195 مقاله
در این ویکی

کلنسی جارویسResident_Evil_7_-_Clancy_head_model.jpg.

مدل از کلنسی جارویس


کلنسی جارویس (Clancy Jarvis) فیلمبردار گروه مستندسازی سور گیتورز بود. او به اتفاق گروه مستند با خانه روح زده دولوی درگیر شد.در بازی رزیدنت اویل 7: بایوهازارد کلنسی در چند سکانس قابل بازی است و فیلم هایی که گرفته سرنخ های مهمی برای ایتن وینترز است.ورود به خانه روح زده

سری مستند های اینترنتی سور گیتورز با تیم سه نفره یعنی تهیه کننده،فیلمبردار و مجری ساخته میشد و کارشان هم مشابه بود.یعنی همیشه برنامه ها با یک فیلمبردار که مجری در جلوی دوربین حرکت میکند و در خانه های روح زده و ترسناک فیلم تهیه میکردند.این گروه 16 برنامه ساخت تا اینکه آندره استیکلند فیلمبردار تیم را اخراج میکند.کلنسی برای فیلمبرداری قسمت 17 جایگزین فیلمبردار قبلی میشود و مجری هم مثل سابق پیتر والکن است.

برای برنامه 17 تهیه کننده یعنی استیکلند خانه روح زده در دولوی، لوییزیانا را انتخاب کرد که برای بومیان در چند سال گذشته به محلی بدنام تبدیل شده بود. تیم استیکلند، والکن و جارویس برای پیش تولید و شنا شدن با خانه وارد تور اولیه درخانه میشوند. در اوایل ورود به خانه روح زده، آندره که تهیه کننده بود از تیم کمی جدا شد و جلوتر رفت و پیتر جلوی دوربین کلنسی جارویس داشت جلوتر می رفت. پیتر که دید خبری از آندره نیست چند بار او را صدا کرد ولی جوابی نشنید. او و کلنسی تصمیم گرفتند آندره را پیدا کننده و از خانه بروند چون باعث وحشت بیش از حدشان شده بود. این دو یک نردبان به زیرزمین پیدا کردند و پیتر کلنسی را مجبور کرد اول او پایین برود. پیتر این پایین توسط جک بیکر ضربه خورد و بیهوش شد. وقتی هم که به هوش آمد در آشپزخانه بود و مثل کلنسی روی صندلی بسته شده بودند. پیتر یک چاقویی پیدا میکند و سعی کرد کلنسی را آزاد کند ولی قبل اینکه موفق شود یک زن از راه می رسد و با چاقو از پشت به پیتر میزند. کلنسی که میدید میا و پتیر در طرف دیگر رفتند و در سایه آن زن همین طور به چاقو زدن ادامه داد تا اینکه پیتر کشته می شود. کلنسی فقط آخر کار یعنی وقتی سر والکن از سایه قلط خورد و نزدیکش شد فهمید. بعد از این زن نزدیک کلنسی میشود و او صدای نفس کشیدن زن را میشنود و بعد از اینکه صورت کلنسی را گرفت او را با چاقو تهدید میکند.


کابوس

کلنسی به عنوان کرکتر قابل بازی در سناریو Nightmare وجود دارد. او اینجا یک فرار ناموفق داشته و جک هم او را به دام انداخته است. جک به کلنسی میگوید که او اینجا دوستانی دارد که میخواهند کلنسی را ببینند. بعد از این کلنسی باید با چندین مولدد آن قدر بجنگد و تا ساعت 5 صبح زنده بماند.


اتاق خواب

در دی ال سی Bedroom نشان داده شد که کلنسی باز هم دستگیر میشود و این دفعه به اتاق خواب برده میشود.اینجا مارگاریت می آید و غذا میدهد و بعد هم میگوید که دخترشان او را دوست دارد. بعد از اینکه مارگاریت میرود کلنسی خودش را آزاد میکند و دنبال راه فرار می گردد. او زیر تخت خوابش یک دریچه بسته و مقداری وسیله پیدا میکند ولی وقتی صدا پشت در میشنود دوباره بر میگردد و وسایل را هم سر جایشان برمیگرداند. او روی تختش برمیگردد و بعد از این مارگاریت برمیگردد و غذای بیشتری میدهد. او از طرف هایی که مارگاریت آورده هم سعی میکند برای فرار استفاده کند.

