تمامی فعالیت‌ها

این استریم به طور خودکار بروز می شود     

 1. دیروز
 2. هفته گذشته
 3. جدیدا
 4. آپدیت جدید بازی GTA Online اتومبیل ها و تخفیف های جدیدی را به همراه می‌آورد

  چه طور گاراج بخریم گاراج برای هواپیما
 5. بیگ باس

  داستان متال گیر همش تکرار میشه فقط آدماش عوض میشن ی سرباز میاد از سر وظیفه ی کاری میکنه بعد میفهمه چیزی جز ی بازیچه برای آدمای قوی تر از خودش نیست
 6. کازوهیرا میلر

  آره کاز قید ونوم و بیگ باس رو کلا میزنه
 7. بیگ باس

  به نظر من بیگ باس واقعا فرد میهن پرستی بود. فقط حیف که مورد بازیچه دولت قرار گرفت و به دست پسر سادش سالید اسنیک شکست خورد. که بعد سالید اسنیک درباره پدرش چه شخصی بوده پشیمان میشه. بعد حیف که بیگ باس در کنار پسر میگه دنیا بدون اسنیک جای بهتریه وبعد میمیره به روی قبر استادش باس.
 8. کازوهیرا میلر

  بعد میلر در سال ۱۹۹۵ با بیگ باس در فاکس هاند بود؟ یا اصلا کاری دیگه با بیگ باس نداشت یا فقط به فکر این بود که سالید اسنیک چطوری بیگ باس رو شکست میده؟
 9. کازوهیرا میلر

  ببخشید میلر وقتی دایموند داگز رو ترک کرد و از راز شبح بیگ باس مطلع شد دشمن بیگ باس شد؟
 10. بارتولومئو روبرتز

  خیلی باحال بود اونایی که اساسین کرید بلک فلگ رو بازی کردن مثل خودم میدونن تعقیب کردن چقدر سخت بود ولی خوش میگذشت
 11. بیگ باس

  سلام ممنون بابت جوابهات در جواب اون دوستمون که چرا میخواست زبون های دنیا به استثنای انگلیسی رو از بین ببره ارجاع میدم تون به یک مرحله مونده به غول ساهالرنتیپوس که اسکال فیس و ونوم اسنیک توی یه ماشین جیپ به محل نگهداریش میرن که اونجا اسکال در مورد دوران سخت کودکیش میگه که چطور مجبورش میکردن که به زبان های دیگه حرف بزنه و همینطور به زبان مادری خودش حرف نباید بزنه_آقا یه سوال از خودت دارم این دکتر هیوی چی شد بیچاره رو هی آزار و اذیتهای کردنش از وقتی بردن دایموند داگر مخصوصا این میلر اون رو مسئول حادثه ۹ سال پیش میدونستم آخرین تصویری که ازش گزاشتن توی بازی فانتوم پین انداختنش دریا به امون خدا.
 12. بیگ باس

  با تشکر از شما، من که اینستاگرام ندارم و تلگرام هم فقط برای چک کردن اخبار ورزشی و ببخشید اشتباه نشه من اصلا قصد اینو ندارم که به شما آیدی یا شماره ندم، امیدوارم درک کنید که وسط سال تحصیلی وقتش رو ندارم واگه وقتش رو داشتم از همون اینستاگرام مزاحمتون میشم، پروتاگونیست یعنی شخصیت اصلی بازی، آنتاگونیست یعنی شخصیت منفی بازی. اسکال فیس مثل سایکو مانتیس تو کودکی از سوی نظامی ها مورد آزار و اذیت قرار داده شده، و می خواد انتقامشو بگیره و یک بیزینس تسلیهاتی رو با آمریکا انجام بده، لیکوئید اسنیک(ایلای) فردی مغرور و یک رهبر که در فانتوم پین بیشتر کینه ای بود و بخاطر سایکو مانتیس قدرتش خیلی بیشتر شد و همچنین باید بگم لیکوئید اسنیک باعث بانی تبدیل شدن اسلات به لیکوئید اسلات هستش، دست قطع شده ی اسلات با دست لیکوئید اسنیک پیوند زده شد و از نشانه های لیکوئید بودن در اون بروز کرد توسط یک ویروس کشته شد(FOX DIE) سالید اسنیک(دیوید) شخصیت محبوب و پروتاگونیست مشهور و سوزاننده ی بیگ باس، نابود کننده ی بهشت بیرونی، از بین برنده ی ونوم اسنیک وسیله ی انتقام میلر از اسنیک و تنها کسی که تبدیل با آنتگونیست نشد، سالید تو همه ی سری به غیر از بازی های مربوط به مقطع زمانی قبل از کودکان وحشتناک حضور داشته(زنده بوده) و در مرگ بیگ باس هم حضور داشته، اما طبق این پروژه این کودکان زود پیر میشن و اسنیک توسط ویروس فاکس دای به هرحال خواهد مرد سالیدوس اسنیک(نمیدونم) روزی رئیس جمهور آمریکا بود و همچنین رایدن رو به فرزندی قبول کرد و در آخر به واسطه ی اون کشته شد. ایوا مادر ژنتیکی این سه نفر هستش در مورد رایدنهم توصیه می کنم مقاله اش رو بخونید به هر حال ادمین زحمتش رو کشدن اگه اون مقالات نبودن منم اینارو نمیدونستم خب دلیل مشخصی برای نابود کردن زبان ندارم زیرو یا سایفر برخی اوقات بر ضد اسنیک بود و برخی اوقات باهاش بود، سایفر به دایموند داگر خیلی فشار اورد و همچنین تو سربازان بدون مرز پاز رو به عنوان جاسوس فرستاد که اخرش با یه متال گیر با اسنیک جنگید و افتاد تو دریاچه تو گراند زیرو تو هلیکوپتر بود(توسط اسنیک از یه کمپ پیدا شد) که اون هلیکوپتر که میلر و ونوم و اسنیک و چیکو هم بودن منفجر شد که به غیر از پاز و چیکو همه زنده موندن، و تو فانتوم پین در واقع فانتوم پاز نشون داده میشه موفق باشید
 13. بیگ باس

