195 مقاله
در این ویکی

رزیدنت اویل ۶/Emblems


Movyn

مقاله اصلی - راهیاب - Emblems

aaa49bda4b87ca00616960048a705937.jpg.bc4


 

برای باز کردن فایل‌ها و اچیومنت‌هایی که بخش داستانی بازی رزیدنت اویل ۶ را گسترش می‌دهد، باید نشان‌های آبی رنگ یا Serpent Emblem ها را در جریان گیم‌پلی بازی به دست آورد. این نشان‌ها به خوبی در محیط پراکنده شده و بازیکن پس از مشاهده آن‌ها باید نشان را با شلیک تیر یا ضربه مشت و لگد از بین ببرد. در هر Chapter یا مرحله ۴ نشان قرار دارد که در مجموع هر کمپین شامل ۲۰ نشان آبی پنهان است.

راهیاب زیر برای کمپین لیان کاربرد دارد.کمپین لیان


مرحله ۱

 

Resident Evil 6 Leon Emblem 01

Emblem 1 - پس از پیدا کردن پدر لیز در دانشگاه، در اتاق میزهای کامپیوتر را گذرانده تا یک اتاق انباری کوچک ببینید. در بالای قفسه اولین نشان آبی را خواهید دید که با شلیک تیر می‌توانیذ أن را از بین ببرید.


 

 

Resident Evil 6 Leon Emblem 02

Emblem 2 - در حالی که برای پیدا کردن Campus Keycard در حرکت هستید، در اتاق دو میز وجود خواهد داشت که کشوی آن‌ها باز می‌شود، یکی از آن‌ها مهمات و دیگری نشان آبی رنگ است.

 • با جمع‌آوری این نشان فایل Leon and Adam باز خواهد شد.


 

 

Resident Evil 6 Leon Emblem 03

Emblem 3 - در خط مترو و پس از عبور از تونل‌ها، در ادامه مسیر وارد یک قطار شده و سپس از طرف دیگر مجددا به فضای تونل برخواهید گشت. پس از پایین پریدن از سکو، در پشت سر و زیر مترو یک نشان آبی پنهان شده است.


 

 

Resident Evil 6 Leon Emblem 04

Emblem 4 - پس از دیدن اولین زامبی جیغ‌کش، در ادامه وارد یک بار خواهید شد. در اینجا آتش‌سوزی بزرگی در خارج از بار قابل مشاهده است. پیش از خروج از این ساختمان سمت چپ را نگاه کرده تا آخرین نشان آبی را روی طاقچه ببینید.

 • با جمع‌آوری این نشان فایل Zombies باز خواهد شد.
 • با جمع‌آوری هر ۴ نشان آبی این مرحله، مجسمه‌های کوچک لیان اسکات کندی نیز باز خواهد شد.مرحله ۲

Emblem 1

 

Resident Evil 6 Leon Emblem 05

- زمانی که در قبرستان مسیر را ادامه می‌دهید، یک تابلو در سمت چپ مسیر خواهید دید که روی آن Tall Oaks Cemetary نوشته شده است. در سمت راست و نزدیکی همین تابلو، سنگ قبری وجود دارد که روی آن اولین نشان آبی این مرحله قرار گرفته است.

 • با جمع‌آوری این نشان فایل Ingrid Hunnigan باز خواهد شد.


 

 

Resident Evil 6 Leon Emblem 06

Emblem 2 - پس از اینکه وارد کلیسای جامع شدید، به انتهای سالن و سمت محراب بروید. اینک برگشته و در بالای درب ورودی در طبقه سوم، پنجره‌های منظم و دایره‌‌شکلی را خواهید دید. دومین نشان آبی در یکی از این دایره‌ها دیده خواهد شد.


 

 

Resident Evil 6 Leon Emblem 07

Emblem 3 - پس از ورود به آزمایشگاه مخفی زیر کلیسا، دو درب که با ماشین‌های رمز ۳ عددی باز می‌شود را پشت سر خواهید گذاشت. پس از این در اتاق بازجویی و در ادامه در اتاق کالبدشکافی خواهید بود. در ادامه وارد اتاق بیماران (با ۳ تخت) خواهید شد. قبل از رسیدن به این اتاق و در طول مسیر منتهی به آن، دو اتاق کوچک وجود دارد. در اتاق اول سینک کناز دز را تخلیه کنید تا نشان آبی سوم مرحله دیده شود.


 

Emblem 4

 

Resident Evil 6 Leon Emblem 08

- در حال جستجوی دبرا هارپر، شما در محوطه غار و معدن عمیق‌تر رفته‌اید. در ادامه مسیر به تونلی خواهید رسید که کف آن پوشیده شده است. در این مسیر دو پل هوایی وجود دارد که باید از زیر آن بگذرید. پس از عبور از دومین زیرگذر در سمت چپ نشان آبی چهارم این مرحله را پیدا کنید.

