195 مقاله
در این ویکی

پیرس نیوانس


Movyn

Piers Nivans

7098eb10f5aa1923655446fe33360880.jpg

 

اطلاعات شخصی

تولد 1987
ملیت آمریکایی
فعالیت سرباز سابق ارتش آمریکا

سرباز bSAA

وضعیت مرده
تاریخ مرگ 1 جولای 2013

اطلاعات فیزیکی

جنسیت مرد
گروه خون A
قد 178 س.م
وزن 71.3 ک.گ

اطلاعات در بازی

اولین حضور رزیدنت اویل ۶
صداگذارها Chris Emerson

پیرس نیوانس (انگلیسی: Piers Nivans) یکی از شخصیت‌های سری بازی‌های رزیدنت اویل است. پیرس عضو سازمان BSAA بوده و به عنوان شخصیت همراه کریس ردفیلد در بازی Resident Evil 6 حضور داشت. وقایع ادونیا در سال 2012 و همچنین لانشیانگ چین در سال 2013، دو ماموریتی بودند که پیرس به عنوان سرباز تحت فرمان کریس به انجام وظیفه پرداخت.

 معرفی

پیرس نیوانس در سال 1987 متولد شد. پیش زمینه خانوادگی او، از جمله پدربزرگش به نظامی‌گری و حضور در ارتش می‌رسید و همین کافی بود تا خودش نیز مایل باشد تا سنت خانوادگی را ادامه دهد، از همین رو او به ارتش و نظامی‌گری علاقمند بود. پیرس تحثیلات خود را در آکادمی نظامی با بهترین نمرات به پایان رساند، علاقه و پشتکار او همواره در میان دیگران مورد توجه بود. پس از فارغ‌التحصیلی از این آکادمی، پیرس خیلی زود به عصویت یگان ویژه ارتش آمریکا در آمد و باز هم پیشرفت کرد. او همواره تلاش می‌کرد تا به مدارج بالاتر دست پیدا کند. در سال 2010، با کریس ردفیلد ملاقات کرد، کریس که از توانایی نظامی او خصوصا در کار با اسلحه Sniper شگفت‌زده بود، پیشنهاد خدمت در bSAA را به او داد. این پیشنهاد مورد قبول واقع شد و پیرس به عنوان سرباز BSAA در تیم آلفای شعبه آمریکای شمالی، تحت فرماندهی خود کریس قرار گرفت.

 


ادونیا

در دسامبر سال 2012، سازمان BSAA بخشی از مسوولیت مقابله با شورشیان ارتش آزادی‌بخش ادونیا را برعهده گرفت. این سازمان وقتی وارد ماجرا شد که شورشیان از ویروس C به عنوان جهش‌زا استفاده کردند. پیرس تحت فرماندهی کریس ردفیلد و در قالب تیم آلفا در متن این ماجرا قرار گرفت. وظیف اصلی آن‌ها در کنار مقابله با شورشیان، کشف سرچشمه‌های استفاده از ویروس بود. مهاجمان مبتلا به ویروس C که به نام J'avo شناخته می‌شدند، برخلاف زامبی‌های ویروس T بسیار هوشمند و چابک بودند. در میانه مبارزه با شورشیان که به J'avo تبدیل شده بودند، پیرس و کریس با یک شورشی سالم مواجه شدند؛ او جیک مولر بود و تحت حفاظت مامور دولتی، شری برکین قرار داشت. آن دو نیز تحت تهاجم J'avoها بودند و با کمک تیم آلفای BSAA سرانجام موفق شدند تا از شهر خارج شوند. پیرس، کریس و بقیه سربازان تیم آلفا مسیر خود را به سمت مرکز شهر ادامه دادند و پس از جستجو، با زنی آبی‌پوش مواجه شدند که به ویروس مبتلا نشده بود. او خود را ایدا وانگ معرفی کرد و برای آن‌ها توضیح داد که این موجودات مبتلا به ویروس C هستند که توسط شرکت نئو آمبرلا ساخته شده است. همچنین آن زن خود را یکی از کارکنان این شرکت معرفی کرد که سالم مانده و از کریس خواست تا در برابر مهاجمان از او محافظت کنند. کریس گرچه به او بی‌اعتماد بود ولی قبول کرد تا او را از ساختمان خارج کند.

