372 مقاله
در این ویکی

اساسینز کرید ۳


Movyn

Assassin's Creed III

 

2c11106d89c3fe9a4bf8d7c69517c87e.jpg

 

توسعه‌دهنده یوبی‌سافت مونترال
منتشرکننده Ubisoft
کارگردان Alex Hutchinson
نویسنده Corey May

Matt Turner

تهیه‌کننده Francois Pelland
تاریخ انتشار 30 اکتبر 2012
سبک اکشن ماجراجویی، مخفی‌کاری
پلت‌فرم‌ها Xbox 360

PS3

PC

Wii U

تعداد بازیکنان 1 نفره

چندنفره

رده‌بندی سنی

ESRB: M

یوبی‌سافت یک سال پس از انتشار بازی Assassin's Creed: Revelations سنت سالانه این سری را حفظ کرد و این بار با عرضه بازی اساسینز کرید 3 (انگلیسی: Assassin's Creed 3) پرده‌ای دیگر از این سری را به نمایش گذاشت. دزموند مایلز، قهرمان این سری همچنان به عنوان شخصیت اصلی بازی حضور دارد و پس از به هوش آمدن از کما که در پایان نسخه قبلی رقم خورد به همراه دوستانش، این بار به آمریکا خواهند رفت؛ محلی که در نسخه‌های قبل مشخص شد یکی از Grand Templeها در آن‌جا واقع شده است. روایت تاریخی بازی نیز به صورت کامل از دوران رنسانس خارج شده و یکی دیگر از دوره‌های مهم تاریخ، یعنی رویدادهای منجر به شکل گیری انقلاب آمریکا و جدایی سیزده ایالت مستعمره‌نشین از بریتانیا را نمایش می‌دهد. در بخش تاریخی، ابتدا دزموند به مشاهده سرگذشت جد خود، هیثم کن‌وی می‌پردازد که از بریتانیا برای پیدا کردن سرنخ‌هایی از یک حلقه اسرار آمیز به سمت مستعمره‌نشین‌های آمریکا می‌رود. هیثم که سرانجام مشخص خواهد شد یک تمپلار است، در ادامه موفق به یافتن Grand Temple می‌شود اما نمی‌تواند آن را باز کند. او برای پیدا کردن این معبد از یک زن سرخ‌پوست بومی کمک گرفته بود و ادامه داستان توسط فرزند هیثم و زن سرخ‌پوست، کانر دنبال خواهد شد. مشاهده سرگذشت کانر کن‌وی از کودکی تا سنین جوانی خواهد بود و شامل آموزش و یادگیری مهارت، یافتن دوستانی دیگر و قرار گرفتن در متن انقلاب آمریکا و شرکت در نبردهای مختلف این دوران است. این بازی به لحاظ گیم‌پلی، گرافیک، داستان، شخصیت‌ها و ... به میزان زیادی خود را از بازی‌های پیشینش جدا کرده و شامل تغییرات زیادی شده است.


