369 مقاله
در این ویکی

لوسی ثورن


Movyn

Lucy Thorne

 

gallery_1_7_55054.jpg

 

اطلاعات شخصی

تولد ۸ آگوست ۱۸۳۷

لندن، پادشاهی متحده

مرگ ۱۸۶۸

لندن، پادشاهی متحده

اطلاعات جانبی

وابستگی تمپلار

اطلاعات در بازی

دیده شده در اساسینز کرید: سندیکا
صداگذار Emerald O'Hanrahan

لوسی ثورن (انگلیسی: Lucy Thorne) یک تمپلار بریتانیایی و معاون اول استاد اعظم کرافورد استاریک در دوران انقلاب صنعتی لندن بود. او به عنوان یک متخصص مخفی‌کاری و پیدا کردن اشیا کمیاب و نادر در محفل جذب شد و بیشتر وقت خود را صرف مطالعه و تحقیق برای پیدا کردن تکه‌های عدن می‌کرد.

در سال ۱۸۶۸، لوسی تمرکز خود را روی پیدا کردن کفن عدن گذاشت، در حالی که در این مسیر پیوسته دربرابر یک اساسین به نام ایوی فرای قرار می‌گرفت. ایوی نیز قصد داشت با پدا کردن این شئ، آن را از دست تمپلارها دور نگه دارد.

 معرفی

لوسی ثورن (Lucy Thorne) در ۸ آگوست ۱۸۳۷ در لندن متولد شد. لوسی در خانواده یک تاجر موفق چای متولد شد که افرادی از طبقه متوسط و اصیل شناخته می‌شدند. به عنوان یک بچه باهوش، او دوره تحصیل خود را با این هدف سپری کرد که وقتی بزرگ‌تر شد همسری مناسب پیدا کند. با این حال او رفته رفته در مطالعه کتاب‌ها غوطه‌ور شد، به ویژه کتاب‌هایی در مورد ادیان و باورهای اسرارآمیز و فلسفی مرموز.

در طول دوره نوجوانی، پدرش درگیر مشکلات مالی شد و خانواه مجبور شدند بیشتر پول و پس‌اندازهای خود را برای رفع بدهی‌ها خرج کنند. بنابراین اگرچه پدرش همچنان حامی او در پیدا کردن یک شوهر مناسب بود ولی از آن پس از لوسی خواست تا در مغازه به او در کارها کمک کند. در اوغات فراغت، لوسی علاقه‌هایش را پیگیری می‌کرد و در مورد اشیا مرموزی چون کفن عدن اطلاعات کسب می‌کرد. او همچنین شروع به جمع‌آوری دست‌نوشته و نسخه‌های خطی نادر از حراجی‌ها کرده بود و اغلب مجبور بود برای به دست آوردنشان ولخرجی کند. در یکی از حراجی‌ها، او با مرد دیگر به نام کرافورد استاریک برای به دست آوردن دست‌نوشته‌ها رقابت کرد و در آخر نیز او برنده حراجی شد. پس از این استاریک از او خواست تا در جمع‌آوری این گونه آثار با او همکاری کند ولی با مخالفت لوسی مواجه شد. هرچند استاریک درنهایت لوسی را متقاعد کرد با او همکاری کند و برای این کار، لوسی را وارد محفل تمپلارها کرد.

 


فعالیت‌ها به عنوان یک تمپلار

به عنوان یک تمپلار، او ارزش خود را به محفل ثابت کرد و به معاون اول استاریک و نفر دوم قدرت در ساختار محفل تمپلارهای بریتانیا دست پیدا کرد. از آن پس او به عنوان یک متخصص در پیدا کردن تکه‌های عدن به محفل کمک می‌کرد. در سال ۱۸۶۸، لوسی به کرویدون رفت تا با پروفسور دیوید بروستر صحبت کند. بروستر به عنوان یک تمپلار در حال آزمایش روی یک سیب عدن بود تا بتواند آن را فعال کند. در این صحبت لوسی از بروستر خواست به کار خود سرعت دهد و هرچه زودتر قطعه را فعال کند در غیر این صورت نباید نگران سگ‌ها و اسب‌هایش باشد چون او را با گرگ‌ها تنها خواهد گذاشت. لوسی پس از این اخطار محل را ترک و به لندن بازگشت. پس از این یک اساسین یعنی ایوی فرای به آزمایشگاه نفوذ و بروستر را به قتل رساند و اندکی پس از این نیز تحت تاثیر ناپایداری دستگاه‌ها، آزمایشگاه منفجر گردید. این انفجار همچنین باعث از دست رفتن این تکه عدن شد.

