195 مقاله
در این ویکی

واحد عملیاتهای امنیتی


Movyn

66db0e07dbb0fcf1369c8ac22f653141.jpg.99e

واحد عملیات‌های امنیتی (انگلیسی: Division of Security Operations) که به اختصار DSO خوانده می‌شد، یک سازمان مبارزه با حوادث بیوتروریستی بود و تحت نظر دیوان عالی آمریکا قرار داشت. لیان اسکات کندی از سال ۲۰۱۱ به بعد در این سازمان دولتی کار می‌کرد.

ایجاد یک واحد عملیات امنیتی (DSO) علیه حوادث بیوتروریستی و B.O.W ها در سال ۲۰۱۱ و توسط رئیس جمهور، آدام بنفورد عملیاتی شد. ایده اصلی از تاسیس چنین سازمانی، موازی کاری با سازمان‌های دیگری چون B.S.A.A نبود؛ در حقیقت DSO از مامورانی با مهارت و تجربه بسیار بالا و برای عملیات‌های مهم و محدود تشکیل می‌شد. این ماموران ممکن بود از دیگر سازمان‌های وبسته دولتی یا با کارکردی مشابه باشند. در حقیقت تشکیل یک تیم الیت از با مهارت‌ترین افراد آشنا به حوادث بیوتروریستی که عملیات‌های مهم و راهبردی را در مقیاسی محدود و ضربتی انجام داده و گزارش آن را مستقیما به رئیس جمهور می‌دادند. این سازمان همچنین جانشینی برای FBC محسوب می‌شد که با مدیریت مورگان لنس‌دیل مسیر فساد را پیمود و درنهایت پس از پیوستن افراد مورد اعتمادش به bSAA، منحل شد.

 

لیان اسکات کندی یکی از اعضای موسس این سازمان در زمان ریاست جمهوری بنفورد بود. این سازمان همچنین از پشتیبانی سازمان FOS نیز بهره‌مند است. اینگرید هانیگان از اعضای FOS محسوب می‌شود که ماموران DSO را پشتیبانی عملیاتی می‌کند.


ویرایش شده در توسط Movyn (نمایش تاریخچه)بازخورد کاربر

پست‌های توصیه شده

تاکنون دیدگاهی ارسال نشده است
لطفا از بخش نظرات، تنها برای اظهار نظر درباره مقالات استفاده کنید

مطالب شما نیاز است به تایید مدیران برسد

مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال دیدگاه

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

  حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

در حال بارگذاری