• اطلاعیه ها

  • Movyn

   مسابقه بازی‌پدیا   یکشنبه, 30 مهر 1396

   بازی‌پدیا برای تشویق کاربران و مخاطبان به مقاله‌نویسی، اقدام به برگزاری مسابقه ماهیانه مقاله‌نویسی می‌کند.   بازی‌پدیا برای تشویق کاربران و مخاطبان به مقاله‌نویسی، اقدام به برگزاری مسابقه ماهیانه مقاله‌نویسی می‌کند. در جریان این رقابت که از ابتدای هر ماه آغاز و تا انتهای ماه دنبال می‌شود، ۵ کاربری که در طول آن ماه، بیشترین مقاله را در تمامی ویکی‌ها ارسال کرده باشند معرفی خواهند شد. جوایز برنگان این مسابقه، به ترتیب زیر خواهد بود.   برای اطلاعات بیشتر به صفحه مسابقه مراجعه نمایید.
  • Movyn

   نتایج مسابقه مقاله‌نویسی بازی‌پدیا - بهمن 96   یکشنبه, 29 بهمن 1396

   برای مشاهده نتایج به این صفحه مراجعه کنید.  
93 مقاله
در این ویکی

آزمایشگاهLaboratory

 

3356f149336fac8e9893df82d09ee11f.jpg

 

لابراتور در 8 سطح قابل ارتقاع است

 

نوع استفاده ساختمان نظامی

Laboratory یا آزمایشگاه، یکی از ساختمان‌های مهم در بازی کلش آو کلنز است که عملیات ارتقا نیروها و معجون‌ها در آن صورت می‌گیرد. این ساختمان محیطی ۴×۴ را اشغال می‌کند.

اگر در زمانی که نیرو یا معجونی در آزمایشگاه در حال ارتقا باشد و خود آزمایشگاه در صف ارتقا قرار بگیرد، عملیات ارتقا نیرو یا معجون تا پایان ارتقا ساختمان متوقف می‌شود.

هنگامی که عملیات ارتقال نیرو یا معجونی آغاز شود، دیگر نمی‌توان عملیات را لغو کرد. در این صورت فقط می‌توان منتظر زمان پایان ارتقا ماند و یا مدت زمان ارتقا را با صرف مقداری الماس سبز به پایان رساند.

آزمایشگاه هنگام ارتقا نیرو در سطح 1 تا 6 نوری به رنگ بنفش، در سطح 7 به رنگ آبی و قرمز رنگ در سطح 8 می‌شود.

برای ارتقا نیروها در کنار آزمایشگاه، به کارگر آزاد نیازی نیست.

هنگامی که نیرویی در صف ساخت قرار می می‌گیرد، شکل ظاهری آن نیرو را در سطح بعدی نمایش نمی‌دهد.

 تغییرات در سطح

در سطح 1، آزمایشگاه ساختمان چوبی هشت ضلعی است، که دو چهارچوب سنگی دارد. همچنین در قسمت سقف نیز لوله‌های سیاه رنگی دیده می‌شود. اطراف ساختمان نیز برآمدگی مانند سپر و همرنگ چهار چوب در به چشم می‌خورد.

در سطح 2، قسمت سقف ساختمان همرنگ چهارچوب در شده، و یک کپسول پر از الکسیر نیز در قسمت راست ساختمان اضافه می‌شود که با یک لوله شیشه‌ای به سقف آزمایشگاه متصل می‌شود.

در سطح 3، سقف ساختمان همانند حباب سیاه رنگ شده، که چند پنجره دایره‌ای بنفش رنگ بر روی آن مشاهده می‌شود.

در سطح 4، چهارچوب‌ها به رنگ طلایی تغییر می‌کنند.

در سطح 5، یک کپسول الکسیر دیگر نیز به سمت چپ ساختمان اضافه می‌شود که همانند دیگر کپسول با یک لوله شیشه‌ای به سقف ساختمان متصل است.

در سطح 6، یک برجک کوچک شش در پشت آزمایشگاه اضافه می‌شود، که یک میله طلایی رنگ دور آن پیچیده شده است. بالای این برجک نیز یک گوی کریستالی وجود دارد.