 داستان بازی

gallery_1_6_59212.jpg

پس از بازی Assassin's Creed: Revelations، دزموند مایلز که در کما بود، از این وضعیت خارج شد و خود را در جمع همراهانش، شان هاستینگ، ربکا کرین و پدرش ویلیام مایلز می‌بیند. این چهار نفر پس از طی کردن یک مسافت طولانی وارد آمریکا و ورودی Grand Temple می‌شوند و با کمک Apple of Eden موفق به عبور از دروازه ورودی آن می‌شوند. این معبد اسرارآمیز خود دارای یک ورودی کاملا بسته دیگر نیز هست و برای باز کردن این ورودی نیاز به کلیدهای مخصوصی هست. در هرحال پس از ورود به این معبد اسرارآمیز، بلافاصله روایت تاریخی بازی نیز آغاز می‌شود و دزموند اینک به مشاهده یکی دیگر از اجداد خود، این بار در قرن هفدهم خواهد پرداخت؛ هیثم کن‌وی، یک شخصیت ثروتمند و پرنفوذ در انگلستان. او پس از به دست آوردن یک حلقه مرموز و بحث با یک محفل ناشناس، راهی مستعمره‌نشین‌های انگلیسی قاره آمریکا می‌شود. سفر دریایی او به بوستون ۷۲ روز به طول می‌انجامد. به محض ورود به بوستون، چارلز لی، یکی از شخصیت‌های حقیقی برگرفته از تاریخ از او استقبال می‌کند و بوستون و مناطق مختلف آن را به هیثم نشان می‌دهد. هیثم و چارلز لی پس از گردشی کوتاه در شهر به ملاقات ویلیام جانسون می‌روند، جانسون در طول سال‌های حضور خود در بوستون، نقش رابط را میان سفیدپوستان و بومیان سرخ‌پوست برعهده داشت و از نفوذ بالایی در میان آن‌ها برخوردار بود. هیثم در ادامه با افرادی دیگر نیز ملاقات می‌کند و قصد دارد تا با ایجاد یک محفل منظم، نقشه‌ای برای پیداکردن سرنخ‌های مرتبط با حلقه اسرارآمیز پیدا کند.

هیثم و محفل همراه او پس از آزاد کردن برده‌های سرخ‌پوست و فراری دادن آن‌ها از دست تجار انگلیسی، کم‌کم اعتماد آن‌ها را به دست آورد و پس از انجام چند ماموریت در کنار یک زن سرخ‌پوست به نام «کانیزیو» توانست معتمد او و مردم بومی شود. زن سرخ‌پوست که اینک حلقه مرموز هیثم را دیده بود، محل ورودی معبد بزرگ را به او نشان می‌دهد اما این حلقه نتوانست این دروازه را باز کند. هیثم به میان محفل خود بازمی‌گردد و پس از قرار دادن یک انگشتر در دست چارلز لی، ورود او را به محفل تمپلارها تبریک می‌گوید. دزموند پس از مشاهده این لحظه و تعجب از اینکه جد او هیثم، یک تمپلار بوده از آنیموس خارج می‌شود.

gallery_1_6_136641.jpg

دزموند در ادامه مجددا وارد آنیموس می‌شود و این‌بار به مشاهده سرگذشت فرزند هیثم و زن سرخ‌پوست، کانیزیو می‌پردازد. این پسر «راتاهنکتون» نام دارد و سرگذشت او از دوران کودکی روایت می‌شود. راتاهنکتون در همان دوران کودکی، پس از هجوم افراد چارلز لی به قبیله خود، مادرش و بیشتر مردمش را از دست می‌دهد و قبیله خود را سوخته می‌یابد؛ او که به چشم خود چارلز لی را دیده بود، اندیشه انتقام از او در همین دوران کودکی شکل گرفته بود. پس از گذشت چند سال، بزرگ قبیله به راتاهنکتون از Grand Temple می‌گوید و اینکه مردم این قبیله برای حفاظت از این معبد نمی‌توانند آنجا را ترک کنند، او در ادامه یک Apple of Eden را به راتاهنکتون نشان می‌دهد و او از این طریق از طریق یک رویا و پیش‌گویی متوجه فرجام قبیله خود که نابودی و هضم شدن در دنیای جدید بود آگاه می‌شود و پس از صحبت با «جونو» و مشاهده علامت اساسین‌ها پیرامون این علامت کنجکاو می‌شود. بزرگ قبیه به راتاهنکتون در مورد این علامت توضیحاتی را می‌دهد و به او خواهد گفت که برای گذراندن آموزش‌های مخصوص باید پیش شخصی به نام Achilles Davenport برود، او رئیس انجمن برادری اساسین‌ها در مستعمره‌نشین‌های آمریکا بود. راتاهنکتون به هر ترتیب موفق می‌شود تا به حضور او برسد و تحت تعلیم قرار گیرد.

