18 مقاله
در این ویکی

خانواده سیدfar-cry-5-banner6.jpg.cdbaddfb3d21574b84

خانواده سید (انگلیسی: The Seed Family) یا جارچی ها (انگلیسی: The Heralds) خانواده ای هستند که در هوپ کاونتی زندگی میکنند و در بازی فار کرای 5 دشمنان اصلی هستند. آنها در فیلم درون دروازه عدن هم دیده میشوند.کلیات

سیدها خانواده ای اهل هوپ کاونتی (شهرستان خیالی) در مونتانا هستند و با همدیگر فرقه مذهبی به اسم پروژه دروازه عدن را هدایت میکنند.جوزف سید که یک واعظ رادیکال است بزرگ این خانواده است و آنها باهم همه نواحی را در هوپ کاونتی کنترل میکنند و مردم را از راه هایی مثل نصیحت یا توبه گیری و خشونت و ... به فرقه خشن خودشان رهبری میکنند.


اعضا

  • جوزف سید - واعظ و رهبر فرقه دروازه عدن. او پسر دوم در بین سه برادر است.
  • جیکوب سید - او قبلا عضو ارتش بوده و برادر بزرگ همه است.او اعضا برای فرقه جمع میکند و آنها را آموزش نظامی میدهد.جیکوب در منطقه کوهستان وایت‌تیل مستقر است.
  • جان سید - او وکیل است و برادر جوان خانواده محسوب میشود. جان است که کارهای قانونی خانواده و فرقه مثل خریدن زمین و معامله با پلیس و مقامات را به نفع فرقه انجام میدهد.او هم در هالند ولی مستقر است.
  • فیث سید - فیث درواقع خواهرخوانده سه برادر دیگر است که از همگی هم جوان تر میباشد.او صدای فرقه برای مردم است و در هن‌بین ریور مستقر است.


منابعبازخورد کاربر

پست‌های توصیه شده

تاکنون دیدگاهی ارسال نشده است
لطفا از بخش نظرات، تنها برای اظهار نظر درباره مقالات استفاده کنید

مطالب شما نیاز است به تایید مدیران برسد

مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال دیدگاه

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

  حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

در حال بارگذاری