 • با جمع‌آوری این نشان فایل Lepotitsa باز خواهد شد.
 • با جمع‌آوری هر ۴ نشان آبی این مرحله، مجسمه‌های کوچک هلنا هارپر نیز باز خواهد شد.مرحله ۳

Emblem 1

 

Resident Evil 6 Leon Emblem 09

- در همان ابتدای شروع این Chapter، مسیر را ادامه داده و پیش از کشیدن اهرم‌های دوگانه تیمی، بالا را نگاه کرده و در این سقف مدور اولین نشان آبی این مرحله را مشاهده کنید.

 • با جمع‌آوری این نشان فایل Helena Harper 1 باز خواهد شد.


 

Emblem 2

 

Resident Evil 6 Leon Emblem 10

- در حال عبور از کوریدور پوشیده از آب، خشکی در حاشیه مسیر در سمت راست وجود دارد. از آن بالا رفته و در انتها از داخل تابوت سمت چپ دومین نشان آبی را پیدا کنید.

 • با جمع‌آوری این نشان فایل Helena Harper 2 باز خواهد شد.


 

Emblem 3

 

Resident Evil 6 Leon Emblem 11

- نشان آبی سوم در محوطه‌ای قرار دارد که هر دو شخصیت سنگ بزرگ را از مسیر کنار می‌زنند. زمانی که تخته‌سنگ‌ها جدا شده و هلنا از لیان جدا می‌شود، او تلاش می‌کند با ادامه مسیر مجددا به لیان برسد. پس از این درحالی که اسلحه اسنایپر را مسلح کرده‌اید به آخرین پلی که هلنا عبور کرد، جایی که در دو سمت پل دو تخته‌سنگ قرار دارد نگاه کنید. در میان این دو تخته سنگ نشان آبی سوم قابل مشاهده خواهد بود.

 • با جمع‌آوری این نشان فایل The Catacombs باز خواهد شد.


 

Emblem 4

 

Resident Evil 6 Leon Emblem 12

- پس از شروع تعقیب لیان توسط برزاک (هیولای داخل آب) و زمانی که باید با هلنا به فرار لیان کمک کنید. در مسیر حرکت هلنا برای پیدا کردن محل مناسب تیراندازی، در مجموع از سه پل عبور خواهید کرد. پس از آخرین پل، مسیر را دنبال کرده و در بشکه‌های شکسته سمت چپ مسیر آخرین نشان آبی را در داخل بشکه شکسته پیدا کنید.

 • با جمع‌آوری این نشان فایل Deborah Harper باز خواهد شد.
 • با جمع‌آوری هر ۴ نشان آبی این مرحله، مجسمه‌های کوچک درک سی. سیمنز نیز باز خواهد شد.مرحله ۴

Emblem 1

 

Resident Evil 6 Leon Emblem 13

- زمانی که هیولای لپوتیکا از کابین خلبان فرار کرد، از پله‌ها پایین رفته و به سمت راست بروید. در اینجا یک دریچه کرکره‌ای نیمه باز با تعدادی کیف و چمدان دیده می‌شود که در داخل نشان آبی اول این مرحله قابل مشاهده است.

 • با جمع‌آوری این نشان فایل Leon and Ada باز خواهد شد.


 

Emblem 2

 

Resident Evil 6 Leon Emblem 14

- اندکی پس از نشان آبی قبلی، مسیر را تا پلکان بعدی ادامه دهید. در اینجا چند قفسه شیشه‌ای حاوی بطری خواهید دید که نشان آبی دوم مرحله را نیز در خود جای داده‌اند.

 • با جمع‌آوری این نشان فایل Helena's Crime باز خواهد شد.


 

Emblem 3

 

Resident Evil 6 Leon Emblem 15

- پس از مبارزه با اوستاناک و در لوکیشن بازار، یک میان‌پرده کوتاه از حمله Rasklapanje به شهروندان نمایش داده می‌شود. پس از این دوربین به شکل خودکار تغییر می‌کند و می‌توانید در اولین حجره سمت راست داخل شده و پس از این نیز در سمت راست این محل، نشان آبی سوم مرحله را روی میز ببینید.

