10 مقاله
در این ویکی

سایبرلایف         سایبر لایف|Cyber Life

large_309.jpg.a9ae56c10ab56fbed87408d196b76c5d.jpg

طبقه بندی تولید کننده ی اندروید
رئیس الیجا کامسکی

شرکت سایبرلایف (به انگلیسی: CyberLife) یک طراح برجسته ی تولید اندروید در جهان و خرده فروش اندروید در بازی دیترویت: بیکام هیومن می باشد.

این شرکت توسط الیجا کامسکی تاسیس شد.آنها هر نوع از اندرویدها را تولید کردند، برای کمک به معلمان، پزشکان، افسران پلیس و حتی سربازان.این شرکت در شهر دیترویت در ایالت میشیگان مستقر است. انها دارای یک برج و پنج فروشگاه در آن طرف شهر هستند.و کارخانه ی  ان در میلواکی وبا شعار:طراحی شده توسط سایبر لایف، ساخته شده در دیترویت. است.تاریخچه


وقایع قبل از بازی

بعد از اختراع خون اندروید توسط الیجا کامسکی و ترکیبات بیرونی، یک اندروید به کلوئی آزمایشات لازم را به طور عمومی در سال 2024 انجام داد.با تقاضات فراوان این شرکت تولید انبوه اندروید ها را آغاز می کند. و خط تولید CyberLife ST200 را به ارمغان می آورد. و اولین کمپانی فروش اندروید در دیترویت نام گرفت. مدل ST200 یک دستیار شخصی که می تواند به چندین زبان صحبت کند، و کارهایی که انسان تواناییی انجام آن را دارد و وظایف او را نیز انجام دهد.همانطور که تولید و تقاضا برای androids CyberLife افزایش می یابد، CyberLife مستقر در دیترویت اعلام کرده است که انتشار پنج مدل جدید طراحی شده برای خدمت در زمینه های مختلف به عنوان کمک های داخلی، آموزش عالی و پزشکی در سال 2027 ساخته می شود. همچنین فروش به یک میلیون در آن سال باعث شد CyberLife شروع به فروش یک مدل ورودی به قیمت 4999 دلار، قیمت برای عموم مردم تعیین می شود.

زمانی که کمپانی به سود 500 میلیارد دلاری نزدیک می شد.شایعه شد که کهکامسکی با سهامداران شرکت در مورد استراتژی آینده ی شرکت اختلاف نظر دارد.

در سال 2028 کامسکی از سایبرلایف استفاء و آن جا را ترک کرد.

در سال 2030، CyberLife در بازار به ارزش 850 میلیارد دلاری رسید، و این شرکت خود را به ارزشمند ترین شرکت جهان تبدیل کرد. با استفاده از مدل های جدید که به صورت منظم در کل کشور منتشر می شود، غول پویای دیترویت همچنان به سرعت در حال رشد است و این شرکت با این روند در حال نزدیک شدن به ارزش بزرگ تریلیون دلاری است.

در سال 2031 دولت دو میلیون اندروید برای پیاده نظام از این شرکت سفارش داد.با توجه به کاهش تلفات انسانی، با سربازان اندروید. در همان زمان، میشیگان اعلام کرد که 5000 اندروید برای کمک به بخش های اجرای قانون خریداری کرده است.


وقایع بعد از بازی

.در سال 2038، اولین باغ وحش CyberLife در دیترویت در تاریخ 5 نوامبر افتتاح شد ودر آن نمایشگاهی از حیوانات نشان داده شد، که بیشتر انها منقرض شده بودند، در بیش از 100 هکتار از محیط طبیعی؛ در میان آنها خرس های قطبی، پلنگ، فیل ها و دو نهنگ آبی بودند. CyberLife همچنین اعلام کرد که هفت باغ وحش دیگر در کشور احداث خواهد شد.
یکی دیگر از باغ وحش اندرو که در سال 2038 افتتاح شد، اولین باغ وحش اندیشه در لس آنجلس بود که تمام گونه هایی را که در 30 سال گذشته منقرض شده اند نشان می دهد.


ناکامی

در سال 2038 نا کار آمدی اندروید ها افزایش یافت، و از آنها رفتار عجیب و غریب مشاهده می شد.آنها در مورد این واقعه تحقیق کردند و نام این اندروید ها را شورشی گذاشتند. برای این کار، آنها آخرین مدل اندروید را برای یاری دپارتمان پلیس را راهی شهر کردند که کانر نام داشت.که تحت نظارت شخصی با نام آماندا بود.که وظیفه ی سرکوب قیام اندروید ها را داشت.

  • اگر رهبراندروید های شورشی از بین رفته باشد، CyberLife مطمئن است که توانایی خود را برای به دست آوردن اعتماد مشتریان خود و ادامه تولید ورودی ها می تواند به دست آورد. با شروع از RK900، که 200،000 آنها به زودی توسط وزارت امور خارجه ایالات متحده خریداری می شود.
  • اگر کانر به شورشی ها ملحق شود، سایبر لایف ادعا می کند. که این برنامه ریزی شده بوده است، تا با ملحق شدن کانر به قیام و نفوذ او، بعد ها به قیام اندروید ها ضربه بزنند.
  • اگر کانر به رئیس شورشیان تبدیل شود.اگر کانر رهبر قیام شود، ادعا شده است که CyberLife قیام را مهندسی کرده و قصد دارد از کانر به عنوان رهبر تحت اختیار خود خود استفاده کند.


پرسنل سایبر لایف


منبعبازخورد کاربر

پست‌های توصیه شده

تاکنون دیدگاهی ارسال نشده است
لطفا از بخش نظرات، تنها برای اظهار نظر درباره مقالات استفاده کنید

مطالب شما نیاز است به تایید مدیران برسد

مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال دیدگاه

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

  حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

در حال بارگذاری