195 مقاله
در این ویکی

آدام بنفورد


Movyn

Adam Benford

 

gallery_1_5_47127.jpg

 

آدام بنفورد در بازی Resident Evil 6

 

اطلاعات شخصی

تولد نامشخص
ملیت آمریکایی
فعالیت رئیس جمهور آمریکا (2013-؟)
وضعیت مرده
تاریخ مرگ 29 ژوئن 2013

اطلاعات فیزیکی

جنسیت مرد

اطلاعات در بازی

اولین حضور رزیدنت اویل ۶
صداگذارها Michael Donovan

آدام بنفورد (انگلیسی: Adam Benford) رئیس جمهور آمریکا تا سال ۲۰۱۳ بود. بنفورد کسی بود که لیان را به DSO منتقل کرد و به دلیل تجربه زیادی که در زمینه مبارزه با بیوتروریسم داشت، دوستی نزدیکی با او برقرار کرده بود.معرفی

در سال ۱۹۹۸ و در جریان نابودی شهر راکون، رئیس جمهور وقت و مجلس سنا، یک کمیته بررسی تشکیل دادند تا پیرامون پاک‌سازی هسته‌ای شهر راکون بحث و تبادل نظر کنند. شهر به صورت تقریبا کامل آلوده به ویروس T شده بود و شهروندان به زامبی تبدیل شده بودند. دولت ایالات متحده در آن زمان به دلیل مراوداتی که با شرکت آمبرلا داشت و از آنجایی که این شرکت مسبب وقایع شهر بود، قصد پاکسازی کامل شهر و از بین بردن همه شواهد همکاری دولت با شرکت را داشت. در این زمان آدام بنفورد یک مقام ارشد دولتی بود. همچنین این آدام بنفورد بود که پس از فرار موفقیت‌آمیز لیان اسکات کندی، به عنوان یک افسر پلیس از شهر ویروس زده راکون، او را به کار دولتی فراخواند و در تیم بررسی و پیگیری ضد آمبرلا عضویت داد. این تیم مستقیما زیرنظر رئیس جمهور به یافتن شواهد علیه فعالیت‌های غیرقانونی شرکت آمبرلا می‌پرداخت.

او در آینده رئیس‌جمهور شد و در اوایل سال ۲۰۱۱، سازمان مسلح جدیدی برای پشتیبانی عملیات‌های مبارزه با حوادث بیوتروریستی به نام FOS تشکیل داد. او اینگرید هانیگان را به عنوان هماهنگ‌کننده عملیات‌ها منصوب کرد و مستقیما از وی گزارش دریافت می‌کرد. بنفورد در ادامه، DSO را برای مقابله سریع با حوادث بیوتروریستی توسط ماموران نخبه پایه‌گذاری کرد. تاسیس DSO با مشورت از طریق لیان اسکات کندی انجام گرفت و خود لیان نخستین عضو آن بود.

 


رویدادهای تال اوآکس و مرگ

در زمانی پیش از ژوئن ۲۰۱۳، رئیس جمهور بنفورد لیان را از یک اعلان عمومی باخبر کرد. او قصد فاش کردن ناگفته‌های پشت نابودسازی هسته‌ای شهر راکون را داشت و اینکه دولت وقت آمریکا در شکل‌گیری حوادث شهر راکون و شیوع ویروس T در آن بی تقصیر نبوده است. او معتقد بود دولت باید مورد سرزنش قرار گیرد تا از به وقوع پیوستن دوباره چنین حوادثی جلوگیری شود زیرا حوادث بیوتروریستی و استفاده سلاح‌های بیو ارگانیک گسترش یافته بود. با این حال درک سی. سیمنز، مشاور امنیت ملی رئیس جمهور آمریکا، درحالی که بدون آنکه رئیس‌جمهور از عضویت او در محفلی مخفی به نام خانواده باخبر باشد، با افشا حقایق پشت پرده و دست داشتن دولت در حوادث مخالف بود. او شدیدا معتقد بود افشای این حقایق منجر به از بین رفتن آبروی دولت و به هم ریختن نظم سیاسی جهان می‌شود. او چندین بار این موضوع را با رئیس جمهور مطرح کرد و افشای حقایق در این زمان را خودکشی دانست؛ ولی بنفورد مصمم به افشاگری بود. سیمنز از طرفی دیگر به دلیل تحقیقات مخفیانه سازمان خودش در زمینه سلاح‌های بیو ارگانیک نیز نمی‌خواست این افشاگری صورت گیرد.

پس از ناامیدی سیمنز از منصرف کردن نظر رئیس جمهور، او تصمیم گرفت تا رئیس جمهور را از سر راه بردارد. بنابراین او دستور ربودن خواهر جوان‌تر یکی از ماموران بی‌ثبات سرویس مخفی، یعنی هلنا هارپر را داد و با تهدید این مامور به کشتن خواهرش، او را مجبور کرد در نقشه از پیش تعیین شده مشارکت کند. وظیفه هلنا در این نقشه، این بود که پست حفاظت از رئیس جمهور را در زمان شروع حملات بیوتروریستی در زمان سخنرانی در دانشگاه تال اوآک ترک کند. در روز سخنرانی رئیس جمهور، هلنا نیز همین کار را کرد و زمانی که حملات بیوتروریستی از طریق ویروس C آغاز شد، رئیس جمهور بدون محافظ و غیر مسلح هدف حمله زامبی‌ها قرار گرفت و خودش نیز به زامبی تبدیل شد. رئیس جمهور زامبی، زمانی که قصد حمله به هلنا را داشت توسط لیان کشته شد. در جریان حوادث تال اوآکس، ۷۰۰۰۰ نفر از جمله رئیس جمهور آمریکا کشته شدند.

 

 

 


ویرایش شده در توسط Movyn (نمایش تاریخچه)بازخورد کاربر

پست‌های توصیه شده

تاکنون دیدگاهی ارسال نشده است
لطفا از بخش نظرات، تنها برای اظهار نظر درباره مقالات استفاده کنید

مطالب شما نیاز است به تایید مدیران برسد

مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال دیدگاه

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

  حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

در حال بارگذاری