 

همراهان دزموند، شان، ربکا و پدرش ویلیام مایلز در جریان مشاهده تاریخ با آنیموس، درحال ردگیری محل اختفای کلیدهای موردنیاز برای بازکردن ورودی درون معبد بودند و موفق می‌شوند تا یک به یک محل اختفای این کلیدها را یافته و با کمک دزموند آن‌ها را تصاحب کنند.

 

gallery_1_6_25517.jpg

راتاهنکتون، پس از چند سال آموزش‌های رزمی، فلسفی و تاریخی، راتاهنکتون درحال تبدیل به یک اساسین باتجربه بود. این سال‌ها، مصادف است با روزهای آغازین شکل‌گیری خیزش مستعمره‌نشین‌ها علیه پادشاهی انگلستان بود. راتاهنکتون برای نخستین بار به همراه آکیلیز وارد شهر بوستون می‌شوند و وقایع را از نزدیک می‌بینند. راتاهنکتون که اینک «کانر» نامیده می‌شود شروع به تشکیل یک انجمن برادری اساسین‌ها در بوستون می‌کند، او قصد دارد تا سران تمپلارهای مستعمره‌نشین‌ها را که شامل رئیس آن‌ها یعنی پدر خودش و چارلز لی می‌شود را به قتل برساند. از این بخش به بعد کانر برای مبارزه با تمپلارها، در متن خیزش مستعمره‌نشین‌ها علیه بریتانیا قرار می‌گیرد، حضور در جنبش «مهمانی چای»، گردهم‌آیی‌های رهبران خیزش و شرکت در جنگ‌های زمینی و دریایی مستعمره‌نشینان علیه بریتانیا. او یک به یک سران تمپلارها را که مخالف جدایی مستعمره‌نشینان از بریتانیا هستند را به قتل می‌رساند از جمله ویلیام جانسون که از نفوذ خود بر مردم بومی، آن‌ها را علیه جدایی‌طلبان برانگیخته بود. این وقایع منجر شد تا رهبران خیزش، از جمله «جورج واشنگتون» به مقابله با بومیان بپردازند. کانر پس از این اتفاق از همراهی با مستعمره‌نشین‌ها جدا شد و از آن پس فقط به دنبال کردن و به قتل رساندن تمپلارها می‌پرداخت. او سرانجام با پدر خود هیثم، رئیس محفل تمپلارها دیدار کرد و پس از همراهی با او، شمشیر انتقامش کند شد ولی به هرحال کانر در ادامه و پس از آن‌که مورد هجوم پدرش واقع شد در یک درگیری او را کشت. کانر اینک به دنبال چارلز لی بود، شخصی که در کودکی قبیله او را آتش زد و باعث مرگ مادرش شد، در جوانی قبیله او را بر ضد مستعمره‌نشینان تحریک کرد و اکنون پس از مرگ هیثم، در قامت رئیس محفل تمپلارها قرار داشت. کانر پس از گذراندن چندیم مرحله تعقیب و گریز و درگیری، سرانجام چارلز لی را کشت و انتقام خود را گرفت. او سپس به محل اقامتش بازگشت و حلقه اسرارآمیز را که از لی گرفته بود در زمین دفن کرد.

 

gallery_1_6_53076.jpg

دزموند The Eye را فعال می‌کند

دزموند مایلز و همراهانش که در جریان مشاهده تاریخ با آنیموس، موفق به جمع‌آوری همه کلیدهای موردنیاز برای بازکردن ورودی داخل معبد شده بودند، اینک متوجه شدند که محل دقیق حلقه کجاست. آن‌ها حلقه را از زمینی که کانر برای اختفای آن حفر کرده بود خارج می‌کنند و با استفاده از حلقه دروازه ورودی داخل معبد را باز می‌کنند. دزموند پس از ورود به این قسمت، یک شئ بزرگ مشاهده می‌کند که همانند دیگر اشیاء به جای مانده از «تمدن اولیه»، مانند Apple of Eden ماهیتی نامشخص داشت. او در مقابل این شئ جونو را مشاهده کرد که از دزموند می‌خواست تا برای نجات جهان از نابودی، آن را فعال کند. در این هنگام «مینروا» ظاهر می‌شود و از دزموند می‌خواهد تا این کار را انجام ندهد ولی سرانجام او تصمیم خود را می‌گیرد و پس از هدایت کردن همراهانش به خارج از معبد آن شئ را برای نجات دنیا فعال می‌کند و در این مسیر جان خود را از دست می‌دهد.


