قوانین سایت

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

با سلام

به سایت بازی‌پدیا خوش آمدید

سایت بازی‌پدیا در نظر دارد تا یک محیط صمیمی برای کاربران خود، جهت ارائه مقالات، آخرین اخبار، نقدوبررسی‌ها، بحث، تبادل نظر، دریافت اطلاعات و به اشتراک‌گذاری آن‌ها را فراهم کند. این سایت در زمینه بازی‌های رایانه‌ای و فناوری اطلاعات بوده و کاربران و مسؤولین آن ملزم به رعایت قوانین و مقررات آن هستند. این سایت برای حمایت از شما کاربر محترم ایجاد شده است ، پس در پربار بودن آن به ما کمک کنید.

در محیط سایت، انجمن و در مجموع، همه بخش‌های سایت، دیدگاه‌ها، مطالب و ارسال‌های کاربران آن به هیچ‌عنوان ارتباطی با مسؤولین سایت ندارد و کاربران خود مسوول محتواهای ارسالی خود هستند، بدیهی است که درصورت گزارش ارسال‌های خارج از مقررات، این ارسال‌ها حذف و با کاربر خاطی برخورد خواهد شد. دکمه ارسال گزارش، در همه صفحه‌ها پست‌های سایت وجود دارد و کاربران امکان استفاده و گزارش مستقیم مطلب به مدیران را خواهند داشت.

 

 

قوانین ثبت‌نام

۱) در انتخاب نام کاربری سعی کنید از به کار بردن واژگان نامتعارف، غیر اخلاقی و ... برای نام کاربری خود جدا پرهیز کنید. درغیر این صورت با کاربر مذکور برابر مقررات برخورد خواهد شد.

۲) لطفاً از ساخت بيشتر از يک حساب در سايت جداً خودداري فرماييد. در صورت مشاهده بيشتر از يک حساب از طرف يک کاربر، همه آنها حذف و دسترسي کاربر به سایت قطع خواهد شد.

۳) این سایت برای حفظ اطلاعات ورودی کاربران و برای ورود راحت‌تر کاربران خود در مراجعات بعدی، کوکی‌هایی را در رایانه کاربران نصب می‌کند. این امر بسته به نظر خود کاربر می‌باشد. همچنین کاربران می‌پذیرند که تمامی اطلاعات، ارسال‌ها و مطالب خود در سایت، در پایگاه داده‌ای ذخیره می‌شود. مسؤولین سایت در حفظ و کنترل این اطلاعات نهایت تلاش خود را خواهند نمود و از افشای آن جلوگیری می‌کنند، اما در صورت هرگونه حملات سایبری موفق، مسؤولین سایت مسؤولیتی در قبال از دست رفتن اطلاعات کاربران نمی‌پذیرند.

۴) حتما از ایمیل‌های حقیقی استفاده کنید. وارد کردن ایمیل‌های Fake با برخورد مسؤولین مواجه می‌شود.

۵) در صورتی که پس از پنج روز از زمان ثبت‌نام، نسبت به تکمیل فرایند ثبت‌نام خود اقدام نکنید، روند عضویت متوقف خواهد شد.

 

 

قوانین عمومی

قانون شماره ۱) از ارسال مطالب غیراخلاقی، تهمت، بد گویی، توهین به هر فرد و هر چیز دیگری که به حریم خصوصی آن‌ها لطمه وارد می‌کند پرهیز کنید. مسؤولین سایت پس از مشاهده چنین مطالبی در محیط‌های عمومی سایت، آن‌ها را حذف و با کاربر خاطی برخورد خواهند کرد. همچنین از ارسال مطالب و ارسال‌هایی که حاوی تبلیغات تجاری و ... هستند، به هر شکل ممکن جدا پرهیز کنید.

