10 مقاله
در این ویکی

رد آیسlarge_310.jpg.2252cb130b3a1a6256d7d27c545ebefa.jpg

طبقه بندی محرک مصنوعی
اثر تحریک و تفکر غیر منطقی

رد آیس (Red Ice) یک ماده ی مخدر غیر مجاز در بازی دیترویت: بیکام هیومن می باشد. این یک محرک مصنوعی است که از استون ، لیتیم ، تریم ، تولوئن ، و هیدروکلریک اسید تشکیل شده است. و فرمول شیمیایی این ماده    C17H21NOاست. با اینکه این ماده با محتویات ذکر شده تطابق ندارد.مرکز توزیع Red Ice در دیترویت است.و پلیس دیترویت و همچنین نیروی ویژه رد آیس در تلاش برای جلوگیری از توزیع این مواد هستند.   مقاله ی دیترویت تودی می گوید که این ماده ی مخدر تبدیل به یکی از انتخاب های افراد طبقه ی پایین جامعه تبدیل شده است.و همچنین این مقاله اظهار داشته است،تحلیلگران معتقدند به دلیل تولید اندرویید ها در این منطقه تعداد بیکاری ها در دیترویت افزایش داشته و سبب گرایش مردم به این ماده ی مخدر شده است.

علاوه بر این جامعه شناسی به نام دکتر جولیان کارتر گفته است که: مردان و زنان فقیر و نا امید به افراد آسیب پذیر در مقابل مصرف Red Ice و یا حتی تبدیل به یکی از نمایندگی های فروش Red Ice تبدیل می شوند.

این ماده ی مخدر می تواند بسیار اعتیاد آور برای مصرف کننده باشد مانند تاثیر روان شناختی که باعث خشم و فکر کردن غیر منطقی و از نظر فیزیکی به مصرف کننده آسیب وارد می کند.تیریم می تواند اثر بی ثبات کننده ای بر روی ترشح هورمون بگذارد.همانطور که در مصرف Red Ice توسط تاد ویلیامز مشاهده شد، این ماده می تواند استنشاق شود.

 

 

 مصرف کنندگان شناخته شده


منبعبازخورد کاربر

پست‌های توصیه شده

تاکنون دیدگاهی ارسال نشده است
لطفا از بخش نظرات، تنها برای اظهار نظر درباره مقالات استفاده کنید

مطالب شما نیاز است به تایید مدیران برسد

مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال دیدگاه

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

  حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

در حال بارگذاری