در مورد این کانون

کانون طرفداران سری لست آو آس

ویکی مرتبط با این کانون

 1. جدیدترین فعالیت‌ها
 2. GOW یا THE LAST OF US II

  خب به نظرتون آیا THE LAST OF US می تونه GOD OF WAR رو پشت سر بگذاره
 3. تریلر دوم

  در واقع این متن می تواند جواب نظر سنجی ما را نیز بدهد پیشنهاد می کنم واقعا زمانی را به این مقاله اختصاص دهید مطمئن باشید کنجکاوی شما چندین برابر خواهد شدن تئوری هایی را می گوید که اصلا به ذهن انسان می آید ناتی داگ فقط با دو تریلر همه چیز را عوض کرد فقط امیدوارم تئوری آخر درست نباشد
 4. تریلر دوم

  حتما این مقاله را بخوانید بسیار جذاب است (تحلیل تریلر دوم بازی)
 5. مادر الی

  منم فکر نمیکنم زنده باشه
 6. مادر الی

  ممنون از ایجاد تاپیک بحثیه که ناتی‌داگ جا برای باز کردنش قطعا داره یه صحبتی داره دراکمن که به نظرم سبک کاری که قبول داره رو نشون می‌ده. می‌گفت ما تو آنچارتد 1 اومدیم نیتن رو معرفی کردیم. کیه، هدفش چیه و... ولی در نسخه 2 ما خواستیم وارد لایه های عمیق تر شخصیتش بشیم. نقطه ضعف ها، مواجهه با شکست و... ما در لست 1 دیدیم که الی کیه و بک استوری یا داستان سرگذشت زندگیش چیه. نکته مهمی که هست اینه که الی نه مادرش و نه مارلین رو تا قبل بوستون می‌شناخته و بک استوری الی رو مارلین فاش میکنه. پرستار بوده و... در این کم ترین شک هست که مارلین مادر الی رو نشناسه. اون رو به احتمال نزدیک به یقین می‌شناخته. به نظرم مادر الی مرده. چیزی که جای کار داره اینه که چطور مرده. مثلا بازی در فلاش بک شاید به موضوعی بپردازه. اینکه مادر الی توسط یا به خاطر یکی از نزدیکانش مرده. مثلا اگر معلوم شه که مادر الی به خاطر مارلین مرده، میشه توجه بیش از حد مارلین به الی رو توجیه کنه.. این که مادرت دوستم بود. بهش قول دادم... خیلی متقاعدکننده این همه توجه و تمایز نیست. فکر کنیم الی تا بازی بعدی دروغ آخر جول رو فهمیده. اگر بفهمه فایرفلایز مسبب مرگ مادرش بوده شاید جول رو درک کنه و بخوان با هم از اونا انتقام بگیرن. یا مثلا مادر الی و مارلین با هم فایرفلایز رو تاسیس کردن و جنگ قدرتی شکل گرفته و مارلین مجبور بوده مادر الی رو حذف کنه. شاید تامی هم دست داشته چون اون زمان احتمالا عضو گروه بوده. این باعث بحثای دیگه و شاید اختلاف جول با الی هم بشه. الی قطعا حقیقت بزرگی رو متوجه میشه که تم داستان انتقام و این قدر تاریک هست. به هرحال تا موقعی که مشخص نشه نظرم اینه که بک استوری فعلی الی مورد قبوله.
 7. مادر الی

  همانطور که مشاهده کردید مادر الی در زمانی حضور داشت که بیماری شیوع یافته بود، احتمال دارد که زنده باشد و...
 8. سوال The Last of Us Part 2

  در یک مصاحبه کوتاه، دراکمن گفته که حدس زدن زمان و مکان رخ دادن وقایع رو به عهده مخاطب گذاشته فعلا. یعنی اینکه ممکنه اون صحنه اعدام قبل از وقایع بازی اول یا هر وقت دیگه باشه. به هر حال ما کلیکر رو دیدم و قطعا بعد از شیوع عفونت قارچی هست زمان تریلر.
 9. سوال The Last of Us Part 2

  خانم Emilyمرد موقتی بود؟
 10. سوال The Last of Us Part 2

  کلا تئوری ها غیر رسمی و تایید نشده هست. ناتی داگ از عمد نقش لورا بایلی رو ذکر نکرده.
 11. سوال The Last of Us Part 2