 

قانون شماره ۲) کاربران مي‌بايست برای هرگونه ارسال و یا برای پيغام‌هاي خود از يک موضوع مناسب استفاده نمايند. اين موضوع مي‌بايست در رابطه با سوال ، مشکل و يا پيغام مربوطه باشد. در غير اين‌صورت در حالتي برابر مقررات با وی برخورد خواهد شد.

 

قانون شماره ۳) لطفا در هنگام ایجاد تاپیک یا مطرح کردن سوالات خود، حتما انجمن مناسب را انتخاب نمایید و از مطرح کردن سوالات خود در انجمن‌های نامتناسب با سوالتان جدا خودداری نمایید.

 

قانون شماره ۴) از ارسال مطالب تکراری و خارج از موضوع خودداری کنید. همچنین از مطرح کردن هرگونه مشکل و سوالی که با آن مواجه گشته‌اید در پیغام خصوصی اکیدا خودداری کنید. در انجمن، بخش‌های پشتیبانی برای به اشتراک گذاری مشکلات و سؤال‌های کاربران وجود دارد. قبل از ایجاد تاپیک یا طرح سوال با استفاده ازگزینه جستجو از عدم وجود مطلب ارسالی در انجمن‌ها مطمئن شوید.

 

قانون شماره ۵) کپی / پیست کردن (Copy / Paste) مطالب از سایت‌های دیگر در "دانشنامه‌های ویکی بازی‌پدیا" به هر شکل ممنوع است. استثنا در این موارد مربوط به "بخش انجمن سایت" است. در بخش انجمن‌های سایت در صورتی که سایت مورد نظر اجازه بازنشر مطالب خود را بدهد، در این صورت کپی کردن بخش یا کل مطلب از چنین سایت‌هایی "با ذکر منبع" توسط کاربر بلامانع است.

 

قانون شماره ۶) انجام هرگونه تبلیغات، به هر شکل ممکن، بدون هماهنگی با مسؤولین سایت ممنوع است.

 

قانون شماره ۷) لطفاً در برخوردهای خود با دیگر کاربران در سایت، به صورتی عمل نکنید که منجر به دلسردی کاربر مقابل شود. سعی کنید فرض را همواره بر حسن نیت گرفته و از ایجاد بحث‌های خارج از ادب بپرهیزید. در صورت مشاهده هر گونه بي‌احترامي به كاربران ديگر، مديران و مسؤولان سايت با كاربر مربوطه برخورد خواهند نمود.

 

قانون شماره ۸) از ارسال مطالب خارج از موضوعات مرتبط با سایت، جدا خودداری کنید. همچنین در هرگونه ارسال‌های خود، اعم از ارسال پست، فایل، تصویر، فیلم و ... مقررات رایج کشور را رعایت کنید. بدیهی است که با کاربرانی که اقدام به ارسال‌های اینچنینی می‌کنند برخورد و ارسال‌های آن‌ها به محض مشاهده حذف خواهد شد.

 

قانون شماره ۹) در صورت ملاحظه هرگونه مسايل خلاف قوانين سایت از يک کاربر می‌توانید آن را به مدیران سایت گزارش کنید. دکمه گزارش در پایین همه ارسال‌ها (تاپیک / پست / گالری تصاویر / مقالات صفحه اصلی / وبلاگ‌ها و ...) وجود دارد.

 

قانون شماره ۱۰) از منحرف کردن بحث‌های جاری در انجمن‌ها خودداری کنید.

با خواندن اين قوانين شما مسئوليت رفتار و ارسالهاي خود را در سايت به عهده خواهيد گرفت. در صورتي که از قوانين مذکور حمايت نکنيد (در صورت امكان) به شما اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار حساب شما از سايت حذف خواهد شد.

با اميد به اينکه با به کارگيري قوانين سايت و دستورالعمل‌هايي که در آينده به آنها اضافه خواهد شد بتوانيم رضايت شما کاربر گرامي را جلب کنيم.


آخرین ویرایش: چهارشنبه , ۲۰ مهر 1394 توسط Movyn

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=