18 مقاله
در این ویکی

ونجاقبیله ونجا (انگلیسی: Wenja) که همچنین به عنوان خون گرم‌ها شناخته می شود، قبیله اصلی بازی فار کرای پرایمال است که در دره اوروس ساکن هستند. قبیله ونجا شکارچیان چادر نشین سابق بودند و همانطور که تنسی توصیف کرد، بسیاری از آنها قبل از اینکه در اوروس مستقر شوند، "روزهای زیادی" سفر کرده اند. زندگی صلح آمیز ونجا در اوروس توسط ورود دو قبیله خصومت آمیز، اودام و ایزیلا از بین رفت. یک راه معمول برای تشخیص ونجا از قبایل دیگر این است که آنها دستبند هایی از صدف را دارند که می تواند به این معنی باشد که اهالی ونجا در ابتدا پیش از مهاجرت به اوروس در مناطق ساحلی مستقر بودند. آنها همچنین قلمروهای خود را با توتم سنگی نشان می دهند، که نشان دهنده سپاسگزاری ونجا به ارواحی که آنها را در طول زندگی خود هدایت می کنند، است.

 ونجا بخاطر وجود شخصیت مهم در قبیله‌ که سرور جانوران نام دارد، شناخته شده است. فردی که ارتباط خاصی با حیات وحش اوروس دارد و می تواند از توانایی های خاص خود برای رام کردن و فرمان دادن به حیوانات به منظور متحد کردن با خود و رهبری ونجا برای غلبه بر دشمنان آنها، استفاده کند.اعضا


منابع

ونجا در وب‌گاه ویکیا

 بازخورد کاربر

پست‌های توصیه شده

تاکنون دیدگاهی ارسال نشده است
لطفا از بخش نظرات، تنها برای اظهار نظر درباره مقالات استفاده کنید

مطالب شما نیاز است به تایید مدیران برسد

مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال دیدگاه

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

  حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

در حال بارگذاری