195 مقاله
در این ویکی

خانواده بیکر


Movyn

BakerFamily_Young.jpg.7dbcc65a771b8ea876

خانواده بیکر (انگلیسی: The Baker family) گروه اصلی ضدقهرمان در بازی رزیدنت اویل 7 بودند. این خانواده متشکل از جک، مارگاریت، لوکاس و زویی بیکر بودند که پس از پذیرش میا وینترز و اولین در عمارت خودشان در دولوی، لوئیزیانا، سرنوشت آن‌ها به عنوان یک خانواده معمولی به کلی تغییر کرد.تاریخچه

خانواده بیکرها، یک خانواده معمولی و ساکن عمارت و املاک بزرگی در دولوی، لوئیزیانا بودند. پدر خانواده یعنی جک بیکر نیز سابقه خدمت در نیروهای نظامی آمریکا را داشته است.

در سال ۲۰۱۴ و پس از واژگون شدن یک کشتی حمل و نقل در نزدیکی عمارت این خانواده، جک و لوکاس بیکر به محل رفتند تا به بازماندگان کمک کنند. آن‌ها درنهایت اولین و میا وینترز را در حالت بی‌هوش پیدا و به عمارت بردند. بی‌خبر از ماهیت حقیقی اولین، این کودک پس از به هوش آمدن شروع به استفاده از قدرت‌های کنترل ذهنی خود کرد و به تدریج کنترل ذهن افراد خانواده را در اختیار گرفت. اولین به عنوان یک کودک که همیشه آرزوی داشتن خانواده‌ای را داشت، بیکرها را مجبور به اطاعت و ربودن افراد مختلف کرد تا از این طریق عطش داشتن خانواده اولین را برطرف کنند.

به هر شکل سرنوشت این خانواده، پس از ورود اولین و میا تغییر کرد و آن‌ها جریان عادی زندگی خود را تعطیل کردند. آن‌ها به تدریج به عنوان خانواده‌ای منزوی، خطرناک و غیرقابل پیش‌بینی شناخته می‌شدند.در حلی که جک و مارگراریت تحت کنترل اولین به ربودن مخفیانه توریست‌ها می‌پرداختند، زویی خود را از اعضای خانواده و اولین پنهان می‌کرد تا تحت کنترل ذهنی او نباشد. لوکاس نیز گرچه وانمود می‌کرد که تحت کنترل اولین است، اما او در اصل با شرکت بانی ماجرا همکاری داشت. در این میان زویی به چندین نفر از قربانیان برای فرار از عمارت کمک می‌کرد که کلنسی جارویس و ایتن وینترز از جمله آن‌ها بودند.

پس از ورود ایتن برای نجات همسرش میا، جک و مارگاریت همراه با زویی درنهایت کشته شدند و سرنوشت لوکاس نیز نامعلوم است.


منابع


ویرایش شده در توسط Movyn (نمایش تاریخچه)بازخورد کاربر

پست‌های توصیه شده

تاکنون دیدگاهی ارسال نشده است
لطفا از بخش نظرات، تنها برای اظهار نظر درباره مقالات استفاده کنید

مطالب شما نیاز است به تایید مدیران برسد

مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال دیدگاه

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

  حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

در حال بارگذاری