17 مقاله
در این ویکی

معاون جوانمعاون جوان (انگلیسی: The Junior Deputy) یا معاون (The Deputy) یک کلانتر پلیس و قهرمان اصلی فار کرای 5 است.معاون اولین قهرمان در مجموعه فار کرای است که بازیکن میتواند آن را سفارشی سازی کند.فار کرای 5

FC5_Placeholder_PlayerCharacters.jpg.1a8

معاون تازه کار اولین قهرمان مجموعه فار کرای است که میتوان او را سفارشی سازی کرد

معاون که با لقب تازه کار هم شناخته میشود، با مارشال بورک، کلانتر وایت‌هورس و دو معاون کلانتر دیگر یعنی معاون هودسون و معاون پرت به کلیسای هوپ کاونتی میروند تا یک شخص یعنی جوزف سید را که واعظ و رهبر فرقه پروژه دروازه عدن است دستگیر کند.گرچه جوزف خودش را داوطلبانه تسلیم کرد وقتی این تیم از راه رسید ولی وقتی جوزف دستگیر شد،اعضای فرقه هرج و مرج راه می اندازند و وضعیت از کنترل خارج میشود.همین هم باعث میشود که هلی کوپتر تیم سقوط کند و افراد تیم مثل معاون جوان در هوپ کاونتی پراکنده و فراری باشند.

غیر از معاون و مارشال بورک که فرار کردند، وایت‌هورس، هودسون و پرت ناپدید و دراصل اسیر شدند.جوزف سید هم به افراد فرقه دستور داد که فراری ها را شکار کنند.بعد از یک نقشه فرار زمینی که خراب شد مارشال بورک هم دستگیر شد ولی معاون جوان با کمک شخصی به نام دوچ نجات پیدا میکند.دوچ اول او را میبندد و تردید دارد که او را به فرقه تحویل بدهد یا نه ولی بعد از مدتی تصمیم میگیرد اعتماد کند.دوچ به معاون وسایلی مثل لباس (که بتواند همرنگ بومیان باشد) میدهد تا با بومیان جزیره خودش را از دست فرقه آزاد کنند.این ماموریت های آموزشی بازی محسوب میشود.

وقتی ماموریت ها تمام شد و جزیره آزاد گردید، معاون جوان (زن یا مرد) به بقیه ناحیه های هوپ کاونتی رفت تا با متحد شدن با گروه مقاومت بومی ضد فرقه بجنگد.افرادی که با او متحد میشوند مثل جروم جفریز که کهنه سرباز جنگ خلیج است و یک کلیسای بومی دارد. چون فرقه جماعت پیرو کلیسای او را به زور جذب تندروها کرده دلیل خوبی برای جنگیدن با فرقه دارد. مری می فیرگریو که متصدی بار است و پدرش به خاطر فرقه مجبور به خودکشی شده است. نیک رای هم یک خلبان است و برای درست کردن آینده بهتر برای بچه هایش میخواهد تندروهای فرقه دروازه عدن را از بین ببرد.معاون جوان هم برای آزاد کردن همکارانش و دستگیر کردن جوزف باید هوپ کاونتی را از فرقه آزاد کند و باید از این بومی هایی که در گروه های مقاومت هستند کمک بخواهد و متحد شود.

جوزف سید کنترل فرقه روی هوپ کاونتی را به جارچی‌ها سپرده است.که هر جارچی (Herald) یک ناحیه بزرگی را کنترل میکند و مقر فعالیت افراد فرقه است.معاون جوان باید پایگاه به پایگاه هر ناحیه را آزاد کند و با افراد فرقه بجنگد.بعد از شکست دادن هر سه جارچی یعنی جان سید، جیکوب سید و فیث سید،معاون با جروم و بقیه افراد گروه مقاومت به محل جوزف رفت.فرقه اینجا از ماده توهم زای بلیس استفاده کردند تا جروم و بقیه گروه مقاومت را متوهم کنند و آنها پرت، وایت هورس و هودسون را هم اسیر کرده بودند.جوزف که دست بالا را دارد به معاون دو انتخاب و شانس میدهد. بدون اینکه کسی صدمه ببیند با دوستانش از هوپ کاونتی برود و جوزف و فرقه را به حال خودشان بگذارد. یا اینکه قبول نکند و با جوزف بجنگد.

اگر بازیکن انتخاب کند که مقاومت را ادامه بدهد، معاون با همه در مقر می جنگد و آنها را بعد از زمینگیر کردن و بیدار کردن آزاد میکند. بعد از اینکه همه آزاد شدند، جوزف حمله میکند که جنگ نهایی است. معاون جوزف را شکست میدهد و او دستگیر میشود.در این لحظه اتفاق دیگری می افتد و بمب اتمی در خارج منفجر میشود که قطعا همه افراد نزدیک موج اول را میکشد.معاون و بقیه گروه مقاومت همراه با جوزف که دستگیر است فرار میکنند و در ماشین که بودند، منفجر شدن بمب دوم حواسشان را پرت کرد.این هم باعث شد که ماشین با درخت تصادف کند و همگی غیر از جوزف و معاون بمیرند.جوزف معاون را به پناهگاه دوچ برده و او اینجا به هوش که می آید خودش را بسته شده روی تخت دید.جوزف دوچ را کشت ولی میگوید که میخواهد معاون را ببخشد و او را مثل پسر/دخترش به عضو خانواده تبدیل کند.

اگر بازیکن رفتن از هوپ کاونتی را انتخاب کند،معاون و دوستانش بخشیده میشود.جوزف به حرفش عمل میکند و پرت، وایت هورس و هودسون را آزاد میکند.حالا که گروه مقاومت تحت کنترل او قرار گرفته به معاون و دوستانش اجازه رفتن داده است.موقع بیرون رفتن ولی سرنوشت گروه مقاومت معلوم نیست چون صدای تیراندازی می آید و به نظر برخی یا همه شان کشته میشوند.کلانتر میگوید که نمیخواهد همینطوری آن افراد را ترک کند و زود با گارد ملی دوباره بر میگردد.در ماشین کلانتر وایت هورس رادیو را که روشن کرد ترانه ای پخش شد که قبلا برای شستشوی مغزی معاون به کار برده بودند. و شنیدن این ترانه مثل محرک مغزی باعث حس توهم معاون جوان میشود و صفحه قرمز میشود.این سرنوشت همه افراد داخل ماشین را نامعلوم میکند ولی به نظر میرسد که معاون همه دوستانش را بکشد و پیش جوزف برگردد.


منابعبازخورد کاربر

پست‌های توصیه شده
لطفا از بخش نظرات، تنها برای اظهار نظر درباره مقالات استفاده کنید

مطالب شما نیاز است به تایید مدیران برسد

مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال دیدگاه

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

  حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

در حال بارگذاری