  من از این سخنانت خیلی خوشم اومد حرفات دل آدمو آتیش میزنه ولی درسته قدرت چیزیه که آدمو از همه چیزو همه کس دور میکنه راستی این صورت سوخته کیه یا همون اسکال فیس کی این بلارو به صورتش آورده چرا کینه ای بود چرا میخواست تمام زبونای دنیارو ازبین ببره واینکه این باس یاهمون بیگ باس چنتا پسر داشت کلاً مادر همشون ایوا بود ولی من تو اسماشون قاطی کردم همه عین هم میمونن میتونی یه توضیح راجع به همشون بدی که شیر فهم بشیم کجامردن چیکار کردند به دست کی کشته شدن هدفشون چی بود اسلات که پسر باس بود باس هم استاد بیگ باس ونوم اسنیک هم بدل بیگ باس بود خلاصه لپ کلامو اگه میشه بگین زیرو کی بود تو قسمت سوم که فرمانده بود بعد با سم میکروبی فلج شد کلنل ولگن هم که به درک واسل شد راستی سرنوش ایوا آخر چی شد و شخصیت رایدن این وسط چی بود شرمنده که سوال می پرسم من نوکرتم عصبانی نشدم اصلاً از دستت جوابات کاملاً درسته این کار برای اینه که اطلاعاتم راجع به بازی بیشتر بشه شما که استاد این فن هستی ومیتونی خوب تجزیه وتحلیل بکنی منم برا همین از شما می پرسم واز دست شماعصبانی نیستم شما که نه اطلاعات تماس میدی نه چیزی خب این تنها راه ارتباطی هست که دارم آیدی من اینه رفیق همین پروفایلمو تو اینستا سرچ کنی کافیه mjyd 1031 راستی پروتاگونیست چیه؟فعلاً بدرود
 14. 11 نکته که قبل از انجام بازی God of War باید بدانید

  یعنی بعد این همه بحث ومشاجره آخر سر کریتوس توسط پدر تور به فنا میره اینجا به نظر من کریتوس مثل له له بچه شده باید لوکی رو بزرگ کنه تا آخر سر هم کشته بشه ولی خب از طرفی اگه یه داستان هم زیاد ادامه پیداکنه تکراری میشه پس همون بهتر که تموم بشه ما خاطرات زیادی با خدای جنگ داشتیم ولی هر داستانی یه پایانی داره دیگه قسمت سوم کریتوس خود کشی کرد که دوباره بازیچه دست خدایان نشه هرچند که نسلشونو منقرض کرد ولی یه چیزی یعنی تو این قسمت هم آتنا وجود داره میشه ته ته این قصه رو به من بگین واقعاً ممنونم که وقت گذاشتین وجواب دادین.
 15. گلادوس

  گلادوس شخصیتی هست که اول بازی ازش متنفرید و آخر بازی عاشقش میشید...
 16. بیگ باس

  آسلات در ابتدا برای خدمت به بیگ باس به دایموند داگز خدمت می کرد و زمانی که فانتوم پین رو تمام کردید در واقع میلر دایموند داگز را با توجه به حرف های آسلات ترک می کنه چون فکر میکنه که بیگ باس بهش خیانت کرده ولی بعد از اتمام بازی که (که من به شدت مجذوب لبخند ونوم شدم) یک بخش کاست وجود دارد که در آن سخنان پنهانی سایفر با اسلات، کاز،پاز و اسکال فیس رو نشون میده، وهمچنین ملاقات سایفر با بیگ باس کازوهیرا رو لیکوئید اسنیک(ایلای) می کشه، در یکی از کاست ها اسکال فیس به سایفر گفت که اون چیزی رو از دست داده که دیگه نمی تونه پسش بگیره و از طریق شکنجه(در واقع نمی تونیم بگیم شکنجه ولی از صداهای درون کاست می توان گفت که تهدیدی در کار است)پاز تونست به لوکیشن سایفر دست پیدا کنه سایفر به آسلات و کازوهیرا میلر میگه که اونا اولین کسایی هستن که وقتی بیگ باس به عرصه برمی گرده اونا رو باخبر می کنه... و ونوم هم با اونا خواهد آمد، چرایی کشتن کاز توسط ایلای تو فانتوم پین اشاره شد، ایلای گفت که انتقامش رو میگیره و از خصوصیات اون می تونیم به کینه ای بودنش اشاره کنیم، ایلای متحد خوبی برای دیوید(سالید) نشد و در حالی که می تونست اونو بکشه خودش مرد(به مقاله ی لیکوئید اسنیک مراجعه کنید) همچنین می خواست با توجه به ارتباط کاز با سالید با سالید اسینک ارتباط برقرار کنه و اما آسلات، اسلات پسر باس بود و کسی بود که اسنیک مادرش رو کشت، ولی چون در بدو تولد توسط فلاسفه از پدر و مادرش جدا شد، نمی دونست پدر و مادرش کی هستن ولی محبتی بین اونا جاری بوده، اسنیک چندین بار می تونست آسلات رو بکشه ولی نکشت، بالاخره همه شیفته ی قدرت هستن اون تونست اکثر شرکت ها خصوصی نظامی رو تحت اختیارش قرار بده و آخرش توسط یک ویروس کشته شد(به طور غیر مستقیم توسط لیکوئید و سالید)، آدام یا لیکوئید آسلات از حامیان بیگ باس بود، و پس از کشته شدن ونوم و سوخته شدن بیگ باس اون از طریق موارد و موانع زیادی تونست قدرت زیادی رو کسب کنه. متال گیر یه وسیله ی قدرتی است، که ممکنه همه برای به دست اوردنش تلاش کنن، تمام زبان های دنیا که نمیشه و زبان های مهم و اصلی رو می تونست از بین ببره اسکال فیس سر تا پا می خواست انتقام بگیره، انتقام صورتش نه تنها از یک نفر بلکه از کشتن تعداد انبوهی از افراد امیدوارم جوابتون رو گرفته باشید، موفق باشید.
 17. بیگ باس

