17 مقاله
در این ویکی

کلانتر وایت‌هورسارل وایت‌هورس (انگلیسی: Sheriff Earl Whitehorse) کلانتر پلیس در هوپ کاونتی (جایی خیالی در ایالت مونتانا) در بازی فار کرای 5 است.وایت‌هورس یکی از همکاران مهم قهرمان بازی یعنی معاون جوان است.معرفی

whitehourse.jpg.082612c977ce377e22ac501b

وایت‌هورس یکی از مافوق های پلیس اجرای قانون در دفتر کلانتری هوپ کاونتی است. او و مارشال بورک با یکی از معاونان کلانتری مسئولیت این را دارند که جوزف سید که رهبر فرقه مذهبی تندرو است را دستگیر کنند.جوزف سید واعظ در کلیسا و رئیس فرقه دروازه عدن است و به خاطر آدم ربایی،آنها مجوز دستگیر کردنش را دارند.این گروه پلیس ها با هلی کوپتر به مقر فرقه وارد میشوند و وقتی دارند داخل کلیسا میروند،وایت هورس خیلی اصرار به بورک دارد که "سر به سر جوزف سید" نگذارد.این نشان میدهد که وایت هورس به دقت فرقه را شناخته و میگوید که "گاهی بهتره که تنهایی بری".

موقع دستگیر کردن هم وایت هورس وضعیت را مدیریت کرد و هم پلیس ها و هم افراد فرقه را آرام کرد.آنها سید را با هلی کوپتر میخواستند ببرند و بعد از رسیدن گروه به هلی کوپتر وایت هورس کنترل وضعیت را از دست میدهد.بعد از حمله هلی کوپتر سقوط کرد و وایت هورس هم ناپدید شد و فرار کرد که عاقبتش هم زندانی شدن در زندان هوپ کاونتی است. بعدا او و بقیه مثل تریسی، هودسون و پرت در کلیسا آورده شدند و بعد از سرایت ماده بلیس تخت شکنجه مغزی قرار گرفتند. اگر بازیکن انتخاب به مقاومت کند معاون جوان با جوزف درگیر میشود و جوزف شکست میخورد.وایت هورس به جوزف دست بند میزند تا اینکه در بیرون بمب اتمی منفجر میشود.او سریع دستور میدهد که همه سوار ماشین شوند.ماشین هم قبل از اینکه آنها به پناهگاه دوچ برسند تصادف میکند. و همه افراد ماشین غیر از جوزف سید و معاون جوان یا مردند یا بی هوش به حال خودشان ماندند تا در اثر مواد اتمی بمیرند.

اگر که بازیکن انتخاب به ترک هوپ کاونتی کند و جوزف و فرقه را به حال خودشان بگذارد، وایت هورس آزاد میشود و در نقش راننده با معاون جوان، هودسون و پرت به میسولا میروند و هدفشان کمک گرفتن از گارد ملی  است تا بیایند و منطقه را از نفوذ فرقه دروازه عدن آزادکنند.در راه وایت‌ هورس رادیو را که روشن میکند ترانه Only You پخش میشود که قبلا فرقه از آن هم استفاده کرده بود تا با ماده بلیس معاون را متوهم کند.وقتی صفحه قرمز میشود ثابت میشود که شستشوی مغزی جیکوب سید روی معاون جوان هنوز هم کار میکند و موفق آمیز بوده است.این آهنگ مثل محرک در مغز معاون عمل میکند و به نظر معاون جوان همه همکارانش از جمله وایت هورس را میکشد.


منابعبازخورد کاربر

پست‌های توصیه شده

تاکنون دیدگاهی ارسال نشده است
لطفا از بخش نظرات، تنها برای اظهار نظر درباره مقالات استفاده کنید

مطالب شما نیاز است به تایید مدیران برسد

مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال دیدگاه

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

  حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

در حال بارگذاری