در بازگشت به لندن، لوسی تمرکز خود را روی پیدا کردن کفن عدن گذاشت. او از طریق اسنادی که به دست آورده بود می‌دانست که این شئ در جایی در لندن پنهان شده است. او برای پیدا کردن موقعیت دقیق شروع به جمع‌آوری اسناد و دست‌نوشته‌های متعلق به اساسین‌ها کرد و در این راه تا حد زیادی موفق بود و به نشانه‌های بیشتری می‌رسید. او پس از این شخصا به اسکله رفت تا روی ورود و جابجایی یک محموله از دست‌نوشته‌های مرتبط نظارت کند. پس از صحبت او برای لحظاتی اسکله را ترک کرد. درست در همین زمان بود که دوقلوهای فرای به محل نفوذ کرده و کالسکه حامل دست‌نوشته‌ها را ربودند. پس از این افراد لوسی با جدیت به تعقیب دوقلوها پرداختند و درنهایت آن‌ها را مجبور به فرار کردند. بیشتر دست‌نوشته‌ها دست نخورده باقی ماند ولی لوسی از دیدن یکی از اسناد شگفت‌زده شد. پس از این او به عمارت کن‌وی تا روی اسناد مطالعه کند.

بدون آگاهی لوسی، ایوی فرای همراه با هنری گرین که سرنخ‌های مرتبط با عمارت کن‌وی را به دست آورده بودند به این محل نفوذ کردند. این دو قصد داشتند پیش از تمپلارها شئ را پیدا کرده و از دسترسی به آن جلوگیری کنند. این دو موفق شدند با نواختن پیانو راه زیرزمینی را در یکی از دفترهای عمارت بازکنند. درحالی که آن‌ها وارد راه زیرزمینی شدند، لوسی و افرادش صدای پیانو را شنیده و وارد دفتر شدند. با این حال ایوی از داخل اهرمی را فعال کرد که باعث بسته شدن ورودی شد. لوسی پس از این با عصبانیت دستور باز کردن مجدد ورودی را داد ولی درنهایت تمپلارها نتوانستند این مسیر را باز کنند.

لوسی پس از این نیز تلاش برای پیدا کردن موقعیت کفن عدن را ادامه داد. او در ادامه به دیدن استاریک در دفترش رفت؛ درحالی که او در جلسه با ارل کاردیگان و فیلیپ توپنی بود و در مورد دوقلوهای فرای صحبت می‌کردند. این دو تمپلار از کشته شدن جان الیوتسون توسط اساسین‌ها نگران بودند اما پس از حرف استاریک، لوسی گفت تمپلارها زودتر به کفن عدن دست پیدا می‌کنند و پس از آن می‌توان با دوقلوها مقابله کرد.

لوسی پس از این با پیداکردن سرنخ‌های بیشتر به پشت بام کلیسای سنت پل رفت درحالی که متوجه شد قبل از او ایوی فرای به محل مخفی نفوذ کرده است. لوسی نیز درادامه وارد محل شد و ایوی را غافلگیر کرد. ایوی در این محل کلید معبد مخفی را پیدا کرده بود. او با ایوی در مورد محفل صحبت کرد و پس از این با یکدیگر درگیر شدند. ایوی قادر بود به راحتی حملات لوسی را خنثی کند و درحالی که با یک ضربه از پنجره به بیرون پرت شد، ایوی در این لحظه نزدیک پنجره رفت و درحالی که لوسی آویزان شده بود را دید. پس از صحبتی کوتاه، لوسی ناگهان به صورت غافلگیرانه کلید معبد را از گردن ایوی خارج و از آنجا فرار کرد. این فرار نیز موفقیت آمیز بود و اساسین دیگر نتوانست کلید را پس بگیرد.

لوسی در ادامه و پس از اینکه پرل آتاوی، دخترعموی استاریک توسط جیکوب فرای به قتل رسید به دفتر استاریک رفت. در این زمان استاریک از غم از دست دادن پرل مشغول نواختن پیانو بود و یکی از کارمندانش را در دفترش کشته بود. پس از پایان نواخت پیانو، لوسی به استاریک اطمینان داد که انتقام مرگ پرل را از دوقلوها خواهد گرفت. استاریک حرف لوسی را تایید کرد ولی گفت نباید این کار آشکارا انجام شود.