  سلام با تشکر از کامنت های دوستان_من فقط توی بازی های متال گیر فقط فانتوم پین رو بازی کردم میشه به سوال هام جواب بدید آسالت هدفش چی بود،کازوهیرا میلر رو کی می‌کشه چرا می‌کشه (و چیزی که اینجا اصلا بهش پرداخته نشد در همین بازی فانتوم پین چرا در مورد داستان بازی هدف اشکال فیس که هنوز واسه خودم هم مجهوله از طرفی میخواست صلاح اتمی رو همگانی کنه و از طرفی میخواست تمام زبان های دنیا رو از بین ببره و از طرفی متال گیر بسازه میشه به سوالات اهل فن ها جواب بدن.
 18. ونوم اسنیک

  کل صورتش رو خون گرفته بود. جمله قبلی خود ونوم هست. I'm Already a demon // همین الانش هم شیطان/اهریمن/آدم بد شدم. منظورش شاید اینه که، اون قدر آدم کشته که دیگه روح و انسانیتش از بین رفته. شاید همین طور باشه // ونوم در یکی از بازی ها به عنوان شرور نهایی کشته میشه. در کل ونوم و بیگ باس به شخصیت های منفی تبدیل می‌شن. // مثل آسلات. من گیم‌پلی قابل بازی ازش ندیدم. Footage از کات سین های پرداخته نشده هست و Art work ها و طرح های خام که قرار بود منجر به ساخت مرحله بشه. ولی هیچ وقت نشد.
 19. ونوم اسنیک

  آقا من دو تا سوال داشتم، اولا ممنون به خاطر نوشتن مقاله این جمله یعنی چی ونوم اسنیک به بازتاب چهره خود در پنجره نگاه کرد؛ او چیزی نمی‌دید جز یک شیطان دیگر. یعنی ونوم یک شخصیت منفی می شود؟ شیطان دیگر و چرا کلمه ی دیگر اومده؟ و مرحله ی 51 اگه حذف شده پس چرا گیم پلی اون موجود هست؟ و چهره ای که تو آینه دید چهره ی اصلیش بود؟
 20. Assassin's Creed IV Black Flag (100% PC Save Game)

  داخل فایل توضیح داده شده فقط با نسخه Reloaded Version هماهنگ هست. باید پوشه رو در آدرس ذکر شده کپی کنید.
 21. راهیاب رزیدنت اویل صفر

  آیتم رو می‌تونید حذف کنید و بعدا از همون جا بردارید.
 22. راهیاب رزیدنت اویل صفر

  کامل نیست ولی مفید بود یه سوال وسایل اضافی رو کجا ذخیره کنم اصن میشه ذخیره گرد
 23. Assassin's Creed IV Black Flag (100% PC Save Game)

  سیو باید کجا کپی کنم؟ بگید لطفا
 24. راهیاب رزیدنت اویل 7

  بازی از نظر کیفیت و داستان و گرافیک بسیار عالی بود ولی یک ضعف بسیار بزرگ این بازی اینه که شما برای دویدن کاراکتر باید حتما Playstation VR رو داشته باشی که اگه نداشته باشین نمی تونین اولاین رو بکشین چون باید حتما تو اون مرحله (مرحله آخر بازی تزریق سرم به اولاین)بدوین و گارد بگیرین و این خیلی مزخرفه که واسه دویدن یه کاراکتر باید یه vr بخرین مثل این می مونه که واسه سرعت گرفتن یه ماشین باید یه لاستیک زاپاس داشته باشی . این کار جای بسی تامل داره یعنی شما vr نداشته باشی بازیو نمی تونی تموم کنی.
 25. دارک سولز III

