195 مقاله
در این ویکی

شری برکین


Movyn

Sherry Birkin

 

8e2def5b9e94aed0f34797ddd90b3905.jpg

 

شری در بازی Resident Evil 6

 

اطلاعات شخصی

تولد 1986
ملیت آمریکایی
فعالیت مامور دولت آمریکا

(سرویس نامشخص) (2012-؟)

مامور D.S.O

(-2012)

وضعیت زنده

اطلاعات فیزیکی

جنسیت زن
گروه خون O
قد 163 س.م
وزن 46 ک.گ

اطلاعات در بازی

اولین حضور رزیدنت اویل ۲
آخرین حضور رزیدنت اویل ۶
صداگذارها لیسا یاماناکا (RE2)

لاورا بایلی (RE:DC)

ایدن رایجل (RE:ORC، RE6)

شری برکین (انگلیسی: Sherry Birkin) یکی از شخصیت‌های سری بازی‌های رزیدنت اویل است. او برای اولین بار در بازی Resident Evil 2 ظاهر شد، جایی که به عنوان دختربچه 12 ساله ویلیام بیرکین، در شهر راکون و میان انبوهی از زامبی‌ها به دام افتاده بود و پس از همراه شدن با کلر ردفیلد و لیان اس. کندی موفق شد تا از شهر فرار کند. شری پس از این اتفاق، تحت حفاظت دولت قرار گرفت و در آینده به عنوان مامور استخدام شد.

 معرفی

شری بیرکین در سال 1986 از دو دانشمند برجسته شرکت آمبرلا، یعنی ویلیام و آنت برکین متولد شد. این دو دانشمند، در آزمایشگاه عمارت اسپنسر با یکدیگر آشنا شدند و پس از این نیز، بیشتر وقت خود را در محیط آزمایشگاه بودند. شری، در طول دوران کودکی مدت زمان کمی را تحت توجه والدینش گذراند ولی همین باعث شد تا شخصیتی محکم را پیدا کند. این وضع پس از انتقال ویلیام و آنت بیرکین به آزمایشگاه جدید و زیرزمینی شهر راکون، به منظور توسعه تحقیقات روی ویروس G برای شری بدتر هم شد.

 


تنهایی شهر راکون

ویلیام بیرکین تحقیقاتی را هدایت کرد که درنهایت منجر به کشف ویروس G شد. این اتفاق بیشتر برای او به یک تراژدی تبدیل شد، زیرا او قصد داشت تا ویروس را به ارتش بفروشد و از آمبرلا جدا شود. اوزول اسپنسر، رئیس کل شرکت که از این قصد بیرکین مطلع شده بود، با فرستادن یک تیم از افراد HUNK، سعی کرد تا ویروس را در شرکت حفظ کند. این تیم پس از ورود به آزمایشگاه، مجبور به تیراندازی به بیرکین شدند و پس از کشتن او ویروس‌ها را تصاحب کردند. بیرکین پیش از آن‌که بمیرد و در آخرین لحظه‌ها، یکی از نمونه‌های ویروس G را به خود تزریق کرد. این ویروس فوق‌العاده قدرتمندتر از ویروس T بود. بیرکین بلافاصله به یک هیولا تبدیل شد و به تعقیب Hunk و تیمش پرداخت. او تمام افراد تیم را به جز خود Hunk از بین برد ولی اتفاق مهم‌تر، شکسته شدن سرنگ‌های ویروس T روی زمین بود. این ویروس بلافاصله توسط موش‌ها خورده شد و آن‌ها را به صورت خون‌آشام در آورد. در مدت زمان کوتاهی ویروس تی در میان شهرواندان پخش شد و کل شهر تبدیل به شهر خون‌آشام‌ها شد.