 


مرگ

لوسی به جمع‌آوری شواهد ادامه داد تا اینکه متوه سرنخ‌هایی از کفن عدن در قلعه برج لندن شد. او برای نفوذ به قلعه افرادش را به کار گرفت تا پس از زندانی کردن چند نفر از نگهبانان قلعه، جایگزین آن‌ها شوند. با فراهم شدن شرایط لوسی و افرادش وارد قلعه شدند و تحقیقات را ادامه دادند. در همین زمان بود که به او اطلاع دادند افرادش موفق شدند ایوی فرای را دستگیر کنند. او دستور داد اساسین را نزد او بیاورند. پس از اینکه نگهبان، ایوی را تحت بازداشت نزد لوسی آورد، او از ایوی استقبال کرد و از پرسید آیا جای کفن عدن را می‌داند؟ وقتی پاسخی از ایوی نگرفت، لوسی درحالی که تصور می‌کرد همه چیز تحت کنترل است به سمت اسناد برگشت ولی در همین زمان اساسین نگهبان‌ها را به سرعت جا گذاشت و به لوسی حمله کرد. لوسی گرچه تلاش کرد جلوی حمله ایوی را بگیرد اما موفق نبود و درنهایت توسط اساسین کشته شد.

لوسی در آخرین صحبت‌ها قبل از مرگش ایوی را به خاطر جهالت اساسین‌ها سرزنش کرد و گفت می‌توان از این شئ برای بهبود وضع بشریت استفاده کرد. ایوی پس از این از لوسی خواست تا اطلاعاتی در مورد کفن به او بدهد ولی لوسی نپذیرفت و پس از این درگذشت.

 


منابع

 

مخفی کننده

الگو:اساسینز کرید: سندیکا

اساسینز کرید: سندیکا

شخصیت‌ها
اساسین‌ها بیشاپInitiateشان هاستینگربکا کرینگالینا ورونینا | لیدیا فرای | سسیلی فرایایثن فرایایوی فرایجیکوب فرایهنری گرینجورج وست‌هاوس | میشل ریوج
تمپلارها ایزابل آردانتوایولت دا کوستاآلوارو گراماتیکایوهانی اوتسو برگ | مستر اسپایپرل آتاویبلادی نورادیوید براوسترارل کاردیگانجان الیوتسونروپرت فریسلیلا گریوزرکسفورد کایلاکویکتور لینچاوکتاویا پلامبمکس‌ول روثکرافورد استاریککلتوس استرینادیث سواین‌بورنلوسی ثورنفیلیپ توپنی
دیگران جونوکانسوس | وینستون چرچیل | جک قاتل | فردریک آبرلینالکساندر گراهام بلنایجل بامبلچارلز داروینچارلز دیکنزبنجامین دیزرائیلیمری آن دیزرائیلیآرتور کانن دویلویلیام اوارت گلداستونکارل مارکساگنس مک‌بینمالکوم میلنر | فلورنس نایتینگلکلارا اودیاریچارد اونهنری ریمونددولیپ سینگروبرت تاپینگملکه ویکتوریاند وینرت
طرف‌ها اساسین‌هادار و دسته‌ها (بلایترزبلینکرزروکس)تمپلارها (صنایع آبسترگو)شبح کلوبابزارهای اولین خواستنفرقه شهسواری بند جورابخدمات پلیس شهری
مکان‌ها کراولیکرویدونلندن (شهر لندن)
رویدادها انقلاب صنعتیعصر ویکتوریاجنگ جهانی اول
قوانین و گیم‌پلی دستاوردهاسفارشی سازیدید عقابیحافظه ژنتیکهلیکسبازکردن قفلمراحللباس‌هاتکه‌های عدن (ایجسکفن عدن)مخفی‌کاریصندوقچه‌های گنجنقاط دید
سلاح‌ها سلاح گرممشت‌زنیخنجر پنهان (دستکش اساسین)دارت‌های سمیشمشیرچاقوی پرتابی
DLC توطئه داروین و دیکنزترن فراریجرم‌های وحشتناکجک قاتلآخرین ماهاراجهیک شب طولانی


ویرایش شده در توسط Movyn (نمایش تاریخچه)بازخورد کاربر

پست‌های توصیه شده

تاکنون دیدگاهی ارسال نشده است
لطفا از بخش نظرات، تنها برای اظهار نظر درباره مقالات استفاده کنید

مطالب شما نیاز است به تایید مدیران برسد

مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال دیدگاه

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

  حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

در حال بارگذاری