  DARK SOULS III دارک سولز 3 توسعه دهنده FromSoftware ناشر باندای نامکو ژاپن:FromSoftware کارگردانان هیده تاکا میازاکی ایزامو اوکاما یو ای تانیمورا طراح ها شیگتو هیرای یویا کیمیجیما هیروشیا یاشیدا جونیا ایشیزاکی برنامه نویس تاکاشی سوزوکی اهنگساز ها یوکا تیکامورا یوکوی ساکورابا سری سولز پلتفرم ها پلی استیشن 4 ایکس باکس وان مایکروسافت ویندوز زمان انتشار JP: 24 March 2018 WW: April 12, 2016 نوع اکشن_نقش آفرینی حالت ها تک نفره_چند نفره دارک سولز 3 (به انگلیسی:Dark Souls III) یک بازی اکشن_نقش آفرینی است که توسعه دهنده ی آن FromSoftware و ناشر آن باندای نامکو می باشد. که برای کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن و مایکروسافت ویندوز منتشر گردید. این بازی چهارمین نسخه از سری محبوب دارک سولز می باشد. این بازی در مارس 2016 در ژاپن و آوریل 2016 در سراسر جهان توزیع گردید. این بازی هم به صورت تجاری و هم از سوی منتقد ها توانست موفقیت کاملا خوبی را به دست آورد. و توانست نمرات بسیار مطلوبی را به دست آورد. این بازی سریع ترین فروش تاریخ باندای نامکو را از آن خود کرد. و این بازی پس از گذشت دو ما از انتشار موفق به فروش سه میلیون نسخه گردید. نسخه ی کامل این بازی با عنوان Dark Souls III: The Fire Fades با تمامی محتواهای دانلود شده در آوریل 2017 منتشر گردید. محتویات گیم پلی داستان Ashes of Ariandel The Ringed City توسعه انتقاد فروش منبع گیم پلی بازی دارای سبک اکشن_نقش آفرینی و از زاویه دید سوم شخص می باشد، مانند بازی های قبلی این سری ها می باشد. آقای میازاکی اطهار داشته است که این بازی از لحاط گیم پلی به دارک سولز دو شباهت دارد. بازیکنان می توانند در نوع سلاح هایی که با دشمنان به مبارزه می پردازند، تنوع ایجاد کنند. اسلحه هایی مانند شمشیر و سپر و همچنین موارد قابل پرتاب از جمله مواردی است که شما می توانید برای انحراف یا از بین بردن دشمنان استفاده کنید. حملات در بازی با سلاح های گوناگون به دوصورت پر انرژی و معمولی می باشد، حملات پرانرژی گرچه دارای انرژی زیادی می باشند ولی در هنگام مبارزه با دشمن، دشمن می تواند از فرصت استفاده کرده و به شما ضربه بزند زیرا این ضربه زمان نسبتا زیادی نسبت به ضربه ی معمولی میگیرد، و باعث از بین رفتن بیشتر انرژی می شود. محل های که شما می توانید بازی را ذخیره کنید Bonfire نام دارد. و شما می توانید با استفاده از آن به چک پوینت های قبلی برگردید و یا بازی را سیو کنید. نمونه ای از Bonefire افرادی با اصطلاح "Ashes" نقش مهمی را در بازی ایفا می کنند. و همچنین ویژگی جادو نیز در بازی وجود دارد که همراه با نشانه گیری در هدف مقابل همراه است. و با استفاده کردن Spell ها می توانید این کار را انجام دهید. Estus Flask دو نوع هستند که هر یک از آنها توانایی خاصی را به شما می بخشد. یکی از آنها برای پر کردن سلامتی و دیگری Focus Point را نشان می دهد که به نشانه گیری ربط دارد. که این ویژگی به تازگی در این بازی معرفی شده است. Ashen Estus Flask (Focus Point) Estus Flask (Hit Point) حرکت ها و مبارزات سریع تر و روان تر شده اند. حتی حرکات چندین بازیکن با هم که دارای سلاح های مختلف هستند می تواند سریع باشد و می توانید بیشترین آسیب را در کمترین زمان بزنید. شما در طول بازی با دشمنان مختلف با ظواهر مختلف و با رفتار های مختلفی رویارو خواهید شد که برخی از ان ها در هنگام نبرد چگونگی مبارزه ی خود را نیز تغییر می دهند. نحوه ی جدیدی از مبارزه در دارک سولز سه معرفی شده است که به گونه ای که شما می توانید با بالا بردن سطح سپر و شمشیر حملات متعدد را دفع کنید. و ویژگی های آن را بالا ببرید. بازی به سبک نقش آفرینی اهمیت بیشتری داده است زیرا شما می توانید اسلحه های خود را تعمیر و به ویژگی های آن بیافزایید و شما می توانید به ظاهر کارکترتان برسید و آن را شخصی سازی کنید. ویژگی کمی در مپ بازی