 


گیم‌پلی

gallery_1_6_773.jpg

بازی دارای سیستم جدید چرخش فصول است

گیم‌پلی Assassin's Creed 3 به صورت کامل نسبت به بازی‌های قبلی سری مورد بازبینی قرار گرفته است، به شکلی که یکی از نخستین فاکتورهای متمایزکننده این بازی از بازی‌های پیشین این سری، همین گیم‌پلی بازی است. نوع دویدن، حرکات حین دویدن، بالا یا پایین رفتن از ساختمان‌ها بسیار متمایز از بازی‌های قبلی است و بسیار طبیعی‌تر و نرم‌تر شده است. بازیکن می‌تواند به شکلی طبیعی تر بدود و در حین حرکت تغییر مسیر دهد، در هنگام روبه‌رو شدن با موانع مختلف در حین دویدن، واکنش‌های جدیدی مثل عبور از زیر موانع یا پرش از روی آن‌ها کاملا جدید هستند. بالا و پایین رفتن‌ها نیز سریع‌تر و به دلیل انیمیشن‌های جدید طبیعی‌تر از قبل هستند؛ بازیکن برای اولین بار در این سری قادر به بالا و پایین رفتن از درختان و صخره‌ها و حرکت در میان آن‌ها نیز هست. سیستم مبارزات نیز دستخوش تغییرات بنیادینی شده است ولی در مجموع اصول سیستم مبارزه سری را حفظ کرده است. سلاح‌های جدید نیز دربازی به وفور وجود دارند و حال و هوای قرن هفدهم را در بازیکن ایجاد می‌کند، یکی از سلاح‌های اصلی و پرکاربرد در بازی «تاماهاوک» است. این سلاح یک سلاح بومی مردم سرخ‌پوست موهاک است که توسط کانر استفاده می‌شود. در بازی یک سیستم جدید «شکار» نیز گنجانده شده و کانر می‌تواند در جنگل‌های وحشی حوالی بوستون به شکار حیوانات مختلفی مانند پلنگ، گرگ، روباه، خرگوش، خرس و ... بپردازد، برخی از این حیوانات وحشی هستند و ممکن است پیش از شکار شدن، کانر را مورد تهاجم قرار دهند. شهرهای این بازی، مستعمره‌نشین‌های بریتانیایی در قاره امریکا هستند؛ بوستون، نیویورک و فیلادلفیا از جمله آن‌ّها هستند که دارای ساختمان‌هایی با معماری انگلیسی و جاده‌هایی عریض هستند که محیط جدیدی را نسبت به شهرهای ایتالیایی دوران رنسانس تداعی می‌کنند؛ دنیای بازی نیز علاوه بر گردش شب و روز، دارای گردش فصل‌ها نیز هست، برف و طوفان در این بازی بسیار پررنگ هستند و دویدن را کاملا تحت تاثیر قرار می‌دهند. حرکت در این شهرهای پرجمعیت و مخفی شدن‌ها در میان جمعیت‌ها نیز همراه با تغییرات جالبی بوده است، به طور مثال کانر برای مخفی شدن در میان جمعیت می‌تواند به میان جمعی از اهالی رفته و وانمود به صحبت کردن با آن‌ها کند. سیستم جمع‌اوری پول نیز در این بازی همچون نسخه‌های قبلی وجود دارد، علاوه بر آن بازی از یک سیستم جدید «تجارت» نیز بهره می‌برد. بازیکن می‌تواند از راه‌های مختلفی مثل شکار، جیب‌بری، پیداکردن صندوقچه‌ها، تکمیل مراحل و ... آیتم‌های مختلف زیادی را کسب کند و آن‌ها را مورد داد و ستد قرار دهد.

