‌فایده بود. به عنوان نتیجه، کشتی سرانجام منهدم و به گل نشست و میا و اولین که زنده مانده بودند توسط خانواده بیکر پذیرفته شدند. گرچه اولین از قدرت خود برای کنترل ذهن و فروپاشاندن خانواده بیکر استفاده کرد، اما شرکت مخفیانه تصمیم گرفت اجازه این کار را به اولین بدهد. این شرکت در یک معدن نمک در نزدیکی عمارت بیکرها، تاسیسات آزمایشگاهی خودش را برپا و از دور و با کمک لوکاس بیکر فعالیت اولین را دنبال می‌کرد.


منابع


ویرایش شده در توسط Movyn (نمایش تاریخچه)بازخورد کاربر

پست‌های توصیه شده
لطفا از بخش نظرات، تنها برای اظهار نظر درباره مقالات استفاده کنید

مطالب شما نیاز است به تایید مدیران برسد

مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال دیدگاه

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

  حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

در حال بارگذاری