نسبت به دارک سولز ایجاد شده است. اما دقیق تر و بزرگتر می باشد. که شما می توانید در درون آن به اکتشافات خود بپردازید. قابلیت سازش که در بازی دارک سولز دو وجود داشت در این نسخه حذف شده است. این بازی دارای بخش چند نفره است که به بازی های قبلی شباهت دارد. شما می توانید بازیکنان دیگر را به نقشه ی خودتان بیاورید و با هم به مبارزه با باس های سخت این سری به مبارزه بپردازید و با هم بازی را به اتمام برسانید یا قصد جان یکدیگر را بکنید! داستان بازی در عصر پادشاهی لوتریک اتفاق می افتد، جایی که زنگ خطر خاموش شدن اولین شعله و به پایان رسین عصر آتش به گوش می رسید. و بازهم دوره آندد ها(Undead) شروع شد، کسانی که پس از هر مرگی زنده می شوند و پس از آن به هالو تبدیل شده و عقل خود را از دست می دهند. آتش می تواند زمان زیادی را روشن بماند، زمانی که یک قهرمان بزرگ و یا یک ارباب خود را در آن قربانی کند. اما شاهزاده ی لوتریک که گویی معلولیتی نیز داشته با توجه به تعلیماتی که در کودکی داشته است، از وظیفه ی خود سرباز زده و خواستار تماشای نابودی عصر آتش باشد. شعله و عصری که پادشاهان قبلی تمام تلاش خود را برای زنده نگه داشتن آن کردند، اما با بی اعتنایی یکی از آن ها، عصر تاریکی فرا خواهد رسید... Ashen one یک پروتاگونیست در بازی است که در تبدیل شدن به یک سیندر نا توان مانده است و او را Unkindled صدا می زنند. او وظیفه دارد تا پادشاهان لوتریک و به ویژه شاهزاده ی این سرزمین را به تخت خود باز گرداند. پادشاهان شامل Abyss Watchers گروهیی شمشیر زن که برای حمایت این سرزمین از Abyss هستند که با سول ها هم مرتبط هستند. Yhorm the Giant کسی که فاتح بسیاری از مناطق بود ولی زندگی اش را فدا کرد. Saint Aldrich of the Deep کسی که به پادشاه لوتریک تبدیل شد علی رغم علاقه و اشتیاقش به مردان و خدایان. لوتریک به سوی نابودی می رفت. زیرا نجات دهنده ی لوتریک خواستار نابودی آن است! اگر یکی از Ashen ها شاهزاده ی لوتریک و لورد ها را بازگرداند آن ها به ویرانه های محل اولین شعله می روند. در آنجا، آنها با سول سیندر که آمیخته از تمامی لورد هایی هست که با شعله مرتبط بودند، رو به رو خواهند شد که برای زنده نگه داشتن شعله تلاش کرده اند. یکی از سول ها سیندر نابود شود چهار پایان برای بازیکن با توجه به اعمال شما در طول بازی وجود دارد. 1. پایان اول شامل پایان صحیح است که با انجام تمامی مراحل به دست می آید و True Ending نام دارد.(To Link the First Flame) 2. احضار فایر کیپر و مجبور کردن او برای خاموش کردن شعله و شروع عصر تاریکی...(The End of Fire) 3.کشتن فایر کیپر و نتیجه ای مانند پایان اول(شکلی دیگر از The End of Fire) 4.تصاحب شعله برای خود و تبدیل شدن به پادشاه لاندر.(The Usurpation of Fire) این بازی با این داستان جذاب و کمی کلی دارای دو محتوای دانلودی جذاب می باشد. که نام های آن Ashes of Ariandel و The Ringed City می باشد. اولین مشعل به زودی خاموش خواهد شد. تاریکی به زودی همه جا را فراخواهد گرفت اما یک روز، شعله های کوچک در سراسر تاریکی می رقصند مانند سنگ های قیمتی لرد ها گذشته Ashen one آیا صدایم را هنوز می شنوی؟ پایان The End of Fire Fire keeper to Unkindled Ashes of Ariandel Ashes of Ariandel یک محیط و منطقه جدید را معرفی می کند که Painted World of Ariandel نام دارد. که در ادامهبا رسیدن به آنجا، کاراکتر اصلی بازی یک شوالیه ی سرگردان ملاقات می کند که گائل نام دارد. کسی که به او التماس کرد تا وارد جهان نقاشی شده شود و بتواند یک پیشگویی را انجام دهد که با آوردن Fire for Ariandel تحقق می پذیرد. ساکنان این جهان از کاراکتر اصلی درخواست می کنند تا بر اساس پیشگویی The painted World را نابود سازد. یا آنجا را ترک کرده و بگذارد روند آهسته ی نابود شدنش طی شود. یک دختر به کاراکتر اصلی بازی می گوید که عمو گائل به وی قول داده است که برای رنگ بیاورد