پیرس، کریس و تیم آلفا به محافظت از آن زن ادامه دادند تا اینکه او به همه‌شان خیانت کرد. ایدا تیم آلفا را در اتاقی به دام انداخت و در ادامه با منفجر کردن بمب حاوی ویروس C، همه اعضا را به جز کریس و پیرس به ویروس مبتلا کرد. پیرس و کریس زودتر توانسته بودند خود را از دام نجات دهند. پس از این اتفاق ایدا محل را ترک کرد و اعضای تیم آلفا نیز یکی پس از دیگری به هیولاهای مهاجم جهش پیدا کردند. کریس که از این اتفاق شوکه شده بودنمی‌توانست به هم‌تیمی‌های سابقش تیراندازی کند و از طرفی تحت حمله آن‌ها قرار داشت. در این قسمت پیرس جان کریس را نجات می‌دهد و پس از مبارزه با آن‌ها، به همراه کریس از ساختمان خارج می‌شود. کریس پس از این اتفاق دچار فراموشی می‌شود و خود را مفقود می‌کند.

 


لانشیانگ

شش ماه پس از وقایع ادونیا، پیرس کریس را در یک مهمان‌خانه و در وضعیتی نامتعادل پیدا می‌کند. کریس در این مدت دچار فراموشی شده ولی پیرس مصمم بود تا او را مجددا به ماموریت برگرداند. کریس پذیرفت تا در ماموریت بعدی BSAA که در چین انجام می‌شد حضور پیدا کند. مهاجمان، هیولاها و شرایط مشابه وثایع ادونیا بود و همین باعث می‌شد تا رفته رفته کریس وقایع آن زمان را به خاطر بیاورد.پس از مدتی پیشروی، کریس همه چیز را در خوص ایدا وانگ به خاطر آورد و به پیرس دستور داد تا سربازان را برای پیدا کردن ایدا آماده کند. آن‌ها می‌دانستند که ایدا در چین است، بنابراین از HQ خواستند تا موقعیت او را پیدا کند. در جریان پیدا کردن ایدا، کریس یک به یک سربازان تحت امرش را از دست می‌داد، تا جایی که فقط خودش، پیرس و یک سرباز دیگر باقی مانده بود. در این زمان و در یک غافلگیری، ایدا همان سرباز را نیز به ویروس مبتلا می‌کند و باز هم از مهلکه می‌گریزد. یک بار دیگر کریس مجبور به کشتن هم‌تیمی‌اش می‌شود و در نهایت به قدری عصبی می‌شود که هیچ پینهاد آرامشی را از طرف پیرس نمی‌پذیرد. او از HQ می‌خواهد تا مجددا ایدا را ردگیری کنند.

پس از تعقیب و گریزی طولانی، ایدا سرانجام به دام می‌افتد، درحالی که به نظر همه چیز تمام شده می‌رسید، لیان اس. کندی و هلنا هارپر از راه رسیده و جان ایدا را نجات می‌دهند. لیان به کریس می‌گوید که نباید ایدا را بکشد چون او تنها یک شاهد است. اما کریس او را مقصر همه این وقایع و کشته شدن سربازانش می‌داند. همین صحبت کوتاه کافی بود تا ایدا یک بار دیگر از مهلکه بگریزد. لیان از کریس خواست تا ایدا را نکشد و کریس نیز در این فکر بود تا او را دستگیر کند. تعقیب و گریز بعدی، باز هم سرانجامی چون قبل داشت، ایدا به دام افتاد و درحالی که کریس در حال بازگو کردن اتهامات او بود، ایدا گفت که مرگ او نیز چیزی را تغییر نمی‌دهد زیرا، بمب‌های حامل ویروس C به زودی در شهر منفجر و کابوس شهر راکون تکرار می‌شود. در این زمان، ایدا توسط افرادی ناشناس از داخل یک هلی‌کوپتر هدف گلوله قرار می‌گیرد و پس از افتادن از ارتفاع کشته می‌شود. هدف بعدی کریس و پیرس خنثی کردن بمب‌های حامل ویروس C بود. این بمب‌ها روی عرشه یک کشتی بود و پیرس و کریس با کمک یک جت خود را به آن رساندند. پیرس تلاش زیادی کرد و در نهایت بمب را خنثی کرد، اما بمب آماده شلیک، سرانجام به شکل خودکار به سمت شهر پرتاب شد. لیان از طریق هانیگان با کریس ارتباط برقرار کرد و از او خواست جیک مولر و شری را که در دست افراد سیمنز اسیر هستند نجات دهد. او به کریس گفت که جیک، پسر آلبرت وسکر است و خون او برای تهیه واکسن علیه ویروس C مناسب تشخیص داده شده است.

