378 مقاله
در این ویکی

پیر بلک


Movyn

Pierre Bellec

 

61f2313189cc67538f155ea45608c804.jpg

 

اطلاعات شخصی

تولد 1740

فرانسه نو

مرگ 2 آوریل 1791

پاریس، پادشاهی فرانسه

اطلاعات جانبی

وابستگی ارتش فرانسه

اساسین‌ها

شناخته شده برای استاد آرنو دوریان

قاتل میربو

اطلاعات در بازی

دیده شده در اساسینز کرید: وحدت
صداگذار Anthony Lemke

پیر بلک (انگلیسی: Pierre Bellec) یکی از شخصیت‌های کمکی در بازی Assassins Creed Unity است. بلک یک اساسین فرانسوی در دوران انقلاب کبیر فرانسه و دوست چارلز دوریان بود.

 معرفی

پیر بلک در سال 1741 در فرانسه نو متولد شد. در دوران جنگ هفت ساله او یکی از شرکت‌کنندگان در ارتش پادشاهی فرانسه بود اما پس از پی بردن به پیشینه اساسین بودن اجدادش از ارتش خارج شد و وارد محفل اساسین‌ها گشت. او درست زمانی از بر جدید به فرانسه برگشت که در این سرزمین‌ها اساسین‌ها شناسایی و کشته می‌شدند. او در محفل اساسین‌های فرانسه، افراد زیادی را آموزش داد و در گسترش آن همکاری کرد. از جمله این افراد چارلز دوریان و در ادامه پسرش آرنو دوریان بودند که توسط او آموزش‌های مختلف یک اساسین‌ها فرا گرفتند. بلک نمونه یک اساسین وفادار به محفل خود بود و دیدگاهش نسبت به فلسفه آن ساده نبود. او مخالف هرگونه سازشی میان اساسین‌ها و تمپلارها بود، سازشی که در دستور کار رهبر پیشین تمپلارها یعنی فرانسوا دلا سر قرار گرفته بود.

 


ملاقات با آرنو

در سال 1789 بلک به زندان باستیل نفوذ کرد تا علائم و حروف مرموزی که مشاهده شده بود را بررسی کند. در این زمان، زندانی جوانی به نام آرنو به همان بند آورده شد. این زندانی عجیب همچون بلک قادر به دیدن این حروف بود زیرا از قابلیت دید عقابی برخوردار بود. آرنو در زمان استراحت، ساعت جیبی شکسته خود را نگاه کرد و سپس به خواب رفت؛ پس از بیدار شدن متوجه شد که بلک ساعت او را دزدیده است. بنابراین ابتدا از بلک خواست تا ساعت را پس دهد و در ادامه مجبور به درگیری شد. این ساعت متعلق به پدر مرحوم آرنو بود و برایش بسیار باارزش بود. پس از مدتی مبارزه بلک آرنو را به سلول خودش برد و به آرنو گفت که آن حروف و علائم را می‌بیند؟ آرنو پاسخ مثبت داد و درادامه به بلک گفت که پسر چارلز است. بلک پس از این ساعت را به آرنو پس داد و آموزش شمشیرزنی را به او شروع کرد.

در جولای 1789 زندان باستیل مورد هجوم مردمی قرار گرفت و اولین جرقه‌های انقلاب نمایان شد. در جریان این حمله مردمی زندان تخریب و زندانیان از جمله بلک و آرنو از آنجا فرار کردند. بلک یک نشان مخصوص اساسین‌های فرانسه را به آرنو داد و او را به محفل دعوت کرد. پس از مدتی آرنو بلک را پیدا کرد و وارد محفل شد. انگیزه او برای ورود به محفل اساسین‌ها، پیدا کردن قاتلان پدرخوانده‌اش فرانسوا دلا سر بود. فرانسوا همچنین پدر معشوقه‌اش الیز دلا سر بود و آرنو اشتباها خودش برای قتل او مجرم شناخته و زندانی شده بود. ردگیری قاتلان رهبر تمپلارها برای اساسین‌ها موضوع قابل پذیرشی نبود زیرا فرانسوا دشمن اساسین‌ها بود. اما از طرفی مشخص شده بود که توطئه قتل آقای دلا سر از جانب خود تمپلارها کشیده شده است. بنابراین آرنو سران تمپلارها را برای دست داشتن در این نقشه می‌کشت. محفل اساسین‌ها تا زمانی که آرنو تمپلارها را می‌کشت مشکلی با نیات آرنو نداشت اما بلک این موضوع را نمی‌پذیرفت.