 

شری بیرکین در این میان وضعی بسیار بد داشت. او تنها 12 سال داشت و پدر و مادر خود را پس از این اتفاقات گم کرده بود. کلر ردفیلد برای اولین بار او را در اداره پلیس شهر راکون دید که با چابکی از دست زامبی‌ها فرار می‌کند. شری پس از مدتی با کلر همراه شد و با کمک او و لیان اس. کندی موفق شد تا از ادره پلیس فرار کند. ویلیام بیرکین، پدر شری که حالا تبدیل به یک هیولا شده بود، همواره به دنبال دخترش بود. او با شری رابطه خونی داشت و تنها کسی بود که می‌شناخت. یک بار و درجریان یکی از حمله‌ها به کلر ردفیلد، همراه شری، خود شری زخمی شد و همین کافی بود تا ویروس G به بدنش سرایت کند. شری لحظه به لحظه وضعش بد و بدتر می‌شد و کلر در تلاش برای بهبودی او بود. او آنت بیرکین، مادر شری را پیدا کرد که به او می‌گفت روش ساخت واکسن برای ویروس G چگونه است. آنت در ادامه توسط ویلیام کشته می‌شود. کلر با موفقیت واکسن را در آزمایشگاه تهیه می‌کند و سرانجام با تزریق به شری او را نجات می‌دهد. این دو به همراه لیان سرانجام موفق می‌شوند تا پس از نابود کردن ویلیام بیرکین، با قطار از شهر فرار کنند.

 


تحت حفاظت

پس از فرار از شهر راکون، کلر از شری جدا شد تا برادر خود کریس را پیدا کند. لیان نیز با موفقیت توانست خود را از افسری پلیس بازنشست کرده و در دولت به عنوان مامور مشغول به کار شود. اما قضیه شری متفاوت بود، او دختری 12 ساله بود که یک بار به ویروس G آلوده شده بود و تنها با واکسن سلامتی خود را بازیافته بود. بنابراین از نظر دولت او مورد هدف آلبرت وسکر قرار داشت زیرا او به دنبال همین ویروس بود. شری تا سال‌ها تحت آموزش، آزمایش و تحقیقات توسط دانشمندان دولتی قرار گرفت. تحقیقاتی که به هدایت درک سی. سیمنز انجام می‌شد. سیمنز خود به شکلی مخفیانه، نمونه‌ای از ویروس G خنثی شده از بدن شری به دست آورد که در آینده با کمک همسرش کارلا رادامز، از طریق ترکیب آن با ویروس T-veronica پنهانی موفق به ساخت ویروسی قدرتمندتر به نام ویروس C شده بود. برای شری، سیمنز به عنوان یک مافوق درستکار بود.

 

درسال 2009 و پس از شکته شدن آلبرت وسکر توسط BSAA، شری نیز از حفاظت خارج و آزاد شد، او بلافاصله پیشنهاد کاری به عنوان مامور از دولت دریافت کرد و باز هم تحت نظر سیمنز قرار گرفت. سیمنز اینک مشاور امنیت ملی دولت شده بود.

 