 

Piers Nivans mutation.jpg

پیرس پس از تزریق ویروس C به خودش

دچار جهش شد و سرانجام نیز کشته می‌شود.

 

پیرس و کریس خود را به ورودی محل نگه‌داری شری و جیک می‌رسانند و از طریق آسانسور به پایین و اعماق دریا می‌روند. آن‌ها به شری و جیک در فرار از اتاق کمک و در ادامه نیز از آن‌ها در برابر مهاجمان حفاظت می‌کنند. مانع بعدی آن‌ها هیولای بسیار بزرگ و قدرتمند Haos است. کریس با فرار شری و جیک موافقت می‌کند زیرا آن‌ها ماموریت دیگری داشتند. پیرس و کریس تنها کسانی بودند که برای مبارزه با این هیولا باقی مانده بودند. این موجود بسیار بزرگ و درنده بود و پس از هر بار کشته شدن، در پیله فرو می‌رفت و از نو متولد می‌شد. زمانی که درگیری با این موجود بالا گرفت، کریس به دردسر افتاد و پیرس برای نجات او دست خود را از دست داد. زمانی که اوضاع برای کریس به سختی پیش می‌رفت، پیرس یک نمونه اختصاصی از ویروس C را به کتف خود تزریق کرد و دست قطع شده‌اش به شکلی دیگر از آنجا ظاهر شد. دست جدید توانایی تولید برق و شلیک آن را داشت. این نمونه ویروس C بیشتر تحت تاثیر ویروس T-Veronica قرار داشت.با کمک قابلیت جدید پیرس توانست کریس را نجات دهد و در یک نبرد نفس‌گیر این موجود شکست داده شد. اما به نظر این پایان راه برای پیرس بود. ویروس در بدن پیرس، تاثیراتش را به سرعت نشان می‌داد و بدن او مدام درحال جهش بود. کریس نمی‌خواست در این شرایط او را تنها بگذارد؛ او به پیرس گفت که راه درمانی حتما وجود دارد و نباید امیدش را از دست بدهد. پیرس نیز همراه شد و با کریس به سمت درب خروجی حرکت کردند. پیرس درحالی که وضعیت خود را می‌دید، و اینکه جهش‌های بدنش بسیار سریع و غیرقابل بازگشت هستند، بنابراین کریس را به محفظه نجات پرت کرد و خودش همراه با او نرفت. کریس که از دست او عصبانی بود به پیرس دستور داد تا خودش نیز همراه با او بیاید ولی پیرس قبول نکرد و محفظه کریس را به سمت سطح آب پرتاب کرد.

 

 


ویرایش شده در توسط Movyn (نمایش تاریخچه)بازخورد کاربر

پست‌های توصیه شده

س ببخشید شنیده شده پیزر نیوانس در رزیدنت اویل 7 بازگشت پیدا میکند میگن کپکوم هم تایید کرده آیا حقیقته داره

به اشتراک گذاری این دیدگاه


لینک به نظر
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

آخرین خبر رسمی در مورد RE7 اکتبر سال گذشته میلادی بود و خبر رسمی جدیدی بعد از اون انتشار پیدا نکرده. هرچه بوده ارسال‌های شبکه‌های مجازی بوده تا الآن. فعلا تنها چیزی که از بازی هفتم قطعی هست اینه که منتظر اخبار جدید باشیم.

برنامه کوتاه مدت کپ‌کام برای این فرنچایز اینه که ژوئن همین سال میلادی بازی نیروهای آمبرلا رو عرضه می‌کنه.

به اشتراک گذاری این دیدگاه


لینک به نظر
به اشتراک گذاری در سایت های دیگرلطفا از بخش نظرات، تنها برای اظهار نظر درباره مقالات استفاده کنید

مطالب شما نیاز است به تایید مدیران برسد

مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال دیدگاه

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

  حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

در حال بارگذاری