 

gallery_1_6_195785.jpg

یکی از ویژگی‌های بارز گیم‌پلی در این بازی، بخش نبردهای دریایی است که یک ایده کاملا جدید و در نوع خود بکر است. کانر فرماندهی یک کشتی جنگی را برعهده می‌گیرد. این بخش از بازی کاملا متفاوت از بازی در حالت روی زمین است و کنترل کشتی، حمله و دفاع متمایز از روی زمین است. این بخش درمجموع یکی از نقاط قوت بازی است و از جذابیت بالایی برخوردار است. نبردها عمدتا با نیروی دریایی بریتانیا است که از کشتی‌های جنگی قدرتمندی برخوردار هستند و در مراحل مختلف این درجه سختی زیادتر نیز می‌شود.

 

 گرافیک

این بازی با موتور "Anvil Next" ساخته شده است که صورت تکامل‌یافته موتور بازی‌سازی Anvil است. گرافیک این بازی در مقایسه با نسخه‌های قبلی این سری پیشرفته‌تر و همراه با جزئیات و کیفیت بیشتری است. بخش بزرگی از دنیای این بازی از جنگل‌های انبوه، آبشارها، رودخانه‌ها، دریا، برف و کولاک و صخره‌هایی قابل پیمودن تشکیل شده است که مناظری هنری را پدید آورده‌اند، تک‌تک این بخش‌ها از گرافیک بالا و جزئیات زیادی برخوردارند. معماری انگلیسی شهرها در این بازی نیز کاملا قابل لمس است، چهره شخصیت‌های مختلف، از شخصیت‌های محوری گرفته تا شهروندان کاملا دستخوش تغییر و بهینه‌سازی شده و نمای طبیعی‌تری را جلوه می‌کنند. لباس‌های شخصیت‌های اصلی و دیگر شخصیت‌ها نیز نسبت به نسخه‌های قبل کیفیت بیشتری دارند و علاوه بر رعایت سلیقه بریتانیایی‌های قرن هفدهمی از جزئیات زیادی نیز برخوردارند.

 

 


موسیقی و صداگذاری

در این بازی «لورن بالفه» هدایت تیم نواخت موسیقی متن را برعهده دارد و دیگر جسپر کید در این بخش نقشی نخواهد داشت. موسیقی متن، هماهنگ با دوران جدید تمدن غربی در بر جدید است و تم کار از حال و هوای رنسانسی همچون کل بازی، خارج شده است. صداگذارن بازی در دنیای کنونی همان صداگذاران قبلی هستند. نولان نورث صداگذار دزموند مایلز، John de Lancie صداگذار پدر دزموند ویلیام مایلز، Danny Wallace و Eliza Jane Schneider نیز به ترتیب صداگذاران شان هاستینگ و ربکا کرین می‌باشند. از جمله صداگذاران بخش تاریخی نیز می‌توان به Noah Watts در نقش کانر کن‌وی، Roger Aaron Brown در نقش آکیلیز معلم کانر، Adrian Hough در نقش هیثم کن‌وی و Neil Napier در نقش چارلز لی اشاره کرد.

 


امتیازها

:t: گیم‌پلی جدید

:t: تنوع مراحل

:t: نبردهای دریایی

:t: گرافیک مطلوب بازی

:t: موسیقی و صداگذاری بازی

:t: گردش فصول

:x: باگ‌های زیاد

:x: افت فریم در محیط‌های باز

امتیازها

گیم‌اسپات 8.5/10
IGN 8.5/10

 


 


مرتبط

 

 


 

 

مخفی کننده

الگو:اساسینز کرید ۳

اساسینز کرید ۳

شخصیت‌ها  
اساسین‌ها ربکا کرینشان هاستینگدزموند مایلزویلیام مایلز | دبرا کارتراستفن چافیاجیمی کالیآکیلیز داون‌پورتروبرت فالکنردانکن لیتلمیکولوئیس میلزکانر کن‌ویکلیپر ویلکینسونجیکوب زینگر | جان دلا تور
 