در سطح 7، بیشتر ساختمان سیاه رنگ می‌شود. سه حلقه دایره‌ای نیز که به‌ترتیب از پایین بزرگ بوده و در بالاتر کوچک می‌شوند، در سقف دیده می‌شود. طرح سقف با طرح بالا دکل تسلا در سطح 7، به استثنای اندازه آنها مشابه است. کپسول سمت چپ نیز بزرگتر شده و الکسیر سیاه در آن دیده می‌شود.

در سطح 8، چهارچوب‌ها به رنگ قرمز تیره تغییر می‌کنند. قسمت سقف نیز با لوله‌ای پر از حفره، که نور قرمزی داخل آن دیده است پوشیده می‌شود. کپسول بزرگ سمت چپ نیز با ماده نارنجی رنگی، جایگزین الکسیر سیاه در سطح قبل پر می‌شود. بالای کپسول‌ها نیز طلایی رنگ می‌شوند.

 


توضیحات دیگر

 • قهرمان‌ها (کینگ و ملکه) در آزمایشگاه ارتقا پیدا نمی‌کنند.
 • اقلام سقف آزمایشگاه در زمانی که آزمایشگاه نیرو یا معجونی را در صف ارتقا قرار می‌دهد، در سطح‌ها 6 و 7 8 نور یا علائمی از خود نشان می‌دهد.
 • آزمایشگاه همانند مورتار، تنها ساختمانی است که در هر سطح از Town Hall یا ساختمان مرکزی فقط یک سطح ارتقا می‌یابد. (از ساختمان مرکزی سطح 3 تا 10)
 • لوله پر حفره با نوری که در سقف آزمایشگاه سطح 8 دیده می‌شود، همانند صورت نیرویی با دو چشم و یک دهان است.


آیکون‌ها

gallery_1_6_3170.png با اشاره بر روی این گزینه، پنجره‌ای باز می‌شود که در آن اطلاعاتی از قبیل سطج ساختمان، ظرفیت، سرعت ساخت بر حسب ساعت و ظرفیت ضربه گیری (HitPoint)مشخص می‌گردد.

gallery_1_6_926.png با اشاره بر روی این گزینه، کارگری مشغول ارتغاع ساختمان می‌شود. هنگامی که ساختمتن در آخرین سطح باشد، این گزینه نمایش داده نمی‌شود.

gallery_1_6_2313.png با اشاره بر روی این گزینه، مدت زمان پایان یافتن عملیات ارتقا با الماس خریداری می‌شود.

gallery_1_6_3865.png با اشاره بر روی این گزینه، عملیات ارتقا متوقف شده و نیمی از منابع صرف شده باز می‌گردد.

gallery_1_6_930.png با اشاره بر روی این گزینه، پنجره‌ای باز می‌شود که در آن فهرستی از نیروها و معجون‌ها جهت ارتقا به سطح بعدی دیده می‌شود.

 

 

 

 

'ساختمان‌های دفاعی|ساختمان دفاعی توپ‌خانهبرجک کماندارمورتارضد هواییویزارد تاوردمنده هواییهیدن تسلاایکس بووبرج مذابیتوپخانه عقابیدیوار

تله‌ها: بمبتخته فنریبمب غول‌پیکربمب هواییبمب هوایی سیاهتله اسکلتی

'ساختمان‌های منابع|ساختمان منابع معدن طلااکسیر سازحفاری اکسیر سیاهخانه کارگرانبار طلاانبار اکسیرانبار اکسیر سیاه
'ساختمان‌های نظامی اردوگاه ارتشسربازخانهسربازخانه سیاهآزمایشگاهکارخانه معجونکارخانه معجون سیاهاستراحتگاه شاه بربرهااستراحتگاه ملکه کمانداراستراحتگاه گرند واردن
'ساختمان‌های دیگر مرکز شهرقلعه کلنتزئینیموانع

Elixir.pngبازخورد کاربر

پست‌های توصیه شده

تاکنون دیدگاهی ارسال نشده است
لطفا از بخش نظرات، تنها برای اظهار نظر درباره مقالات استفاده کنید

مطالب شما نیاز است به تایید مدیران برسد

مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال دیدگاه

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

  حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

در حال بارگذاری