 


قتل میربو

فکر می‌کنی این اولین بار است که این اتفاق می‌افتد؟ اولین بار است که اساسین‌ها مجبور به پاکسازی رهبرانشان می‌شوند؟ اولین بار است که محفل خودش را از هیچ به یک قدرت مبدل می‌کند؟ نه. مصیاف، مونتریجیونی، کلونی‌نشین‌های آمریکا ... همه این‌ها قبلا اتفاق افتاده بود. و ما هم از نو تکرار می‌کنیم، قدرتمندتر از همیشه. اما آرنو، درحال حاضر ما هدفمان را گم کرده‌ایم. ما خودمان را در سیاست و انقلاب‌ها وارد کردیم. ما یک ملت نیستیم. ما یک ارتش هستیم. در ارتش، صلح با دشمن "خیانت" نام دارد.

―1791، پیر در حال توضیح دلیل قتل میربو به آرنو

بلک معتقد بود که آرنو هدف اساسین‌ها را نشناخته است و با اینکه در ابتدا حامی وی بود اما در ادامه به مخالفش تبدیل شد. از طرفی آرنو به رابطه‌اش با الیز برای پیدا کردن قاتلان آقای دلا سر ادامه داد و بلک کاملا از همراهی آرنو با دختر رهبر تمپلارها عصبانی بود. او ابتدا میربو استاد بزرگ محفل اساسین‌ها را بدون برجای گذاشتن ردی مسموم کرد؛ از نظر بلک، میربو یک استاد اعظم ضعیف برای محفل بود و هم‌نوا با آرنو و درگذشته با فرانسوا دلا سر مشی مدارا با تمپلارها را در پیش گرفته بود. بنابراین درنهایت خودش بر سر راه آرنو ایستاد تا الیز را بکشد اما با مخالفت آرنو مواجه شد. این دو درنهایت مجبور به مبارزه شدند، مبارزه ‌ای که در پایان باعث کشته شدن بلک شد.

 

مخفی کننده

الگو:اساسینز کرید: وحدت

شخصیت‌ها
اساسین‌ها بیشاپInitiateشان هاستینگ | پیر بلکگیوم بلیرآرنو دوریانچارلز دوریانآگوستین گریسیردیدیه پتونمیربوصوفی ترنتهرو کومار | لوئیس-دومنیک کارتوشژولی دوبینیلوئی-ژوزف دآلبرت د لوینزماریشالمیرل | توماس د کارنیلونگیوم د نوگارت
'تمپلارها فرانسوا توماس ژرماینآرپینوندوشسنیوژان گیلبرتفلاوینیکرچن لافرنیهماری لیویکمارکورتدنیس مولینیهلوئی-میشل لاپلیتهماکسیمیلیان روبسپیرفردریک رویلالیز دلا سرفرانسوا دلا سرچارلز گابریل سیورتروی دس تونآلویس لا توشه | اسکیو د فلایراکژاک دومولهمشاور ژاک دوموله
دیگران ناپلئون بناپارتماری آنتوانتنیکولاس د کندارستژرژه دانتونتوماس-الکساندر دوماسکومته د گامباسفرانسوا هانریوتلویی شانزدهم فرانسهلویی هفدهم فرانسهژان-پل ماراتتروینه د مریکورتفیلیپه رزمارکی دو سادماری توسوویکتوراوژن فرانسوا ویدوک | پاپ کلمنت پنجمفیلیپ چهارم فرانسه
طرف‌ها اساسین‌هاتمپلارها (صنایع آبسترگو)ارتش اتریشفرقه بافومهارتش فرانسهژاکوبین‌ها (کمون پاریس)
مکان‌ها پاریسسنت دنیسوندیورسای (کاخ ورسای)
رویدادها انقلاب کبیر فرانسه (املاک کل ۱۷۸۹بورش به باستیلکشتار سپتامبردوران ترور۱۳ وندیمیر طرح اندوه سنت نیکاز)
قوانین و گیم‌پلی دستاوردهابرنامه‌های همراهسفارشی سازیدید عقابیاستراق سمعحافظه ژنتیکهلیکسبازکردن قفلمراحللباس‌هاتکه‌های عدن (سیب عدنشمشیر عدن)مخفی‌کاریصندوقچه‌های گنجنقاط دید
سلاح‌ها سلاح گرمسلاح‌های سنگینخنجر پنهان (خنجر فانتوم)سلاح‌های بلندشمشیر
DLC زندانی آمریکاییانقلاب شیمیاییپادشاهان مردهکشته به دست دانش

 


ویرایش شده در توسط Movyn (نمایش تاریخچه)بازخورد کاربر

پست‌های توصیه شده
لطفا از بخش نظرات، تنها برای اظهار نظر درباره مقالات استفاده کنید

مطالب شما نیاز است به تایید مدیران برسد

مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال دیدگاه

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

  حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

در حال بارگذاری