تا جهان جدیدش را رنگ امیزی کند. با توجه به تصمیم بازیکن شما می توانید اقدام به جمع آوری آن کنید. که همراه با دشمنان مختلف سد راه شما می شوند که در آخر Ariandel در آتش خواهد سوخت، و دختر نقاش از شما تشکر خواهد کردف برای نشان دادن شعله و نقاشی جهان جدید وی. The Ringed City در پیش گرفتن سفر کاراکتر اصلی شما به یک مکان با نام The Dreg Heap خواهید رسید. که مکان پادشاهی در عصر های مختلف بوده است، اینک به مخروبه ای تبدیل شده است که در حال فروپاشی است. پس از مبارزه در خرابه های قلعه ی لوتریک به یک شوالیه بر می خورید که نمی تواند گذشته ی خود را به یاد آورد. پس از پیمودن مسافتی به Earthen Peak می رسید که در دارک سولز دو قابل مشاهده است. بعد از شکست یک باس که Demon Prince نام دارد، شما به The Ringed City سفر می کنید. که یک شهر باستانی در پیگمیس، اجداد بشریت کسانی که به درون Abyss سقوط کردند. بعد از شکست نگهبانان کلیسای فیلیانور، اعمال بازیکن او را منتقل خواهد کرد به یک زمین خرابه ظاهرا در آینده ی زمین. در آنجا شما گائل بی رحم را می بینید، کسی که با کشتن پیگمی به دنبال به دست آوردن روح و خون برای دختر نقاش است. هدف شما دنبال کردن گائل و شکست وی می باشد. توسعه این بازی در میانه ی سال 2013 کلید خورد کمی بعد از انتشار دارک سولز 2 کارگردانان این بازی Tomohiro Shibuya و Yui Tanimura جای میازاکی کارگردان این سری بازی هارا گرفتند. این بازی در کنا Blood born توسعه یافت اما دو تیم جداگانه روی این دو بازی که موفقیت بالایی کسب کردند کار می کردند. میازاکی برای کارگردانی این بازی برگشت ولی کارگردانان بازی Steel Battalion: Heavy Armor و Darl Souls II به در بازی همکاری داشته اند. در اصل میازاکی به موفقیت این سری مشکوک و تردید داشت. دارک سولز سه به عنوان چهارمین نسخه از سری سولز به شمار می رود. میازاکی افزود که این بازی اخرین نسخه از سری محبوب سولز نخواهد بود بلکه اخرین همکاری FromSoftware قبل از به روی کار امدن میازاکی در باندای نامکو خواهد بود. چندین تصویر از بازی قبل از نمایش اولیه آن در Electronic Entertainment Expo 2015 منتشر شد. گیم پلی بازی برای اولین بار در Gamescom 2015 در ماه اوت نشان داده شد. میازاکی افزود که محدودیت های بلاد بورن اورا معتقد به بازگشتن به سری سولز کرد. تمامی طراحی های بازی برای تبدیل شدن یک بازیکن دیگر به دشمن فراهم آورده شده است. با این حال، همانطور که بازی های سابق بازی ها داستان های خود را نقل قول می کنند، Dark Souls III این طرح را با بی نظمی قوی نمایش می دهد: بازیکنان می توانند داستان را تنها با گفتگو با شخصیت های غیر قابل پخش (NPC)، طراحی هنری و متن بازی مطالعه کنند. وی افزود بازی دارای داستان منحصر به فرد و همچنین رسمی نیست. و همچنین قصد به اینکه این بازی را طراحی کند تنها ساخته وپرداخته ی ذهن وی نبود. و همچنین پیش برد داستان و قصد برای بافتن آن دلگرم کننده بود. چگونگی سرعت و همچنین تیراندازی از لیگولاس از فرانچایز لوردز آف رینگ الهام گرفته شده است. بازی می خواهد که محیطی خشک و خالی از احساست پر شده از سنگ ها قیمتی و خاکستر ها را نشان دهد، موسیقی بازی حالتی بسیار غمگین دارد، به طور کلی زیبایی کاملا خشکی جهان بازی را در بر گرفته است. موسیقی این بازی توسط آهنگساز دارک سولز دو و بلاد بورن نوشته شده است(یوکا کیتامورا) و توسط Tokyo Philharmonic Orchestra انجام شده است. و موسیقی اضافی توسط موتوی ساکورابا نوشته شد. این بازی در 24 مارس 2016 برای ویندوز و پلی استیشن در زاپن منتشر شد، و نسخه ی مایکروسافت ویندوز همراه با نشر در سطح جهان در دوازده اوریل 2016 منتشر شد. و باندای نامکو پیش از عرضه ی بازی به برخی از افراد انتخاب شده توسط آنها، اجازه ی تجربه ی بازی را به آنها می دهند. که در 3 روز در 2015 قابل تجربه بود. بازی دارای سه نسخه ی متفاوت اما مخصوص است، که قیمت آنها