ماموریت یک حفاظت

در اکتبر 2012، شری بیرکین که توسط درک سی. سیمنز به واحد D.S.O منتقل شده بود، ماموریت پیدا کرد تا به کشور "ادونیا" در شرق اروپا برود تا جیک مولر را پیدا کند. ادونیا در آتش شورش‌های داخلی می‌سوخت. شری شاهد بود که شورشیان سرنگ‌هایی را از زن آبی‌پوش مرموزی گرفتند و ان را به عنوان انرژی‌زا به خود تزریق کردند، تنها شورشی سالم مانده، جیک مولر بود. او پسر آلبرت وسکر، همکار و دوست قدیمی پدرش بود و از نظر سیمنز تنها کسی بود که به دلیل مقاومت بدنش دربرابر ویروس، می‌توانست در ساخت واکسن ویروس C به آن‌ها کمک کند. شری این موضوع را به جیک گفت و جیک نیز پس از مدتی قبول کرد تا در قبال 50 میلیون دلار دستمزد با او همکاری کند. شری این موضوع را با سیمنز درمیان گذاشت و او نیز پذیرفت. بنابراین شری و جیک درحال حاضر و در اولین قدم باید از ادونیا خارج شوند. اما داستان به این سادگی نبود و آن‌ها تحت حمله شورشیانی قرار گرفتند که به ویروس C مبتلا شده بودند. این موجودات به J'avo مشهور شدند، با این همه مشکل اصلی آن‌ها برای فرار بیشتر یک هیولای بزرگ و فوق‌العاده هوشمند به نام Ustanak بود. این هیولا بسیار هوشمند و قدرتمند بود و به صورت دائم درحال تعقیب این دو بود. پس از مدت‌ها تعقیب و گریز، این هیولا موفق می‌شود تا شری و جیک را به دام بیاندازد. در این زمان، مشخص می‌شود که هیولا تحت فرمان همان زن آبی‌پوش مرموز است، او ایدا است، البته در آینده معلوم می‌شود که ایدا وانگ حقیقی نیست و کلونی از او است و کارلا رادامز نام دارد. کارلا، هردوی آن‌ها را به آزمایشگاهی در چین منتقل می‌کند.

 

بعد از 6 ماه از انتقال جیک و شری به چین و انجام تحقیقات مختلف روی آن‌ها، جیک موفق می‌شود تا با انجام یک درگیری با محافظان، راه را برای خروج خود و شری هموار کند. این دو موفق به فرار از آزمایشگاه می‌شوند و بعد از آنکه متوجه شدند سیمنز الآن شخصا به چین آمده است، به سمت محل ساختمان سیمنز حرکت می‌کنند. هیولای Ustanak پس از فرار این دو باز هم به دنبال آن‌ها افتاده است. این بار با کمکی از طرف لیان و هلنا هارپر موفق شدند تا او را شکست دهند. لیان و هلنا پس از اینکه متوجه شد مافوق شری، سیمنز است از او خواست تا محل او را به آن‌ها بگوید. لیان توضیح داد که سیمنز یک خائن است و خودش در پس حملات بیولوژیکی جدید قرار دارد. شری محل سیمنز را به لیان گفت ولی از آن‌ها جدا شد و خودش نیز به همراه جیک به سمت سیمنز حرکت کردند. زمانی که شری و جیک به ساختمان محل حضور سیمنز رسیدند، لیان و هلنا نیز انجا بودند، شری در این محل متوجه خیانت سیمنز شد و با لیان و هلنا همراه شد. او از جیک خواست تا فرار کند ولی هم خودش و هم جیک به زودی توسط افراد سیمنز دستگیر شدند. این دو پس از دستگیری نیز در یک آزمایشگاه نگه‌داری شدند ولی پس از مدتی باز هم آزاد شدند. دلیل این آزادی، کمک کریس و پیرس نیوانس بود. لیان به کریس گفته بود که جیک و شری را نجات دهد چون خون جیک تنها چیزی است که می‌تواند در ساخت واکسن ویروس C مورد استفاده قرار بگیرد. پس از خروج این دو از آزمایشگاه نیز کریس به ان‌ها در فرار کمک کرد. آخرین مانع شری و جیک، هیولای Ustanak بود. این هیولا بسیار قوی شده بود و در چند مرتبه برای آن‌ها دردسر ساز شد ولی با این وجود، شری و جیک سرانجام توانستند او را شکست داده و از بین ببرند.

 

شری پس از این به سمت آمریکا بازگشت تا فعالیت خود را در واحد D.S.O ادامه دهد.

 

 


ویرایش شده در توسط Movyn (نمایش تاریخچه)بازخورد کاربر

پست‌های توصیه شده

تاکنون دیدگاهی ارسال نشده است
لطفا از بخش نظرات، تنها برای اظهار نظر درباره مقالات استفاده کنید

مطالب شما نیاز است به تایید مدیران برسد

مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال دیدگاه

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

  حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

در حال بارگذاری