18 مقاله
در این ویکی

تچرمایک "تچر" بیکر (به انگلیسی: Mike "Thatcher" Baker) اوپراتور هجومی موجود در بازی رینبو سیکس سیج است.

Thatcher

اطلاعات شخصی
نام مایک بیکر (تچر)
تولد

22 ژوئن 1961

انگلیس ، بایدفورد

قد 1.80 متر
وزن 72 کیلوگرم
اطلاعات جانبی
سازمان SAS large.SAS_Flag.png.2180f4d459ba59265e646e5783562110.png
جایگاه حمله
سرعت - زره متوسط - متوسط
اطلاعات در بازی
دیده شده در رینبو سیکس سیج
صداگذار جیمی مافت

large.Untitled.png.613c2fff1978eebca4257d6b1ed09b4a.png

نشان تچربیوگرافی

بیکر در خانواده ای از کارگران بارانداز متولد شد. او در هجدهمین سالگرد تولدش برای وظیفه نظامی، نام‌ نویسی کرد. بیکر، به عنوان یک کهنه سرباز سه جنگ، قدیمی ترین کارکن SAS در حال فعالیت بود تا زمانی که توسط رینبو استخدام شد.


مشخصات روانشانسی

بیکر شخصی بسیار هوشیار، محاسبه‌ گر و قاطع است. در حالی که رفتار او ممکن است نشان دهنده اثر هایی از بدبینی در او باشد، بیکر دارای حس عمیقی از مسئولیت اخلاقی است. پیشنهاد می شود که بیکر با اپراتورهای جوانی که دارای روحیه قوی هستند، گماشته شود تا آنها را مربیگری کند.


توضیحات گیم‌پلی

 • نارنجک EG MKO-EMP به تچر کمک می کند تا هر وسیله الکترونیکی مدافعان را، از راه دور از بین ببرد یا غیرفعال کند. با پرتاب آنها، پس از چند ثانیه، یک پالس الکترومغناطیسی را از خود گسیل می‌دارند که ابزارهای مدافعانی را که در شعاع 5 متری آنها قرار دارند، غیرفعال کرده یا از بین می برند.
 • اگر هر یک از ابزارهای زیر، در شعاع EMP قرار بگیرند، نابود خواهند شد:
 • اگر ابزار های زیر در داخل شعاع EMP قرار بگیرند، موقتا غیر فعال خواهند شد:
 • دوربین های الکترونیک اسلحه مدافع (یعنی دوربین رد دات، دوربین رفلکس، دوربین هولوگرافی) که در شعاع EMP قرار دارند، به مدت 10 ثانیه غیرفعال می شوند و در طول آن، رتیکل (شبکه دوربین) ناپدید می شود.
 • دوربین‌های ایکاگ نیز تنها زمانی غیرفعال خواهند شد که مدافع نشانه گیری نمی‌کند.
 • لیزرهای اسلحه مدافعان نیز برای مدت یکسان با در نظر گرفتن کاهش دقت در هیپ فایر، غیر فعال می شوند.
 • نارنجک  EMP بر روی الکترونیک ناشی از مهاجمان تاثیر نخواهد گذاشت.
 • پالس الکترومغناطیسی از سطوح عبور کرده و به تچر این امکان را فراهم می‌کند که دستگاه های موجود در طرف دیگر دیوار را نابود کند.
 • در حالی که وسیله ای غیر مرگبار است ولی ضربه مستقیم به اوپراتور با نارنجک آسیب جزئی به او وارد می‌کند. همانگونه که اشیا قابل پرتاب دیگر هم به همان اندازه می‌توانند آسیب برسانند.


همکاری ها

 • ترمایت و هیبانا از جفت شدن با تچر بیشترین بهره را خواهند برد. زیرا بزرگترین مانع آنها به هنگام از بین بردن دیوارهای تقویت شده، مخرب های سیگنالی میوت و سیم های شوک دار بندیت است.
 • این مزایا همچنین اوپراتورهای دیگری را که قابلیت های آنها میتواند توسط مخرب های سیگنالی مختل شود (مثل فلش شیلد بلیتز) در بر می‌گیرد.
 • تچر می‌تواند به خوبی با اپراتورهای مهاجمی که با ابزارهای الکترونیکی سر و کار دارند، همکاری کند:
  • آی کیو می تواند به تچر کمک کند تا ابزارهای الکترونیکی را از پشت دیوار ببیند. با استفاده از ردیاب الکترونیک، او می تواند محل تجمع الکترونیک ها را شناسایی کرده و بوسیله نارنجک EMP تچر آنها را از بین ببرد.
  • توویچ می تواند در از بین بردن تجهیزات الکتریکی منحصر بفرد به تچر کمک کند تا او نارنجک های EMP خود را برای دسته های بزرگ الکترونیک ذخیره کند.


دفع کننده ها

 • نارنجک EMP بر روی دستگاه های مکانیکی مثل ولکام مت فراست تاثیر نمی گذارد.
 • از آنجایی که آنها نارنجک محسوب میشوند، سیستم های دفاعی فعال یگر نارنجک های EMP پرتاب شده را به منظور جلوگیری از نابود شدن یا غیرفعال شدن ابزارهای دفاعی از بین خواهند برد.
 • در حالی که درون یوکای اکو میتواند به طور موقت غیر فعال شود، ولی برخی از سقف هایی که درون اکو به آنها چسبیده می توانند به اندازه کافی بالا باشند تا از نارنجک های تچر تحت تاثیر قرار نگیرند.


قابلیت ها

large.main-qimg-09399f8e516f8918c79e6d73c65c8c57.png.6d015da383d857fa69192b177e54abca.png

از  نارنجک‌های EMP برای غیرفعال کردن تجهیزات الکترونیکی در محدوده آن، استفاده می‌کند.

- تصویر EG MKO-EMP یا ای ام پی

 

تچر با سه نارنجک EG MKO-EMP مجهز شده است. این نارنجک ها تمام تجهیزات الکترونیکی را که در محدوده اثرگذاری آن قرار دارند را غیر فعال می کند. کارایی EMP در جنگ های ضد الکترونیک از اوایل دهه 1960 شناخته شده و مورد مطالعه قرار گرفته است و ویژگی های برجسته ای در نمایش های رسانه ها دارد، اما از استفاده عملی از آن در میدان جنگ توسط گروه‌های واحد ضد-تروریسم یا CTU تا همین چند سال اخیر دوری می‌شد. مهندسین تیم رینبو اخیرا موفق به حل مشکل ایجاد واکنش شکافت موضعی شده اند، در حالیکه اشعه گاما را به میزان قابل تحملی نگه داشته اند که منجر تبدیل شدن نارنجک EG MKO-EMP به دستگاه دستی می‌شود. هیچ کس برای استفاده از این وسیله جدید، با وجود هشدارهایش در برابر اعتماد بیش از حد به فناوری مناسب تر از تچر نبود.

 


تجهیزات

تجهیزات

اولیه
ثانویه
ابزار

 


ویدیو

ترجمه ویدیو:


منابع

تچر در وب‌گاه ویکیابازخورد کاربر

پست‌های توصیه شده

تاکنون دیدگاهی ارسال نشده است
لطفا از بخش نظرات، تنها برای اظهار نظر درباره مقالات استفاده کنید

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری