Movyn

مدیر کل سایت
 • تعداد ارسال ها

  6,576
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  187

مقاله دیدگاه ارسال شده توسط Movyn


 1. در 7 ساعت قبل، Aliblack گفته است :

  از انجای که به چوب اویزان میشه اصلا طناب نداره و وقتی نزدیک به اون محل میشیم که باید علامت قلاب بیاد و L1 بزنیم هیچ علامتی نمیاد 

  لطفا پاسخ دهید ممنون میشم 

   

  در در 18 مرداد 1397 در 06:47، Movyn گفته است :

  دقیقه چندم راهیاب ویدیویی می‌شه؟

   


 2. سلام

  مشکلی در استفاده لینک‌ها نیست. لطفا مجددا امتحان کنید چون مشکلی مشاهده نشد.

  در هر صورت امکان واگذار کردن اکانت، طبیعتا به افراد غیر امکان‌پذیر نیست. ولی در موارد استثنا می‌تونید از طریق فرم تماس با ما اقدام کنید. نیاز هست که مشخصات خاصی رو به عنوان مدرک اعلام کنید تا بررسی بشه.


 3. در 16 ساعت قبل، رضا موسوی گفته است :

  آقا الیز  که رهبر مخالفان تمپلار ها بود، خب مگه بزرگترینشون لافرنیه نبود که ارنو کشتش و الیز جچوری میشه که می فهمه ارنو قاتل نبوده

  خوب الیز رهبر تمپلارها نبود / دختر استاداعظم‌شون بود

  استاداعظم جدید لافرنیه بود که با نقشه استاداعظم مخفی یعنی ژرماین به دست آرنو کشته می‌شه.

  آرنو هم این موضوع رو که لافرنیه رو کشته بلافاصله به الیز می‌گه.


 4. کل صورتش رو خون گرفته بود.

  جمله قبلی خود ونوم هست. I'm Already a demon // همین الانش هم شیطان/اهریمن/آدم بد شدم.

  منظورش شاید اینه که، اون قدر آدم کشته که دیگه روح و انسانیتش از بین رفته.

  در 9 ساعت قبل، رضا موسوی گفته است :

  یعنی ونوم یک شخصیت منفی می شود؟

  شاید همین طور باشه // ونوم در یکی از بازی ها به عنوان شرور نهایی کشته میشه.

  در کل ونوم و بیگ باس به شخصیت های منفی تبدیل می‌شن. // مثل آسلات.

   

  در 9 ساعت قبل، رضا موسوی گفته است :

  مرحله ی 51 اگه حذف شده پس چرا گیم پلی اون موجود هست؟

  من گیم‌پلی قابل بازی ازش ندیدم. Footage از کات سین های پرداخته نشده هست و Art work ها و طرح های خام که قرار بود منجر به ساخت مرحله بشه.

  ولی هیچ وقت نشد.


 5. سلام، وقت بخیر

   

  مبارزه با کوایت همیشه درنهایت باعث شکست اون می‌شه

  وقتی شکست خورد و بالای سر کوایت رفتید، یک جا این آپشن رو دارید که بهش شلیک کنید. اگر شلیک کنید دیگه انتخاب کوایت رو به عنوان همراه در مراحل آینده ندارید و اگر شلیک نکنید اون رو به عنوان همراه، خواهید داشت.

  اختیاری هست :)


 6. سلام

  پایان مخفی به معنی این هست که باید کار خاص و اختیاری رو انجام بدید، تا میان‌پرده انتهایی باز شود.

  اگر بعد از پایان داستان و تمام کردن بازی، همه مسیر را به عقب و خانه کریتوس برگردید، در خانه با دکمه دایره کریتوس و آترئوس می‌خوابند و میان‌پرده نشون داده می‌شه.

  این میان‌پرده ممکنه هیچ وقت باز نشه و «مخفی» بمونه / چون هیچ اجباری نیست که کریتوس و آترئوس به خانه برگردند.

  ---

  در مورد ادامه دار بود، چیزی تایید نشده؛ با توجه به اسپویل و اینکه مشخص میشه آترئوس همون «لوکی» هست؛ می‌شه انتظار این رو داشت که آترئوس در آینده نقش مهمی در اساطیر نورس بازی کنه و رقیب ثور باشه.


 7. بله این پازل کلا چالشی هست.

  در 13 ساعت قبل، Mohsen® گفته است :

  ببین آهو و اسب هر دو از گرگ ضیعف ترن یعنی به نظر من اول اسب باید باشه چون اهلی هست بعد آهو 

  هر دو ضعیف‌تر هستن / ولی «آهو توسط گرگ کشته میشه» ولی «اسب از گرگ فرار می‌کنه». یعنی اسب در زنجیره غذایی گرگ نیست

  «پلنگ بر اسب غلبه می‌کنه» یعنی اسب در زنجیره غذایی پلنگ هست.

  و مورد آخر هم مار در زنجیره غذایی عقاب هست.

  این موارد توضیحات «X از Y فرار میکنه/یا/غلبه میکنه» توضیحات مجسمه‌ها هست. در نگاه اول کمی شبهه‌دار هست ولی این ها رو جدا جدا بنویسید جایی و بالا پایین کنید منطقی میشه.


 8. مجسمه حیوانات از ضعیف به قوی باید روشن بشه:

  آهو توسط گرگ کشته میشه / اسب از گرگ فرار میکنه / پلنگ بر اسب غلبه می‌کنه / مار با ذهر پلنگ رو می کشه / عقاب مار رو می‌گیرد.

  1. آهو ضعیف تر از 2. گرگ هست / 3. اسب ضعیف تر از 4. پلنگ است / 5. مار صعیف تر از 6. عقاب است


 9. در 1 ساعت قبل، Mehdi.arz.ma مهمان گفته است :

  ولی خب همونطوری که شما تاریخ تولداشونو نوشتین وقتی که کانر بدنیا اومده شی 27 سالش بوده این به کنار

  وقتی شی میره چالز دوریان رو میکشه چارلز بهش میگه کانر و اساسین ها حضور شمارو در انقلاب امریکا خنثی کردن همینی که شما نوشتین حالا اینجا کانر 20 سالش شده و ممکنه یکی بوده باشه و بهش گفته باشه که شی هنوز زندس اخرین با توی پاریس بوده 

  اینم به کنار 

  شی کورمک در دوره انقلاب آمریکا در آمریکا نبوده. برای همین جزئی از فهرست اهداف کانر و آکیلیز نبود.

   

  در 1 ساعت قبل، Mehdi.arz.ma مهمان گفته است :

  باز طبق گفته خودتون ارنو ساله 1768 بدنیا اومده ینی شی 67 سالش بوده حالا اون فاصله 15 سالی که گفتین ارنو واسه اساسین شدنش میگذرونه روهم اگه بزاریم روی سنه شی 82 بوده دیگه بدبینانشم بخوایم فک کنیم اینه که شی مثه ادزیو ناراحتی قبلی داشته باشه و به همین دلیل بمیره که خیلی مسخره میشه اگه اینجور باشه

  ولی از نظره من زندگیه پر از فراز و نشیب شی بعده از کشتنِ چالز تازه شروع میشه و مطمئنم یوبی سافت میخواسته که هم بهمون بگه مرگه پدره ارنو چطوری بوده و به دسته چه کسی بوده و هم یه بازیه دیگه ای درست میکنه که بهمون بگه وقتی شی کورمک چالز دوریان رو کشته بعدش چی شده چون خیلیا مثه من هستن که الان میخوان بدونن چطوره که شی چالز رو کشته بین اون همه جمعیت ولی حتی یه نفرم نفهمیده که شی بوده

  عجیبه دیگه?

  با توجه به محاسبات سنی خودتون اینجا هم احتمالا وقتی آرنو به یک اساسین کامل تبدیل شده، کورمک این بار در اروپا حضور نداشته. یا اصلا شاید زنده نبوده.

  ---

  هدف هر محفل اساسین، این هست که جلوی نفوذ تمپلارها در حوزه خودش رو اول از همه بگیره. ما معمولا در بازی‌ها، این خط به خصوص رو دنبال می‌کنیم. اینکه کانر تمپلارهای آمریکا رو از بین برده / آرنو تمپلارهای فرانسه رو از بین می‌برد. / اتزیو تمپلارهای ایتالیا رو از بین برد. این موارد هستن که ارزش کند و کاو در آنیموس رو دارن.

  غیر از اتزیو؛ که دزموند و تیمش باید پی می‌بردن که اتزیو سیب عدن رو در کجا مخفی کرده، اینکه این‌ها بعد از این ماموریت‌ها چه کارهایی کردن حواشی غیر ضروری هست. چون اساسینز کرید سری شخصیت‌محور نیست... در اکثر موارد، شما در هر قسمت سرگذشت یک شخصیت متفاوت رو در یک دوره زمانی و فقط معطوف به یک خط داستانی مشخص دنبال می‌کنید.

  معمولا قسمت‌های غیر ضرور و حاشیه مثل اینکه این اساسین، بعد از کار بزرگی که در زندگی خودش انجام داد، دیگه چه کارهایی انجام داده رو یوبی‌سافت در غالب رمان، کتاب مصور و شاید بازی اسپین‌اف مشخص کنه. و شاید هم هیچ وقت نکنه.

  در 1 ساعت قبل، Mehdi.arz.ma مهمان گفته است :

  تازشم شما گفتی شی کورمک برگشته به نیویورک و با نامی مبدل زن گرفته و بچه دار شده و نوه دار شده پس احتمالا کانر میتونسته دیده باشتش

  این اطلاعاتیه که یوبی‌سافت در یک رمان مصور منتشر کرده است. پیشنهاد می‌کنم رمان‌ها رو بخونید و اگر سوال یا پیشنهادی دارید با نویسنده رمان مطرح کنید. اگر ایشان اومدن و در این باره رمان جدیدی نوشتن یا یوبی‌سافت آمد و اطلاعات جدیدی داد، مقاله کورمک هم با اطلاعات جدیدتر بروزرسانی میشه :)


 10. سلام

  واقعه خیانت شی به اساسین‌ها چند دهه قبل از اساسین شدن کانر اتفاق می‌افته. وقتی کانر میخواد اساسین بشه، آکیلیز دیگه شخص جوانی نیست و پیر و فرتوت شده. محفل اساسین هم عملا برای چند دهه وجود نداشته و تمپلارها بدون مشکلی رشد کردن. و شی کورمک هم دیگه در آمریکا نبوده. بعد از چند دهه خاموشی، کانر و آکیلیز اول باید محفل رو بازسازی میکردن و بعد تمپلارهای منطقه خودشون رو از بین می‌بردن که شامل شی کورمک نمی شد.

  شی کورمک تمپلار عادی نبود / یعنی روش اساسین‌ها رو داشت و از مخفی‌کاری استفاده می‌کرد. ممکنه هیچ وقت کسی نفهمیده باشه. ممکن هم هست اساسین‌ها فهمیده باشن که قاتل دوریان کی بوده. بین مرگ دوریان و اساسین شدن آرنو حداقل بیش از 15 سال فاصله هست و ممکنه شی در این فاصله مرده باشه یا کشته شده باشه. در آنیموس در کل داستان رو در یک خط مستقیم دنبال نمیکنیم. وقایع مهم یک سال .. بعد مثلا چند سال جلو میریم و وقایع مهم اون سال رو میبینیم و ...