به مراتب بیشتر از بازی معمولی است، که شامل بسته پیش سفارش همراه با نسخه Apocalypse دریافت می کنند که دارای یک کیس مخصوص با ساند ترک مخصوص بازی است. نسخه ی Collector دارای آیتم های فیزیکی می باشد. مجسمه ی شوالیه ی قرمز و همچنین یک مپ جدید همراه با ارت بوک و یه بسته بندی ویژه در درون این نسخه قرار دارد. Prestige نام نسخه ای است که تمامی محتواهای Apocalypse را دارا می باشد ولی دارای یک فیگور از لرد آف سیندر می باشد که همراه با شوالیه ی قرمز می تواند جلوه ی زیبایی را بروز دهد. محتوای دانلودی نخست بازی با نام Ashes of Ariandel در 24 اکتبر 2016 منتشر شد. و DLC دوم با عنوان The Ringed City در 28 مارس 2017 منتشر شد. هردو DLC باس ها و اسلحه ها و محیط های جدیدی را به بازی افزوده اند. و ورژن کاملی از بازی با نام Dark Souls III: The Fire Fades دارای تمام DLC های بازی و خود بازی می باشد و در 21 آوریل 2017 عرضه شد. انتقاد بازی دارک سولز سه چهارمین مجموعه از سری سولز توانست نمره ی عموما محبوب با توجه به نقد ها را به دست آورد. این بازی از نظر مکانیزم مبارزه مورد ستایش واقع شده و به مقایسه ی ان با نسخه ی قبلی بازی یا همان بلاد بورن مورد ستایش واقع شده است. چوی راد منتقد آی جی ان اظهار داشته است اگر این آخرین بازی سری سری سولز باشد نسخه کامل و قابل ستایش می باشد، و به آن نمره ی 9.5 از 10 را داد. ریچ استانتون منتقد یورو گیمر این بازی را ضروری نامید و یک بازی که می توان به آن لقب افسانه را داد، زیرا یک نتیجه ی مناسب برای این سری بازی است. استیون استورم از آرس تکنیکا گفت که این بازی هنوز همان مکانیزم مبارزه و باس فایت ها و همان ارائه ی صاف و روان سری سولز را حفظ کرده است. سیمون پارکین به بازی 5 از 5 را داده است و گفته است که بازی نوآوری خاصی نداشته است ولی مختوایی اساسی تر و پیچیده تری دارد. نقد ها به عملکرد و افت فریم و طراحی خطی نقشه اشاره داشت. پالی گان به بازی امتیاز 7 از 10 را داد و آن را نا امید کننده توصیف کرد، عدم نو آوری و انتظار دلخواه و نوشت، بازی از انرژی فنی پایینی برخورد دار است که باعث می شود، برخی اوقات از حد متوسط پایین برود. پچی که در 9 آوریل منتشر شد توانست برخی از اشکالات گفته شده را بر طرف کند. DLC این بازی با عنوان(Ashes of Ariandel) توانست عموما نقد های مثبتی را به عمل آورد. برندار گرابر این بازی را به علت داشتن سلاح ها و همچنین باس های متفاوت تحسین کرد و ویژگی PVP (بازیکن در مقابل بازیکن) و او این بازی را اشتها آور تر از یک عذای کامل تشبیه کرد به علت مدت زمان زیاد بازی. و منتقد پالی گان هم نظر او را تایید و از مدت زمان بازی شکایت کرد ولی آن را عالی به عمل آورد. DLC دوم بازی عموما توانست نظرات بسیار خوبی را به عمل آورد. منتقد پالی گان بازی را عموما رضایت بخش برای سه گانه خواند و گفت طراحی مبارزه با باس فایت بسیار جذاب می باشد. اما منتقد PC Gamer این DLC را نا رضایت بخش و ضعیف ترین بازی سه گانه خواند و به آن پر زرق و برق اما خالی گفت. امتیاز تلفیق چند نقد PC: 89/100 PS4: 89/100 XONE: 87/100 Metacritic امتیاز سایت منتقد 8.5/10 Destructoid 9/10 Edge 38/40 Famitsu 9.25/10 Game Informer 4.5/5 Game Revolution 8/10 GameSpot 4.5/5 GamesRadar 9.5/10 IGN 94/100 PC Gamer (UK) 7/10 Polygon 5/5 The Daily Telegraph 5/5 The Guardian فروش در دو هفته ی اول فروش به بیش از 200.000 نسخه در پلتفرم پلی استیشن در ژاپن دست یافت. و این به سریع ترین فروش باندای نامکو تبدیل شد، که جزو کمپانی های موفق جهان شد. باندای نامکو در 10 می 2016 اعلام کرد که این بازی در ژاپن و آسیا 500 نسخه و در سطح جهان سه میلیون و 1.5 میلیون نسخه در آمریکای شمالی و یک میلیون در اروپا فروخته شد. و در ماه انتشار این بازی بهترین فروش بازی در در آمریکای شمالی رقم خورد. منبع ویکی پدیا
 26. راهیاب دارک سولز 3: بخش اوّل

