10 مقاله
در این ویکی

خون اندرویدتیریم 310 | Thrium 310

large.310-1.jpg.6b9f83274e97a9ff006da9ecfa4f8c9f.jpg

تیریم  310 (به انگلسی:Thrium 310) که عموما با نام"خون اندروید" صدا می شود، بخش مهمی از اندرویدهای سایبرلایف می باشد. که در بازی دیترویت: بیکام هیومن قابل مشاهده است.این یک مایع عمیق و به رنگ آبی تیره می باشد. است که انرژی و اطلاعات الکتریکی را در سراسر بدن اندرویدی و ترکیبات بیرونی را به گردش در می آورد . عنصر اصلی آن تیریم است.جزئیات

تیریم 310 توسط الیجا کامسکی اختراع شد، این مایع یکی از مهم ترین موارد موجود در اندرویدها است، که این ویژگی باعث تحرک و تفکر اندرویدها و دیگر قابلیت ها را به اندروید می دهد. اندرویدها بسیار به انسان شباهت دارند، توسط شرکت سایبرلایف توسعه داده شده است. و این ماده از تیریم و دیگر مواد استخراج شده از قطب شمال ساخته می شود.تیریم 310 در بدن اندرویدها توسط پمپ تیریم پخش می شود و مانند قلب در گردش خون انسان عمل می کند. سپس مایع، انرژی و اطلاعات را به اجزای بیرونی و ارگانهای مصنوعی آن انتقال می دهد. تیریم 310 برای عملکر اندرویدها موردی لازم و حیاتی می باشد. همانند خون در انسان ها که از دست دادن خون باعث اختلال در هوش انسان می شود، و یا حتی می تواند منجر به مرگ وی نیز شود، ازدست دادن خون در اندرویدها نیز به مقدار زیاد باعث خاموشی آنها می شود.و خون آبی می تواند به صورت قانونی برای شناسایی اندرویدها ینز به کار گرفته شود، که کانر از این راه برای شناسایی اندرویدها استفاده می کند، که قابلیت شناسایی مدل و شماره سریال را به اندرویدها می دهد.هنگامی که تیریم 310 به مدت چند ساعت در معرض هوا قرار می گیرد، تبخیر شده و نامرئی می شود که با چشم غیر مسلح قابل دید نیست.اما باقی مانده ی این مواد، به وسیله ی پلیس های اندروید، (مثل:RK800) و با وسایل پزشکی قانونی تشخیص داده شود.


منبعبازخورد کاربر

پست‌های توصیه شده

تاکنون دیدگاهی ارسال نشده است
لطفا از بخش نظرات، تنها برای اظهار نظر درباره مقالات استفاده کنید

مطالب شما نیاز است به تایید مدیران برسد

مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال دیدگاه

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

  حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

در حال بارگذاری