بعد از حل چند پازل و به دست آوردن کلید دریچه مارگاریت وارد اتاق میشود و کلنسی را روی تخت نمیبیند. کلنسی ناگهان یک چاقو به گردن مارگاریت فرو میکند ولی این باعث نمیشود مارگاریت بمیرد. وقتی اینجا مارگاریت متوقف است کلنسی فرارش را دوباره شروع میکند و زیر تخت از کلید استفاده میکند.


21

کلنسی که باز هم گیر افتاده را لوکاس بیکر بیهوش میکند و به اتاقی با یک زندانی دیگر یعنی هافمن برد. لوکاس این دو نفر را مجبور به بازی Blackjack میکند و میگوید هر کس عدد بیشتر از 21 بیاورد میبازد و میمیرد. این بازی را کلنسی میبرد و هافمن هم در ادامه با ماشین شکنجه لوکاس کشته میشود. هافمن که هنوز به ماشین وصل بود را لوکاس مثل عروسک خیمه شب بازی تکان میدهد و در بازی نگه میدارد تا بیشتر کلنسی را عذاب بدهد. بعد از این بازی هم معلوم میشود هافمن فقط بیهوش بوده و هنوز زنده است. لوکاس اینجا با اره هافمن را میکشد و کلنسی که فکر میکند بازی تمام شده لوکاس به او میگوید که میخواهد یک بازی دیگر شروع کند.


جشن تولد و مرگ

large.5a9268627dc5e_Cadver_de_Clancy_Jav

ایتن وینترز بدن سوخته کلنسی را پیدا میکند

لوکاس بعد از این کلنسی را به یکی دیگر از اتاق های تله می آورد و به او میگوید راهی پیدا کند که شمع روی کیک تولد بگذارد و از اتاق فرار کند.کلنسی در هر مرحله باید یک وسیله را از یک جای مشخص بردارد و بعد چند پازل حل کند. پیدا کردن و حل هر پازل کوچک با شکنجه فیزیکی و روحی کلنسی تمام میشود و در آخر هم وقتی همه پازل ها حل شد و شمع روشن روی کیک گذاشته شد،بمب داخل کیک منفجر میشود و کل اتاق که بنزینی شده میسوزد. کلنسی هم این داخل در آتش میسوزد و میمیرد.

بعد از این وقتی که ایتن وینترز در پازل های شابه لوکاس قرار میگیرد و این فیلم ها را پیدا میکند، میتواند کلک های لوکاس را فهمیده و مانع این شود که روی خودش اتفاق بیافتد. ایتن یک جا هم جسد سوخته کلنسی را میبیند و از کاغذی که به سینه اش چسبیده یک رمز عبور پیدا کرد.


منابعبازخورد کاربر

پست‌های توصیه شده

سلام مطالبتون یکم اشتباه بود درسته که کلانسی در ضبط تولد تو اتیش سوخت ولی اخرین کاری که کلانسی تو اویل 7 انجام داد فرار از دست جک تو دی ال سی کابوس بود شاید فکر کنید اشتباه میگم ولی اگه به تاریخ ضبط ها نگاه کنید میبینید که همشون به ترتیب پشت سر هم اتفاق افتادن ولی ضبط کابوس حدود یک هفته بعد از ضبط 21 شروع شد و اخرین ضبط اویل 7 بود اون جسد سوخته هم کلانسی نبود چون کلانسی رو هر دو دستش یک ساعت و یک دستبند داشت که تو لحظه سوختن سالم و تو دستش بودن ولی اون جسد این دو جسم رو نداشت اخرین چیزی که نشون میده کلانسی زنده هست اینه که اول بازی وقتی با ایتن به دنبال میا میگردید تو زیرزمین یک برگه هست که توش اسم قربانی های اوت خونه نوشته شده که خیلیاشون مردن و بقیه به مولدد تبدیل شدن ولی اسم دو نفر با بقیه فرق میکرد اولی میا بود دومی کلانسی بود که کنار اسمش حرف L نوشته شده بود این حرف میتونه این چند معنی رو داشته باشه

Live زنده

Loser بازنده

Left ترک کردن بیشترین احتمال همین گزینه هست خانواده جک که میتونن دست یا پای قطع شده رو به حالت اول برگردونن پس برگردونن یه ادم سوخته براشون کاری نداره.

به اشتراک گذاری این دیدگاه


لینک به نظر
به اشتراک گذاری در سایت های دیگرلطفا از بخش نظرات، تنها برای اظهار نظر درباره مقالات استفاده کنید

مطالب شما نیاز است به تایید مدیران برسد

مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال دیدگاه

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

  حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

در حال بارگذاری