  آقا من اون سرباز که روی پله بود رو کشتم! چیزی میشه حالا ؟
 27. فوتبال تکاملی حرفه‌ای 2018

  Pro Evolution Soccer 2018 فوتبال تکاملی حرفه ای ۲۰۱۸ توسعه دهنده PES Production ناشر کونامی کارگردان یوشیکاتسو اوگی هارا پلتفرم ها Play Station 4 Play station 3 X BOX One X BOX 360 مایکروسافت ویندوز IOS Android تواریخ انتشار 12 سپتامبر 2017 در آمریکای شمالی 13 سپتامبر 2017 در ژاپن 15 سپتامبر 2018 در اروپا نوع ورزشی سبک تک نفره چند نفره بازی فوتبال تکاملی حرفه ای ۲۰۱۸ (به انگلیسی:Pro Evolution Soccer 2018) که به اختصار PES 2018 یک بازی شبیه ساز فوتبال است که ناشر و توسعه دهنده ی آن کونامی بوده است. این بازی برای پلتفرم های ایکس باکس وان و 360 و پلی استیشن 4 و 3 و مایکروسافت ویندوز توزیع شده است. این بازی 17 امین نسخه از سری PES است که در سپتامبر 2017 در سراسر جهان توزیع گردید. این بازی آخرین بازی منتشر شده برای پلی استیشن سه و ایکس باکس 360 می باشد. و همچنین این بازی آخرین بازی منتشر شده این سری است که دارای لیگ اروپا و لیگ قهرمانان اروپا و سوپر کاپ اروپا و همچنین لایسنس تیم آلمانی دورتموند می باشد. نسخه ی موبایل این بازی که برای اندروید و IOS منتشر گردید که به عنوان PES 2018 Mobile شناخته می شود. توانست بیش از 100 میلیون دانلود را در آوریل 2018 ثبت کند. محتویات توسعه جوایز عملکرد تجاری تقدیر ها مسابقات بین المللی منبع توسعه کونامی تم قبل قبلی بازی را حفظ کرده است، و یک نسخه ی مخصوص بارسلونا وجود دارد که همراه با جوایز پیش سفارش برای دانلود های دیجیتالی و نسخه ی فیزیکی در آن وجود دارد. بورسیا دورتموند و اتلتیکو مادرید و لیورپول و بارسلونا که به صورت لایسنس شده در بازی PES 2017 وجود داشت را همچنان نگه داشته و لایسنس تیم های فالهام و شالکه 04 و والنسیا را دارا می باشد. و تیم ملی فوتبال برزیل همراه با تیم ملی فرانسه در بتای آنلاین بازی تایید شده اند. کونامی نسخه ی دموی این بازی را در 30 آگوست 2017 منتشر کرد. که در پلی استیشن 4 و 3 و ایکس باکس وان و 360 قابل اجرا می باشد. این دمو شامل تعداد محدودی استادیوم همراه با تیم ها و ویژگی های تنظیم شده می باشد. نسخه ی نینتندو سوییچ توسعه داده نشد اما کونامی اطهار داشته است که در مورد آن ایده هایی در سر دارد. نخستین دیتا پک بازی با نام data pack 1 در تاریخ 5 اکتبر 2017 منتشر گردید، دارای 117 آپدیت برای چهره ی بازیکنان و 10 کفش جدید و عکس واقعی 300 بازیکن در بازی و تغییراتی برای بارسلونا در مستر لیگ به وجود آمده است. دیتا پک دوم در 15 نوامبر 2017 منتشر گردید. در این دیتا پک استادیوم امارات تیم آرسنال و استادیوم ناسیونال شهر سانتیاگوی شیلی به همراه حذف لایسنس بازیکنان Avaí, Fluminense, São Paulo و Vasco da Gama در این دیتا پک که تریلر ان همزمان با انتشار آن منتشر گردید صورت گرفته است. جوایز فوتبال تکاملی حرفه ای عموما نقد های مطلوبی را دریافت کرد. IGN این بازی را هیجان انگیز توصیف کرده است و گفته است که این بازی دارای درجه ی بالایی از کیفیت برخورد دار است و سعی در رقابت با دیگر بازی های سبک ورزشی دارد. و به آن امتیاز 9.2 از 10 را داد. Gamespot این بازی را رضایت بخش ترین بازی این سری تا به این حال توصیف کرده است. و به این بازی امتیاز بالا تر از فیفا 18 داده است. عملکرد تجاری این بازی با فروش 64,342 در صدر فروش بازی ها در ژاپن در هفته ی اول انتشار خود قرار گرفت. نسخه ی موبایل این بازی توانست بیش از 100 میلیون بار دانلود شود و می 2018 بازی 2.6 باز دانلود دست بافت که درآمد 5 میلیونی را برای کونامی رقم زد. در ژوئن سه میلیون بار دانلود شد که در آمد 12 میلیون دلاری را در پی داشت. و این روند در جولای هم تکرار گردیده و توانست درآمد 12 میلیون دلار به خود اختصاص دهد. تقدیر ها یوروگیمر این بازی را در رنک 43 در 50 بازی برتر خود قرار داد. و در گیمزکام 2017 این بازی موفق به کسب بهترین بازی اسپورت گردید. و در گیمز کریتیک اوارد توانست در بهترین بازی ورزشی نامزد شود. این بازی توانست بهترین بازی مولتی پلیر را در سی و پنجمین دوره ی Golden Joystick Awards به خود اختصاص دهد. و در The Game Awards 2017 نامزد بهترین بازی اسپورت ریسینگ شد. و برنده ی بهترین بخش چند نفره در Game informer شد. (PC) 81/100[5] (PS4) 83/100[6] (XONE) 82/100 MetaCritic امتیاز سایت منتقد 35/40 Famitsu 8.75/10 Game Informer 8/10 GameSpot 4/5 +GamesRadar 9.2/10 IGN 8/10 VideoGamer.com 7.5/10 Fortress of Solitude مسابقات بین المللی بازی PES 2018 بخشی ورزش های الکترونیکی در مسابقات آسیایی جاکارتا خواهد بود. این بازی یکی از رشته های مخصوص این بازی ها به شمار می رود. و هشت کشور شرکت کننده می توانند در صورت واجد شرایط بودن به صورت اتوماتیکی با اندونزی به عنوان میزبان این رقابت ها شناخته شود. شرکت کنندگان ظرفیت افراد مکان معیار های صلاحیت اندونزی 1 N/A میزبان ژاپن هنگ کنگ 2 چانگ ژو نماینده ی آسیای شرقی مالزی ویتنام 2 آنلاین نماینده ی آسیای جنوب شرقی هند 1 آنلاین نماینده ی آسیای جنوبی قزاقستان 1 آنلاین نماینده ی آسیای مرکزی ایران 1 آنلاین نماینده ی آسیای غربی منبع ویکی پدیا
 1. نمایش فعالیت‌های بیشتر