تمپلارها دنیل کراسوارن ویدیچ | نیکولاس بیدلرجینالد برچادوارد برادوکبنجامین چرچجان هریسونتوماس هیکیویلیام جانسونهیثم کن‌ویچارلز لیجان پیتکرن
 
ساکنان Homestead کاترینکوریندیاناالنگادفریلنس اودانللیل وایتمیریامنوریساولیورپرودنستریتیموتیدیوید والستونوارن
 
دیگران جونوژوپیترمینروا | ساموئل آدامزبندیکت آرنولدآماندا بایلیدیوید کلاترباکریچارد کلاترباکبنجامین فرانکلینفرانسوا-ژوزف پال د گراسجیم هولدنکانیتزیوکاننتویکونلافایتاویایینرایزریل پتنامپل ریویربنجامین تال‌مجسیلاس تاچرمیسون ویمزجورج واشینگتون
طرف‌ها اساسین‌هاارودیتوتمپلارها (صنایع آبسترگو) | ارتش بریتانیا (وفادارماندگان)اساسین‌های مستعمره‌نشینتشریفات مستعمره‌نشینانارتش قاره‌ای (میهن‌دوستان)مردم موهاکپسران آزادی
مکان‌ها شهر نیویورک (برج آزادی) | رم (آزمایشگاه آبسترگو)سائو پائولوتورین، نیویورک (معبد بزرگ) | بوستوندریای کارائیب (کروس جزیره مرد مرده جامائیکا مارتینیک)چارلزتاونهومستد داون‌پورتفورت والکاتفرانتیر (کنکورد جانز تاون کاناتاه‌سه‌تون لکزینگزتون مون‌موث دره فورج)لندن (تساتر سلطنتی)مارتاز وینیردوست‌پوینتگذرگاه شمال‌غربیجزیره اوآکفیلادلفیا
رویدادها خروج جرم از تاج خورشیدی (۲۰۱۲) | جنگ فرانسوی‌ها و سرخ‌پوستان (اعزامیان برادوک)کشتار بوستونمهمانی چای بوستونجنگ انقلاب آمریکا (نبردهای لکزینگتون و کنکورد نبرد بانکر هیل نبرد مون‌موث نبرد وست‌پوینت نبرد چساپیک حمله به فورت جورج)
قوانین و گیم‌پلی داستان آبسترگودستاوردهاصفحه‌های آلماناکآنیموسآکوییلاهمراه شدنتوپ جنگیچالش‌های کلابقراردادهاCraftingکارکرد دوگانهدید عقابیاستراق سمعسیستم اقتصادیشکارحافظه ژنتیکمراحللباس‌هاتکه‌های عدن (سیب عدنکلید معبد بزرگ)پرش با ایمانمخفی‌کاریصندوقچه‌های گنجشنانقاط دید
سلاح‌ها سلاح گرمتیر و کمانتوپ جنگیطناب دارتخنجر پنهانشمشیرتاماهاکس
DLC بندیکت آرنولدبسته اسرار پنهاناستبداد شاه واشینگتون

 


ویرایش شده در توسط Movyn (نمایش تاریخچه)بازخورد کاربر

پست‌های توصیه شده

سلام ۵ سوال درباره ی سری اساسین کرید.

۱:رهبر کنونی محفل تمپلار ها کیست؟

۲:آیا کسی از دو محفل است که کنترل تمامی منتور یا گرند مستر ها رو در کل زمین در اختیار داشته باشه؟

۳:بازی اساسین کرید اوریجینز دقیقا کی ساخته شد؟

۴:اگر قصد تمپلار ها به قدرت رساندن تمدن اولیه است پس چرا وایولت یا استندیش مخفیانه سعی داشتند جونو که جزو تمدن اولیه است رو به زندگی برگردونند؟

۵:اسم نسخه جدید سری اساسین کرید چیست؟

به اشتراک گذاری این دیدگاه


لینک به نظر
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

5 سوال فرستادید که هیچ کدوم هیچ ارتباطی با مقاله اساسینز کرید ۳ نداره :دی

در 1 ساعت قبل، ahmad mohseny گفته است :

۱:رهبر کنونی محفل تمپلار ها کیست؟

بی ربط به اساسینز کرید ۳ / مربوط به مقاله تمپلارها

مشخص نیست. تمپلارهای مدرن این موضوع رو به خاطر اساسین‌ها عمومی نکردن.