 


 

Emblem 4

 

Resident Evil 6 Leon Emblem 16

- در جریان پیدا کردن سه کلید دروازه فلزی، برای یکی از آن‌ها نیاز به همکاری تیمی است. به این ترتیب که یکی از شخصیت‌ها باید منتظر مانده تا شخصیت دیگر دربی که مسدود شده را برای شخصیت دیگر باز کند. در رطول این محوطه، بازیکن باید روی پشت‌بام‌های حجره‌ها برود. روی سقف‌ها، در سمت راست ساختمان‌هایی وجود دارند. بین دو ساختمان، جایی که یک تابلو تبلیغاتی عمودی و بزرگ به چشم می‌خورد، آخرین نشان آبی مرحله روی سیم‌های برق دیده می‌شود.

 • با جمع‌آوری این نشان فایل Brzak باز خواهد شد.
 • با جمع‌آوری هر ۴ نشان آبی این مرحله، مجسمه‌های کوچک آدام بنفورد نیز باز خواهد شد.مرحله ۵

 

Resident Evil 6 Leon Emblem 17

Emblem 1 - پس از فرا گرفته شدن شهر توسط مه بنفش، لیان و هلنا همراه با دیگر بازماندگان وارد یک فروشگاه لباس می‌شوند. در اینجا برای مدت کوتاهی تا نفوذ گاز به داخل فروشگاه فرصت دارید تا نشان آبی اول را پیدا کنید. در سمت راست دیوار و در اولین قفسه سمت چپ نشان آبی اول این مرحله قرار دارد.

 • با جمع‌آوری این نشان فایل Derek C. Simmons باز خواهد شد.
 • همچنین با جمع‌آوری این آیتم، شما پنجمین نشان آبی این ستون (پنج نشان آبی اول در هر مرحله) را نیز به دست می‌آورید که باعث باز شدن مجسمه کوچک ووپر می‌شود.


 

 

Resident Evil 6 Leon Emblem 18

Emblem 2 - زمانی که در لوکیشنی آشنا، با اولین زامبی B.S.A.A مواجه شده و او را کشتید، در پشت ماشین نظامی بار کامیونی وجود دارد که روی جعبه می‌توانید نشان آبی دوم مرحله را ببینید.

 • با جمع‌آوری این نشان فایل Derek's 1st Transformation باز خواهد شد.
 • همچنین با جمع‌آوری این آیتم، شما پنجمین نشان آبی این ستون (پنج نشان آبی ذوم در هر مرحله) را نیز به دست می‌آورید که باعث باز شدن مجسمه کوچک بلادشات می‌شود.


 

 

Resident Evil 6 Leon Emblem 19

Emblem 3 - پس از سقوط هلی‌کوپتر در برج شیشه‌ای و نجات لیان و هلنا، مسیر را ادامه داده و پیش از وارد شدن به درب، در سمت راست درب قفسه‌های چوبی را خواهید دید که در یکی از آن‌ها نشان آبی سوم مرحله را خواهید دید.

 • با جمع‌آوری این نشان فایل Derek's 2nd Transformation باز خواهد شد.
 • همچنین با جمع‌آوری این آیتم، شما پنجمین نشان آبی این ستون (پنج نشان آبی سوم در هر مرحله) را نیز به دست می‌آورید که باعث باز شدن مجسمه کوچک شرایکر می‌شود.


 

 

Resident Evil 6 Leon Emblem 20

Emblem 4 - پس از شکست دادن سیمنز با کمک ایدا، او را در قالب شبه‌انسانی‌اش یک بار دیگر روی سقف خواهید دید. او را شکست داده تا میان‌پرده کوتاهی از احاطه شدنش توسط زامبی‌ها نمایش داده شود. لیان و هلنا پس از این وارد لوکیشن بعدی می‌شوند، جایی که پلکانی وجود خواهد داشت. پیش از بالا رفتن از پلکان به پشت آن رفته و در سمت راست، پشت میله‌ها و پایین نشان آبی چهارم مرحله را پیدا کنید. با جمع‌آوری این نشان فایل Derek's 3rd Transformation باز خواهد شد.

 • با جمع‌آوری هر ۴ نشان آبی این مرحله، مجسمه کوچک لپوتیکا نیز باز خواهد شد.
 • با جمع‌آوری این آیتم، شما پنجمین نشان آبی این ستون (پنج نشان آبی چهارم در هر مرحله) را نیز به دست می‌آورید که باعث باز شدن مجسمه کوچک برزاک می‌شود.
 • با جمع‌آوری هر ۲۰ نشان آبی کمپین لیان، مجسمه کوچک دبرا هارپر نیز باز می‌شود.

 


ویدیو


ویرایش شده در توسط Movyn (نمایش تاریخچه)بازخورد کاربر

پست‌های توصیه شده

تاکنون دیدگاهی ارسال نشده است
لطفا از بخش نظرات، تنها برای اظهار نظر درباره مقالات استفاده کنید

مطالب شما نیاز است به تایید مدیران برسد

مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال دیدگاه

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

  حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

در حال بارگذاری