21 مقاله
در این ویکی

شکارچی


Movyn

Last-of-us-hunters.jpg.db39203288c4b29c8

شکارچی‌ها (انگلیسی: Hunters) در دنیای لست آو آس، بازماندگان از بیماری عفونت قارچی مغز هستند که به خاطر گرایش به بی‌رحمی و خشونت به این نام شناخته می‌شوند. با توجه به همه‌گیری بیماری در سراسر جهان و خاموش شدن چرخ عادی زندگی، مردم هر منطقه به شکلی متفاوت با این شرایط کنار آمدند. با در نظر گرفتن کمبود شدید آذوقه، بسته شدن مناطق قرنطینه و ...، شکارچیان به شکل گروهی زندگی و «توریست‌ها» یا مردم عادی که از محدوده‌شان گذر می‌کنند را می‌کشند تا لباس و آذوفه احتمالی آن‌ها را در اختیار بگیرند.تاریخچه

شکارچی‌ها گروه‌هایی از زنده‌ماندگان هستند که در گذشته ساکن مناطق قرنطینه بوده‌اند و پس از شورش یا خارج شدن ارتش از مناطق قرنطینه، کنترل محدوده را در دست گرفتند. شورش یا ترک ارتش معمولا به یک معنی است، و اینکه آذوقه در آن محل به اتمام رسیده است. افرادی که گروه شکارچی را تشکیل می‌دهند، مسلح بوده و از محدوده شان دفاع می‌کنند. این افراد نسبت به هیچ عابر ناشناسی رحم ندارند و با در نظر گرفتن اینکه این افراد ممکن است مبتلا باشند یا آذوقه قابل استفاده‌ای داشته باشند توسط این افراد شکار می‌شوند.

جول در گذشته خودش یک شکارچی بوده ولی درنهایت از گروهش خارج و به منطقه قرنطینه بوستون آمده بود که شرایط بهتری داشت. پس از خروج او و الی، این دو در پیتسبورگ با گروهی از شکارچیان که کنترل منطقه قرنطینه را در دست داشتند مواجه شدند. مردم در این منطقه در گذشته شاهد کمبود شدید جیره‌بندی شده و به روش کنترل فدرا معترض بودند. این اعتراضات که با خشونت پاسخ می‌گرفت درنهایت به شورش و کشتار نظامیان ارتش تبدیل شده بود. تسلیم‌شدگان یا شهروندان معترض نیز توسط گروه به عنوان خائن اعدام شده بودند. در برخی از مناطق قرنطینه نیز فایرفلایز به مردم کمک کرد تا علیه حکومت مستبد ارتش در مناطق قرنطینه بلند شوند. به هر شکل این افراد گرچه برای وضعیتی بهتر شورش می‌کردند ولی هرگز قادر نبودند چنین وضعی درست کنند چون تک تک‌شان محتاج آذوقه و جیره‌بندی بودند. به همین دلیل، آن‌ها به شکل شیفت از گذرگاه‌ها نگهبانی داده تا مانع ورود افراد مبتلا شوند و یا افرادی که وارد محدوده‌شان می‌شدند را به قصد تصاحب آذوقه‌شان می‌کشتند. به خاطر همین موضوع، توریست‌هایی مثل جول آن‌ها را شکارچی خطاب می‌کردند.


منابع

 


ویرایش شده در توسط Movyn (نمایش تاریخچه)بازخورد کاربر

پست‌های توصیه شده

تاکنون دیدگاهی ارسال نشده است
لطفا از بخش نظرات، تنها برای اظهار نظر درباره مقالات استفاده کنید

مطالب شما نیاز است به تایید مدیران برسد

مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال دیدگاه

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

  حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

در حال بارگذاری