 

در 1 ساعت قبل، ahmad mohseny گفته است :

۲:آیا کسی از دو محفل است که کنترل تمامی منتور یا گرند مستر ها رو در کل زمین در اختیار داشته باشه؟

بی ربط به اساسینز کرید ۳ / سوال دو بخشی مربوط به مقاله  تمپلارها و اساسین‌ها

تمپلارها در گذشته خیر ولی در دوره مدرن همین طوره. در دوره مدرن تمپلارها (از طریق زیرشاخه‌هایی مثل آبسترگو) روی کل اعضای جهانی محفل کنترل دارن. اساسین‌ها نه؛ گرچه منطقه‌ای فعال هستن ولی به اعضای محفل مناطق دیگه هم کمک می‌کنن. (بیشاپ، شان، ربکا و ...) پشتیبانی اساسین‌ها در کل جهان رو انجام میدن.

در 1 ساعت قبل، ahmad mohseny گفته است :

۳:بازی اساسین کرید اوریجینز دقیقا کی ساخته شد؟

بی ربط به اساسینز کرید ۳ / مربوط به مقاله اساسینز کرید اوریجینز

بعد از بلک فلگ / در خود مقاله اشاره شده !

در 1 ساعت قبل، ahmad mohseny گفته است :

۴:اگر قصد تمپلار ها به قدرت رساندن تمدن اولیه است پس چرا وایولت یا استندیش مخفیانه سعی داشتند جونو که جزو تمدن اولیه است رو به زندگی برگردونند؟

بی ربط به اساسینز کرید ۳ / سوال دو بخشی مربوط به مقاله استندیش و وایولت

استندیش تمپلار نبود؛ در اصل یک سیج بود. سیج‌ها از نسل آیتا، شوهر جونو هستن و طبیعتا می‌خوان جونو به حیات برگرده.

وایولت هم در مقاله خودش اشاره شده؛ وایولت بدون اطلاع تمپلارها و شرکت آبسترگو، مخفیانه عضو «محفل خواست اول» هست و هدف این گروه که پیروان جونو (یکی از اعضای تمدن اولیه که در سال ۲۰۱۳ موفق شد "خودآگاهی" خودش را مجددا به عرصه حیات برگرداند) هستند، برگرداندن کامل او به زندگی و سپردن سرنوشت جهان و بشریت به او است.

در 1 ساعت قبل، ahmad mohseny گفته است :

:اسم نسخه جدید سری اساسین کرید چیست؟

بی ربط به اساسینز کرید ۳

اسم جدید نداره. فقط می‌دونم اساسین کرید نیست و اساسینز کرید هست. چون Assassin's Creed اون s حرف صدادار هست و دکور نیست :دی

 

مرسی از سوال‌ها / از این به بعد مرتبط با مقاله که زیرشون کامنت می‌گذارید بپرسید.

/یا/ اگر مثل حالا گروهی سوال دارید در انجمن‌ها بپرسید.

به اشتراک گذاری این دیدگاه


لینک به نظر
به اشتراک گذاری در سایت های دیگرلطفا از بخش نظرات، تنها برای اظهار نظر درباره مقالات استفاده کنید

مطالب شما نیاز است به تایید مدیران برسد

مهمان
شما به عنوان کاربر مهمان در حال حاضر دیدگاه ارسال می کنید. اگر دارای حساب کاربری در سایت هستید لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.
ارسال دیدگاه

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

  حداکثر استفاده از ۷۵ شکلک مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

در حال بارگذاری