  اسم سخصیت چهارم کو؟ چرا نشون نداده
 12. سوال The Last of Us Part 2

  یعنی به نظر شما بازی به زمان گذشته برگشته؟ یا داستان درمورد زن جول است؟ مادر الی نمرده مگه؟
 13. سوال The Last of Us Part 2

  ممنون از ایجاد تاپیک تریلر جدید از بازی Last of us part 2 که در نمایشگاه Paris games week 2017 نمایش داده شد. در این تریلر ما شاهد هیچ کدوم از شخصیتها جول یا الی نیستیم/ طبق مصاحبه های قبلی دراکمن هم مشخص شده که شخصیت اصلی پارت دو الی و تم داستان درباره انتقام هست. ناتی داگ در چند رشته توییت به معرفی شخصیت های تریلر پرداخته: دو شخصیت اول یعنی یارا و لو هستن که مشخصا ظاهر آسیایی دارن. مشخصه که وابسته به یک گروه/قبیله هستن. برخلاف گروه اول: که امیلی سردسته شون بود ظاهرا. و در نهایت حضور شدیدا سورپرایز کننده لورا بایلی / بازیگر نقش نیدین راس در آنچارتد 4 که ناتی داگ نقشش رو در تریلر مشخص نکرده. لورا بایلی در اینجا نقش زن مرموزی رو داره که به خاطر ظاهرا «گناه» به گفته امیلی دارن اعدام می‌کنن اون رو. یکی از تئوری های جالب در باره نقش لورا بایلی این هست که احتمالا نقش مادر الی را بازی می کنه. که از نظر من بعید هست. به نظر من اون زن احتمالا زن جول باشه که سرنوشتش کاملا نامشخص مونده. تئوری من اینه که با یک گروه از «شکارچی»های جدید / مشابه گروه دیوید در بازی اول مواجهیم. و کل شخصیت‌های تریلر جدید هستن. یعنی قطعا با دنیای بزرگ‌تر و گسترش یافته تر طرف هستیم.
 14. سوال The Last of Us Part 2

  بسمه تعالی سلام در تریلر اول الی با خالکوبی مرموز و اجساد مرموز با گیتار آوازی نفرت انگیز و در مورد مرگ می خواند در ابتدا خودرویی هم دیدیم و چنگ های روی درخت اما چگونه می شود جول به طور مرموز با هفت تیر و لباسی کاملا تمیز وارد صحنه می شود. محتویات تریلر اول و دوم -می گوید آیا واقعا می خواهی این کار را بکنی -گفت من باید اونارو بکشم اما چه کسی یا چه کسانی رو باید الی بکشه؟ در تریلر دوم در پاریس و در مورخه ی هشتم آبان 1396منتشر شد 3 نفر (دو پسر و دو دختر) در صحنه هستند در حالی که یک دختر توسط دونفر جابه جا می شد تا دار زده شود یک دختر دیگر(چشم بادامی) را گرفتند با چکش یکی از دستانش را شکستند درحالی دست دومش ر می خواستند بشکنند یک پسر(چشم بادامی) با تیر فرد را نشانه رفت در عکس تریلر بازی یک دست چکش به دست میبینیم که مانند دست یک مرد ( در حالی که دست یک زن است) این چکش همان چکش موجود در تریلر بود اما این دست نیرومند هم مال همان زن بود که داشت دار زده می شد. چرا این دست مال الی نیست؟ زیرا دست الی مانند دست یک مرد بود ولی نمیتوان انکار کرد خالکوبی روی دست را. از آنجا که دست از پشت نشان داده نشده است و خالکوبی قابل رویت نیست ولی چکش مربوط به همان زن است(زن دار زده شده)اما آن زن هیچ خالکوبی نداشت کنترلر کنترلر شخصیت دست الی است - میتوان احتمال داد جول مرده - آیا آن 3 نفر دشمن الی بودند یا دوستان الی - اما به گفته ی یکی از دست اندر کاران the last of usآن فرد موجود در تریلر الی نبود. - خودرو ی موجود همان خودروی اتش گرفته در بازی بود؟ - اما در کنار خودرو منازل مسکونی بودند ولی در تریلر دوم من نتوانستم هیچ خانه ای ببینم همه ی این گفته ها احتمال بوده و نظر شخصی ام بوده است ممنون
 15.