195 مقاله
در این ویکی

املاک بیکرDulvey_Haunted_House.jpg.acd63d39d71490f

املاک یا مرتع خانواده بیکر (انگلیسی: The Baker family ranch) یک ملک بسیار بزرگ در دولوی، لوئیزیانا بود که مالک آن خانواده بیکر بودند. این یک املاک بزرگ با چند ساختمان بود و بیکرها غیر از اینکه در آنجا ساکن بودند بلکه گاو و اسب هم پرورش می دادند. در نزدیکی این املاک هم یک معدن نمک هست که مدت ها قبل خشک شده است. غیر از عمارت بزرگ مسکونی و خانه های قدیمی تر انبارهای بزرگ، گلخانه بزرگ و ساختمان های دیگر نیز جزو املاک هستند.خانه اصلی

خانه اصلی (Main House) املاک مثل یک عمارت خیلی بزرگ بود که شامل دو طبقه اصلی و زیرزمین، اتاق های زیر شیروانی، اتاق های مخفی، گاراژ و راه هایی برای ارتباط با سایر قسمت های املاک مثل خانه های قدیمی، قایق ها و انبارها و... هم دارد.


خانه قدیمی

(Old House) اینجا قبلا خانه اصلی بیکرها بوده که بسیار قدیمی می باشند و بعد از طوفان شدید سال ۲۰۱۴ تا حد زیادی هم تخریب شدند. وقتی اولین بیکرها را فاسد کرد خانم بیکر اینجا را استفاده کرد تا حشراتش را رشد بدهد.


انبارها

انبارها (Barn) را بیکرها برای نگه داشتن اسب و گاو استفاده میکردند. بعد از آمدن اولین لوکاس اینجا را به مارپیچ ها و محل هایی پر از تله تبدیل کرد تا مهمان ها را مورد آزمایش قرار دهد.


خانه قایق ها

(Boathouse) یک محل نگه داری قایق ها بود که البته بعد طوفان ۲۰۱۴ منهدم و نابود شد.


خانه مهمان

خانه مهمان (The guest house) ساختمانی است که بیکرها از مهمان هایشان پذیرایی میکردند. اینجا در نهایت توسط اولین نابود میشود.


منابعبازخورد کاربر

پست‌های توصیه شده

تاکنون دیدگاهی ارسال نشده است
لطفا از بخش نظرات، تنها برای اظهار نظر درباره مقالات استفاده کنید

مطالب شما نیاز است به تایید مدیران برسد

مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال دیدگاه

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

  حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

در حال بارگذاری