• اطلاعیه ها

  • Movyn

   مسابقه بازی‌پدیا   یکشنبه, 30 مهر 1396

   بازی‌پدیا برای تشویق کاربران و مخاطبان به مقاله‌نویسی، اقدام به برگزاری مسابقه ماهیانه مقاله‌نویسی می‌کند.   بازی‌پدیا برای تشویق کاربران و مخاطبان به مقاله‌نویسی، اقدام به برگزاری مسابقه ماهیانه مقاله‌نویسی می‌کند. در جریان این رقابت که از ابتدای هر ماه آغاز و تا انتهای ماه دنبال می‌شود، ۵ کاربری که در طول آن ماه، بیشترین مقاله را در تمامی ویکی‌ها ارسال کرده باشند معرفی خواهند شد. جوایز برنگان این مسابقه، به ترتیب زیر خواهد بود.   برای اطلاعات بیشتر به صفحه مسابقه مراجعه نمایید.
  • Movyn

   نتایج مسابقه مقاله‌نویسی بازی‌پدیا - بهمن 96   یکشنبه, 29 بهمن 1396

   برای مشاهده نتایج به این صفحه مراجعه کنید.  

assassins creed

کاربر سایت
 • تعداد ارسال ها

  56
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • امتیاز ویکی

  1
 • امتیاز کیفیت

  0

تمامی مطالب نوشته شده توسط assassins creed

 1. حلقه عدن

  این حلقه یکی از تکه‌های عدن به نام حلقه عدن است و توانایی آن ایجاد دافعه مغناطیسی است که می‌تواند مانند یک سپر وسایل فلزی برای صاحب خود عمل کند. اساسین کانر کنوی از طریق یک دریانورد مست متوجه شده بود که ویلیام کید یک گنج دارد. بنابراین کانر تمامی تکه های پازل منطقه گنج را به دست می آورد و سرانجام به همراه روبرت فالکنر در یک جزیره موفق به ورود به غاری که در آن گنجینه کید قرار داشت می شوند ولی به جای گنجینه حلقه عدن را می یابند. محتویات چگونگی آشنایی کانر با گنجینه مرد مست تکه اول تکه دوم تکه سوم تکه چهارم جزیره چگونگی آشنایی کانر با گنجینه مرد مست در حالی که کانر از اولین تجربه دریانوردی خود باز می گشت با «یک مرد مست» روبه رو شد که به گفته خودش می داند محل گنجینه ی کیج کجاست. او همچنین در مقابل این گنجینه از کانر چند خرده ریزه می خواست که کانر با جمع آوری هر چند خرده ریزه قسمتی از پازل را به دست می آورد. تکه اول تکه ی اول پازل در یک قلعه قرار داشت که حال کاملا تحت تصرف بریتانیایی ها بود. کانر با موفقیت پنهانی خود را به محل پازل می رساند اما پس از آن مجبور به درگیری با چند سرباز می شود و بعد طبقه حرف خودش فالکنر شروع به شلیک به قلعه کرد و قلعه در حال نابودی بود. سرانجام کانر از قلعه بیرون می رود. تکه دوم مقصد بعدی یک کشتی ویران شده است. در آن جا کانر چند مزدور را می بیند که یکی از آن تکه ی دوم را برداشته. پس به ناچار کانر او را تعقیب و سرانجام به همراه دیگر مزدوران می کشد و تکه دوم را بر می دارد. تکه سوم برای یافتن تکه ی سوم کانر باید به یک کشتی برود که همه ی ملوانان آن بر اثر سرمای شدید محیط منجمد شده بودند. کانر به اتاق کاپیتان رفته و تکه ی سوم را بر می دارد ولی ناگهان آب به کشتی نفوذ می کند و کشتی شروع به چرخیدن می کند. کانر به سختی قبل از آنکه کشتی در آب فرو رود و غرق شود از کشتی بیرون می پرد. تکه چهارم کانر به یک عمارت متروکه می رود. در آن جا کانر با دید عقاب متوجه می شود فردی که پازل آخر را در دست داشته توسط یک نفر کشته شده و جسدش به قسمتی از زیر عمارت انداخته شده پس کانر به آن جا می رود و پازل آخر را از جسد مقتول بر می دارد. جزیره در ادامه کانر با هر ۴ پازل متوجه می شود که گنجینه در یک جزیره قرار دارد. کانر به همراه فالکنر به جزیره می رود و پس از حل یک معما متوجه مکان گنجینه می شود و آن بخش را منفجر می کند اما ناگهان گرگ ها به آن حمله می کنند که کانر آن ها را می کشد. در ادامه کانر وارد غاری که زیر زمین بود می شود و در ادامه راه با حلقه عدن روبه رو می شود. پس از برداشتن حلقه عدن ناگهان غار شروع به ریختن می کند اما کانر قبل از فرو ریختن غار از آن خارج می شود. در ادامه فالکنر که گنجینه را می بیند آن را مسخره می کند و سپس سعی می کند که با لیوان آهنی خود مقداری نوشیدنی بنوشد که حلقه آن را از دست فالکنر خارج می کند و کانر می فهمد این حلقه آهن را دفع می کند.
 2. بحث و تبادل نظر: اساسینز کرید ۲

  سلام ببخشید من تو اساسین کرید ٢ سکانس 14 مموری 1 گیر کردم ( چیدن کدکس پیچ ها ) لطفا اگر کسی روش صحیح چیدن کدکس پیچ ها میدونه به من کمک کنه
 3. تمپلار

  من حالم از چرچیل به هم میخوره،حالا که فهمیدم تمپلار بوده بیشتر ازش متنفر شدم!!
 4. جیکوب فرای

  واقعاعالی بود .
 5. کانر کن‌وی

  واقعا جامع و خواندنی بود
 6. Assassin's Creed Unity 15 Versailss Arno And Elise 6

  ویییییییییییی چقدر نازو گوگولیه !!!